מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון
8,490 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
פרויקט חדש
מגדלי כוחות הביטחון – שכירות ארוכת טווח פרשקובסקי בבן שמן לוד
לוד
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
רונן נדל"ן מסחרי ארצי
רונן נדל"ן מסחרי ארצי
₪ 33,500
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 900 מ״ר
3 מרפסות
חניה
נכס חדש
REAL Herzliya
REAL Herzliya
₪ 9,300
הבנים
דירה, מרכז, הרצליה
4 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
הר סלול נדל'ן
הר סלול נדל'ן
₪ 12,000
ח"ן 8
דופלקס, רמת ורבר, פתח תקווה
5 חדרים • קומה 8 • 240 מ״ר
פרויקט חדש
דירה, נופי בן שמן, לוד
5 חדרים
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 24 מ״ר
לא צוין מחיר
₪ 4,700
יהודה הלוי 53
דירה, רמב"ם, ראשון לציון
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 1,750
רבי שלמה יוסף גניחובסקי 32
מחסן, קרית הרצוג, בני ברק
1 חדרים • קומה קרקע • 35 מ״ר
₪ 4,500
שמעון בר יוחאי 31
דירה, נאות הרצל, נתניה
3 חדרים • קומה קרקע • 20 מ״ר
₪ 3,500
מוצקין 20
יחידת דיור, שאר העיר, כפר יונה
2 חדרים • קומה 2 • 150 מ״ר
₪ 150
בית הערבה 5
חניה, קרית גנים, ראשון לציון
1 חדרים • קומה קרקע • 15 מ״ר
₪ 4,400
המצביאים 4
דירה, נאות יצחק, לוד
3 חדרים • קומה 6 • 72 מ״ר
₪ 5,400
שלמה המלך 58
דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה
4 חדרים • קומה 4 • 100 מ״ר
₪ 4,500
יהודה הלוי 19
דירה, רמב"ם, ראשון לציון
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 700
מנחם רצון 6
מחסן, מחנה יהודה, פתח תקווה
1 חדרים • קומה קרקע • 6 מ״ר
₪ 3,600
צלליכין 6
דירה, רמז, מערב ותיק, ראשון לציון
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
₪ 16,000
ברוך רם 10
דירה, מרכז העיר דרום, נתניה
5 חדרים • קומה 6 • 210 מ״ר
₪ 3,500
הרמב"ם 1
יחידת דיור, יד רמב''ם, יד רמב"ם
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 12,500
הקרן 1
דירת גן, גליל ים (מתחם הכוכבים), הרצליה
3 חדרים • קומה קרקע • 315 מ״ר
₪ 4,000
לכיש 68
יחידת דיור, גבעולים, שוהם
2 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 1,600
עמק חפר 78
מחסן, נאות הרצל, נתניה
קומה קרקע • 30 מ״ר
₪ 5,000
הפרדסים 56
דירה, כפר יעבץ, כפר יעבץ
3 חדרים • קומה 2 • 130 מ״ר
₪ 4,600
דיצה 19
דירה, נווה עמל, הרצליה
2 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
₪ 6,500
המכבים 75
דירה, פרדס כץ, בני ברק
3 חדרים • קומה 6 • 6500 מ״ר
₪ 3,750
דוידזון 7
דירה, קדמת ראשון, ראשון לציון
3.5 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
₪ 4,400
יצחק בן דוד 4
יחידת דיור, נחלת יהודה, ראשון לציון
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
DO נדלן
DO נדלן
₪ 8,700
נאוה סמל
דירה, צומת סביון, קרית אונו
6 חדרים • קומה 1 • 141 מ״ר
נכסים פלוס
נכסים פלוס
₪ 4,200
דוד הכהן 14
דירה, רמב"ם, באר יעקב
3 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
ירד ב-200 ₪
LIME נכסים
LIME נכסים
₪ 3,500
עלייה
דירה, עלייה, כפר סבא
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
ירד ב-300 ₪
שרון חסיד
שרון חסיד
₪ 2,700
אברבנאל
דירה, פרדס כץ, בני ברק
1.5 חדרים • קומה 1 • 24 מ״ר
דירות רועי
₪ 5,800
שיבת ציון
דירה, ראשון לציון
5 חדרים • קומה 1 • 110 מ״ר
Profit
Profit
₪ 11,500
שלמה קפלנסקי
גג/ פנטהאוז, רמז, מערב ותיק, ראשון לציון
6 חדרים • קומה 6 • 147 מ״ר
סיגל גלזר
סיגל גלזר
₪ 6,700
דירה
דירה, קרית אונו
3 חדרים • קומה 3 • 96 מ״ר
ירד ב-1,000 ₪
נדל"ן עידית
נדל"ן עידית
₪ 5,500
שדרות בגין
דירה, כפר יונה
3 חדרים • קומה 1 • 83 מ״ר
גלילאו נכסים
גלילאו נכסים
₪ 5,600
טשרניחובסקי
דירה, כפר סבא
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
קבוצת כהן
קבוצת כהן
₪ 9,700
נווה דוד רמז
דירה, נווה דוד רמז, רעננה
5 חדרים • קומה 5 • 131 מ״ר
HORIZON נדל"ן
HORIZON נדל"ן
₪ 7,200
דירה
דירה, מודיעין מכבים רעות
3 חדרים • קומה 3 • 64 מ״ר
ירד ב-1,500 ₪
זוהר נכסים
זוהר נכסים
₪ 11,000
אבינועם ילין
גג/ פנטהאוז, פתח תקווה
6 חדרים • קומה 9 • 204 מ״ר
שרוני נדל"ן
שרוני נדל"ן
₪ 12,500
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', רמות השבים
4 חדרים • קומה קרקע • 600 מ״ר
EVENIS GROUP
EVENIS GROUP
₪ 7,800
בר אילן
דירה, נווה דוד רמז, רעננה
5 חדרים • קומה 2 • 142 מ״ר
ISRAEL HABITAT
ISRAEL HABITAT
₪ 125,000
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 700 מ״ר
אטלנטיק נכסים
אטלנטיק נכסים
₪ 4,000
רחבעם זאבי
דירה, מרכז מזרחי, נס ציונה
3 חדרים • קומה 2 • 52 מ״ר
אורייה ישראל
אורייה ישראל
₪ 6,800
עמנואל מול
דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה
4 חדרים • קומה 6 • 95 מ״ר
קפלינסקי נכסים-תיווך ויזמות נדל"ן
קפלינסקי נכסים-תיווך ויזמות נדל"ן
₪ 9,000
דוד בן גוריון
דירה, גבעת שמואל
5 חדרים • קומה 9 • 132 מ״ר
חיים נדל"ן
חיים נדל"ן
₪ 6,200
דירה
דירה, בית דגן
5 חדרים • קומה 1 • 120 מ״ר
דירות מרינה
דירות מרינה
₪ 5,500
הרב סיבהי
דירה, רמב"ם, ראשון לציון
3.5 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
1
192
193
194
195
196
197
198
230
עמוד 195 מתוך 230
ראשי
נדל״ן להשכרה
מרכז והשרון
התראה
מפה