מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
7,944 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
תיווך עידן
תיווך עידן
₪ 5,500
אצ"ל
דירה, תל גיבורים, חולון
3 חדרים • קומה 7 • 65 מ״ר
בתים - הרבה יותר מנדל"ן
בתים - הרבה יותר מנדל"ן
₪ 15,000
הדר יוסף
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 9 • 24 מ״ר
ALTOS
ALTOS
₪ 12,800
גרציאני יצחק
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7 • 100 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
גג/פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 50
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 4,650
ארלוזורוב 22
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
2 חדרים • קומה 2 • 45 מ״ר
נוף פתוח לעיר
נכס עורפי
בהזדמנות
₪ 5,250
הונא 18
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לעיר
נכס חדש
₪ 5,300
רוטשילד 6
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
קרוב לים
₪ 7,180
תבואות הארץ 50
דירת גן, שיכון דן, נווה דן, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 160 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לעיר
נכס עורפי
₪ 4,700
מויאל 14
יחידת דיור, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
נכס עורפי
בניין משופץ
בהזדמנות
₪ 4,750
שבטי ישראל 15
דירה, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 5,000
יוניצמן 21
דירה, גלילות, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 10 • 35 מ״ר
נוף פתוח לים
חניה
בניין משופץ
₪ 5,000
דיזנגוף 340
יחידת דיור, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 2 • 20 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
לא צוין מחיר
בורמה 28
דירה, קרית שלום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
בניין משופץ
קרוב לפארק
בהזדמנות
₪ 4,800
שדרות ירושלים 49
דירה, יד לבנים, רמת גן
2.5 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 7,200
שמעון בן צבי 50
דירה, שטח 9, גבעתיים
3 חדרים • קומה 10 • 80 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
קרוב לפארק
₪ 3,700
ויצמן 43
יחידת דיור, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה 4 • 35 מ״ר
נכס עורפי
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 7,400
אמיר 12
דירה, נגבה, רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 95 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 2,945
המתמיד 8
דירה, שכונת הראשונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 6 • 120 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 12,200
שדרות לוי אשכול 36
דירה, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
5.5 חדרים • קומה 7 • 135 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
חניה
₪ 5,500
ביאליק 45
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
נוף פתוח לעיר
נכס עורפי
בהזדמנות
ירד ב-500 ₪
₪ 3,200
עמוס 38
דירה, נאות יהודית ונווה ארזים, חולון
2 חדרים • קומה 2 • 20 מ״ר
נכס חדש
קרוב לפארק
בהזדמנות
₪ 13,000
עיר שמש 57
דירה, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 3 • 120 מ״ר
2 מרפסות
ממ"ד
3 כיווני אוויר
₪ 3,900
הגבעות 3
דירה, רמת יוסף, בת ים
2.5 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
נוף פתוח לפארק
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,250
משה שרת 9
דירה, לב העיר, בת ים
2 חדרים • קומה 5 • 80 מ״ר
4 כיווני אוויר
נכס עורפי
בניין משופץ
א.אקספרס
א.אקספרס
₪ 2,850
דרך בן גוריון
דירה, שאר העיר, רמת גן
1 חדרים • קומה קרקע • 26 מ״ר
Reaching Home
Reaching Home
₪ 15,500
הירקון
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 10 • 101 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
גיל & לידור נדל"ן
גיל & לידור נדל"ן
₪ 20,000
הירקון
גג/ פנטהאוז, כרם התימנים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 6 • 160 מ״ר
חניה
נכס חדש
קרוב לים
רוטשילד ריל אסטייט
רוטשילד ריל אסטייט
₪ 15,900
מזא"ה
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 85 מ״ר
Moment-שיווק נכסים
₪ 40,000
ניסים אלוני
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 24 • 216 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
בלעדי
רימקס פוקוס
רימקס פוקוס
₪ 6,500
שלום אש 17
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
חניה
מטבח גדול
בניין משופץ
דניה - URBANIX
דניה - URBANIX
₪ 6,800
נחלת בנימין 133
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
חניה
נכס חדש
בהזדמנות
המתווך החזק
המתווך החזק
₪ 10,500
חרוזים
דירה, חרוזים, רמת גן
4 חדרים • קומה 4 • 112 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
S.A.T Real Estate
S.A.T Real Estate
₪ 13,000
יהודה עמיחי
דירה, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 5 • 100 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
א.ג.ש נכסים
א.ג.ש נכסים
₪ 13,000
משה קול 11
גג/ פנטהאוז, המשתלה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 4 • 162 מ״ר
3 מרפסות
חניה
יחידת הורים
משעול הנדל"ן מבית דירות דוד
משעול הנדל"ן מבית דירות דוד
₪ 9,500
מ"ג 15
גג/ פנטהאוז, לב העיר, בת ים
4 חדרים • קומה 9 • 186 מ״ר
3 מרפסות
חניה
בהזדמנות
ירד ב-500 ₪
החלוצים
החלוצים
₪ 12,000
מטלון 66
גג/ פנטהאוז, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7 • 168 מ״ר
2 מרפסות
חניה
נכס חדש
Holyguest
Holyguest
₪ 9,500
הצפון הישן - צפון
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
גמיש במחיר
חבל לפספס
בהזדמנות
next space real estate
next space real estate
₪ 5,300
בן אביגדור 2
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
חניה
מטבח גדול
בהזדמנות
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
₪ 9,000
אחד העם 58
דירה, רמת השקמה, רמת גן
4 חדרים • קומה 2 • 110 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
נדל"ן ELITE
נדל"ן ELITE
₪ 11,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 114 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
אבן שהם נכסים
אבן שהם נכסים
₪ 12,500
בארי
דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 120 מ״ר
מטבח גדול
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-4,000 ₪
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 25,000
כרם התימנים
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 1 • 300 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
הומלי בא לי בית HOMERUN
הומלי בא לי בית HOMERUN
₪ 8,500
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירת גן, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
ממ"ד
נכס חדש
בהזדמנות
הומלנד -בית ממכר נכסים
הומלנד -בית ממכר נכסים
₪ 36,000
ניסים אלוני 6
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 39 • 298 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
1
5
6
7
8
9
10
11
244
עמוד 8 מתוך 244
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה