מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
7,794 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
חדש מקבלן
next space real estate
next space real estate
₪ 7,700
מישאל מזרחי 17
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 77 מ״ר
עמינדב ניהול ויזום בעמ
עמינדב ניהול ויזום בעמ
₪ 9,000
אבן סינא
דירה, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 15,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 87 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 4,750
שבטי ישראל 15
דירה, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 5,600
שדרות קוגל 12
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 2 • 76 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
נכס עורפי
₪ 5,000
יוניצמן 21
דירה, גלילות, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 10 • 35 מ״ר
נוף פתוח לים
חניה
בניין משופץ
₪ 2,945
המתמיד 8
דירה, שכונת הראשונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 6 • 120 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 12,200
שדרות לוי אשכול 36
דירה, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
5.5 חדרים • קומה 7 • 135 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
חניה
לא צוין מחיר
בורמה 28
דירה, קרית שלום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
בניין משופץ
קרוב לפארק
בהזדמנות
₪ 7,400
אמיר 12
דירה, נגבה, רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 95 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 13,000
עיר שמש 57
דירה, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 3 • 120 מ״ר
2 מרפסות
ממ"ד
3 כיווני אוויר
ירד ב-500 ₪
₪ 3,200
עמוס 38
דירה, נאות יהודית ונווה ארזים, חולון
2 חדרים • קומה 2 • 20 מ״ר
נכס חדש
קרוב לפארק
בהזדמנות
₪ 6,500
ערד 4
דירה, הל"ה, גבעתיים
4.5 חדרים • קומה 2 • 103 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
בהזדמנות
₪ 3,900
הגבעות 3
דירה, רמת יוסף, בת ים
2.5 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
נוף פתוח לפארק
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 5,500
ביאליק 45
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
נוף פתוח לעיר
נכס עורפי
בהזדמנות
ירד ב-250 ₪
₪ 5,000
שלם 29
דירה, רמת השקמה, רמת גן
2.5 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
3 כיווני אוויר
קרוב לפארק
בהזדמנות
₪ 7,000
פרופס 9
דירה, נווה רם, שיכון מזרחי, רמת גן
4 חדרים • קומה 4 • 100 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
ירד ב-1,000 ₪
₪ 9,000
אושה 7
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
נוף פתוח לים
נכס עורפי
קרוב לפארק
₪ 3,900
המלך ג'ורג' 45
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה קרקע • 25 מ״ר
נכס עורפי
בניין משופץ
בהזדמנות
₪ 11,500
מרכז בעלי מלאכה 32
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 63 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
משופצת אדריכלית
₪ 8,800
הרא"ה 94
דירה, שכונת הלל, רמת גן
4 חדרים • קומה 10 • 100 מ״ר
ממ"ד
חניה
חדש מקבלן
₪ 4,000
הצנחנים 9
דירה, עמידר, בת ים
3 חדרים • קומה קרקע • 65 מ״ר
ממ"ד
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 6,200
הופיין 19
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
חניה
קרוב לפארק
בהזדמנות
קבוצת ביאליק
קבוצת ביאליק
₪ 5,100
סירקין
דירה, שינקין, גבעתיים
3 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 28,500
צמרות איילון, פארק צמרת
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 40 • 170 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
אליטל נדל"ן ELITAL
אליטל נדל"ן ELITAL
₪ 7,250
רוחמה
דירה, תל יהודה, רמת גן
3 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
ירד ב-500 ₪
Ofek Meir- Real Estate
Ofek Meir- Real Estate
₪ 5,300
ליבנה
דירה, ניר אביב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
גולדין נכסים
₪ 11,500
שדרות דוד המלך
דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 5 • 90 מ״ר
יחידת הורים
חבל לפספס
בהזדמנות
נדל"ן ELITE
נדל"ן ELITE
₪ 13,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 145 מ״ר
נדל"ן איתן
נדל"ן איתן
₪ 10,800
טולידאנו
דירה, בבלי, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 5 • 115 מ״ר
חניה
מטבח גדול
קרוב לפארק
דמרי נדל"ן
דמרי נדל"ן
₪ 4,700
פרוג 2
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 9,000
ניסים אלוני
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 5 • 56 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
א.ג.ש נכסים
א.ג.ש נכסים
₪ 13,000
משה קול 11
גג/ פנטהאוז, המשתלה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 4 • 162 מ״ר
3 מרפסות
חניה
יחידת הורים
ירד ב-200 ₪
פבריס וויג
פבריס וויג
₪ 7,650
חיים לבנון
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 77 מ״ר
חניה
חבל לפספס
בהזדמנות
בלעדי
רימקס פוקוס
רימקס פוקוס
₪ 4,000
טורי זהב
דירה, שפירא, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 32 מ״ר
ממ"ד
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-5,000 ₪
Tel Aviv 360
Tel Aviv 360
₪ 25,000
אריאל שרון 4
גג/ פנטהאוז, סיטי, גבעתיים
3 חדרים • קומה 53 • 273 מ״ר
חניה
נכס חדש
בהזדמנות
TUSON REAL ESTATE
TUSON REAL ESTATE
₪ 11,000
הצפון החדש - צפון
גג/ פנטהאוז, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
חניה
משופצת אדריכלית
בניין משופץ
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 15,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 98 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 16,000
ניסים אלוני
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 24 • 125 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
ירד ב-550 ₪
פוקוס נכסים
פוקוס נכסים
₪ 14,450
משעול יעקב
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 89 מ״ר
2 מרפסות
ממ"ד
חניה
ירד ב-500 ₪
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 11,300
ניסים אלוני 4
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 104 מ״ר
My New Home
My New Home
₪ 4,200
מחרוזת 30
דירה, יפו ד', גבעת התמרים, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
דניה - URBANIX
דניה - URBANIX
₪ 6,800
נחלת בנימין 133
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
חניה
נכס חדש
בהזדמנות
1
6
7
8
9
10
11
12
245
עמוד 9 מתוך 245
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה