מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
נשארו עוד
2
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נשארו עוד
2
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במיקומים שנבחרו
491 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
פרויקט חדש
מגדלי כוחות הביטחון – שכירות ארוכת טווח פרשקובסקי בבן שמן לוד
לוד
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
לסוכנות
סן נכסים
יש מודעה אחת שמתאימה לחיפוש שלך.
לצפייה
גבריאלי נכסים
גבריאלי נכסים
₪ 9,800
דירה
דירה, כפר סבא
5 חדרים • קומה 2 • 115 מ״ר
דרזנר נכסים
דרזנר נכסים
₪ 14,000
גרין פארק החדשה
גג/ פנטהאוז, גרין פארק החדשה, הוד השרון
5 חדרים • קומה 23 • 140 מ״ר
גד נדל"ן
גד נדל"ן
₪ 7,000
דקל
דירה, מרכז, כפר סבא
4 חדרים • קומה 1 • 110 מ״ר
₪ 7,500
אברהם קרן 26
דירה, מרכז, כפר סבא
5 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
חניה
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 12,500
הגפן 3
בית פרטי/ קוטג', נווה ימין, נווה ימין
5 חדרים • קומה קרקע • 470 מ״ר
2 מרפסות
ממ"ד
חניה
ירד ב-600 ₪
₪ 4,900
רוטשילד 69
יחידת דיור, קרית ספיר, כפר סבא
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
חדש מקבלן
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 7,200
גורדון 1
דירה, מרכז, כפר סבא
4 חדרים • קומה 1 • 130 מ״ר
3 מרפסות
4 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
₪ 4,500
פ. לסל 7
יחידת דיור, אליעזר, כפר סבא
2 חדרים • קומה קרקע • 55 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס עורפי
₪ 6,550
השחר 27
דירה, רמתיים, הוד השרון
5 חדרים • קומה 1 • 141 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
₪ 6,500
המעפילים 2
דירה, פועלים ב, כפר סבא
3.5 חדרים • קומה 1 • 117 מ״ר
מטבח גדול
בניין משופץ
בהזדמנות
₪ 7,000
אוסטשינסקי 15
דירה, פועלים א, כפר סבא
4 חדרים • קומה 4 • 116 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חניה
בניין משופץ
₪ 8,300
השחר 13
דירה, רמתיים, הוד השרון
5 חדרים • קומה 1 • 125 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
ירד ב-250 ₪
₪ 6,750
ויצמן 1
דירה, למפרט, כפר סבא
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
בהזדמנות
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 24 מ״ר
לא צוין מחיר
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
פרויקט חדש
דירה, נופי בן שמן, לוד
5 חדרים
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
₪ 13,500
הקשת 3
בית פרטי/ קוטג', מעוז, כפר סבא
7 חדרים • קומה קרקע • 590 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 7,800
נתן אלתרמן 9
דירה, מרכז, כפר סבא
4 חדרים • קומה 3 • 130 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 4,590
הר מירון 2
יחידת דיור, הפארק, כפר סבא
2.5 חדרים • קומה קרקע • 57 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
קרוב לפארק
₪ 7,500
אימבר 10
דירה, פועלים א, כפר סבא
5 חדרים • קומה 1 • 136 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 7,800
המייסדים 12
דירה, מרכז, כפר סבא
5 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
מטבח גדול
₪ 7,000
המכבים 6
דירה, נווה נאמן, הוד השרון
3 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
₪ 4,950
משה שרת 27
דירה, רמתיים, הוד השרון
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 8,000
המפלס 1
דירה, מרכז, כפר סבא
3 חדרים • קומה 6 • 94 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לפארק
חניה
₪ 8,500
ישורון 33
דירה, רמתיים, הוד השרון
5 חדרים • קומה 4 • 150 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
חניה
₪ 16,000
משאבים 45
דו משפחתי, רמתיים, הוד השרון
8 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
3 חדרי מקלחת
3 כיווני אוויר
15,000 ₪
רמות מנחם
בית פרטי/ קוטג', רמות מנחם, הוד השרון
5.5 חדרים • קומה קרקע • 180 מ״ר
רי/מקס הוד והדר
ממ"ד
חניה
בניין משופץ
תיווך אביטל
תיווך אביטל
₪ 10,500
יונה וולך 16
דירה, גרין פארק החדשה, הוד השרון
5 חדרים • קומה 16 • 153 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
בלזם נכסים
בלזם נכסים
₪ 4,250
מזל דלי
יחידת דיור, מתחם 11, הוד השרון
2 חדרים • קומה קרקע • 55 מ״ר
ממ"ד
חניה
בניין משופץ
רי/מקס הוד והדר
רי/מקס הוד והדר
₪ 15,000
רמות מנחם
בית פרטי/ קוטג', רמות מנחם, הוד השרון
5.5 חדרים • קומה קרקע • 180 מ״ר
ממ"ד
חניה
בניין משופץ
יהלום נדל"ן
יהלום נדל"ן
₪ 6,900
פיארברג 5
דירה, מעוז, כפר סבא
5 חדרים • קומה 1 • 130 מ״ר
לינק נכסים
₪ 8,600
נעמי שמר
דירה, גרין פארק החדשה, הוד השרון
5 חדרים • קומה 1 • 143 מ״ר
2 מרפסות
חדש מקבלן
איריס גבריאל-תיווך ושיווק נדל"ן
איריס גבריאל-תיווך ושיווק נדל"ן
₪ 16,000
חודשי השנה
בית פרטי/ קוטג', רמתיים, הוד השרון
8 חדרים • קומה קרקע • 274 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-600 ₪
בלזם נכסים
בלזם נכסים
₪ 9,900
כינרת
גג/ פנטהאוז, קרית ספיר, כפר סבא
4.5 חדרים • קומה 3 • 280 מ״ר
2 מרפסות
חניה
קשת נדל"ן
קשת נדל"ן
₪ 10,500
חניתה
דופלקס, שיכוני מזרחי, כפר סבא
5 חדרים • קומה 4 • 190 מ״ר
2 מרפסות
חניה
שרוני נדל"ן
שרוני נדל"ן
₪ 9,500
רעות
דירה, מגדיאל, הוד השרון
5 חדרים • קומה 1 • 200 מ״ר
חניה
בניין משופץ
גבריאלי נכסים
גבריאלי נכסים
₪ 9,800
רוטשילד
דירה, מרכז, כפר סבא
5 חדרים • קומה 2 • 115 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
שרוני נדל"ן
שרוני נדל"ן
₪ 14,000
רקפת
בית פרטי/ קוטג', רמתיים, הוד השרון
5 חדרים • קומה קרקע • 220 מ״ר
ממ"ד
חניה
מוטי תיווך
מוטי תיווך
₪ 9,200
דירה
דירה, הוד השרון
5 חדרים • קומה 5 • 137 מ״ר
ממ"ד
חניה
ישראלי נכסים
2 נכסים מתאימים לך
RE/MAX ONE
1 נכסים מתאימים לך
הוד נכסים
4 נכסים מתאימים לך
תיווך פסגות
תיווך פסגות
₪ 7,000
הבנים
דירה, רמתיים, הוד השרון
3.5 חדרים • קומה 2 • 105 מ״ר
טופ נכסים
טופ נכסים
₪ 6,800
שד האוטהקר
דירה, רמתיים, הוד השרון
4 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
קציר נכסים
קציר נכסים
₪ 14,000
רמתיים
דו משפחתי, רמתיים, הוד השרון
7 חדרים • קומה קרקע • 240 מ״ר
תכלת - בתים ואנשים
תכלת - בתים ואנשים
₪ 4,500
גאולים
יחידת דיור, גאולים, כפר סבא
2 חדרים • קומה קרקע • 63 מ״ר
קבוצת א. נ. ב.
קבוצת א. נ. ב.
₪ 4,200
דב הוז 9
דירה, כפר סבא
1 חדרים • קומה 2 • 44 מ״ר
שחף נכסים
שחף נכסים
₪ 17,000
הרצל
בית פרטי/ קוטג', הוד השרון
7 חדרים • קומה קרקע • 220 מ״ר
טל דירות
טל דירות
₪ 7,700
מרכז
דירה, מרכז, כפר סבא
5 חדרים • קומה 2 • 130 מ״ר
רי/מקס הוד והדר
רי/מקס הוד והדר
₪ 8,500
דירה
דירה, הוד השרון
5 חדרים • קומה 2 • 166 מ״ר
1
2
3
4
5
6
7
8
13
עמוד 1 מתוך 13
ראשי
נדל״ן להשכרה
מרכז והשרון
מפה