מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (22)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (22)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נכסים מרובים להשכרה בתל אביב והסביבה
8,351 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
אנגלו סכסון ת"א
אנגלו סכסון ת"א
₪ 20,000
הזוהר
דופלקס, בבלי, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 4 • 405 מ״ר
אריק קורן נדל"ן
אריק קורן נדל"ן
₪ 19,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 6 • 153 מ״ר
Home Way
Home Way
₪ 3,800
ליאון בלום
דירה, מרכז, קרית עבודה, חולון
2.5 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 3,700
לח"י 18
דירה, רמת עמידר, רמת גן
1.5 חדרים • קומה קרקע • 42 מ״ר
₪ 5,000
רחל ושמואל אידלסון 8
יחידת דיור, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
₪ 12,000
שדרות בן גוריון 52
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 77 מ״ר
₪ 5,200
מרכז בעלי מלאכה 25
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 24 מ״ר
פרויקטים חדשים באזור
לכל הפרויקטים
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
תל אביב יפו
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
למה כדאי לקנות נכסים יד1
₪ 4,500
קהילת קליבלנד 6
דירה, נווה שרת, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
₪ 9,800
אמסטרדם 24
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה קרקע • 91 מ״ר
₪ 5,000
מעלות 10
דירה, נאות יהודית ונווה ארזים, חולון
3 חדרים • קומה 6 • 75 מ״ר
₪ 5,500
דרך קיבוץ גלויות 131
דירה, שפירא, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 76 מ״ר
₪ 7,800
אלוף הניצחון 16
דירה, עליות, רמת גן
3.5 חדרים • קומה 5 • 89 מ״ר
ירד ב-250 ₪
₪ 4,500
חיים בן עטר 11
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה קרקע • 39 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 5,500
משה שרת 35
דירה, קרית שרת מזרח, חולון
3 חדרים • קומה 5 • 75 מ״ר
₪ 6,500
רחל המשוררת 13
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
4 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
₪ 10,950
ויסוצקי 10
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 4,800
חיים וייצמן 32
דירה, מרכז, קרית עבודה, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 85 מ״ר
₪ 4,200
שבטי ישראל 33
סטודיו/ לופט, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 28 מ״ר
₪ 6,380
סלונימסקי 7
דירה, ביצרון ורמת ישראל, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
לא צוין מחיר
לאה ודוד איזמוז'יק 3
יחידת דיור, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 7,900
אוסישקין 62
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 58 מ״ר
₪ 800
דרך שלמה 54
חניה, גבעת הרצל, אזור המלאכה יפו, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 20 מ״ר
ירד ב-600 ₪
₪ 7,000
ריינס 25
דירה, ארלוזורוב, גבעתיים
3 חדרים • קומה 2 • 101 מ״ר
פוקוס נכסים
פוקוס נכסים
₪ 4,050
בן יהודה
דירה, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 2 • 25 מ״ר
Harova - Real Estate
Harova - Real Estate
₪ 8,400
שדרות ירושלים
גג/ פנטהאוז, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 158 מ״ר
M.C נדל"ן
M.C נדל"ן
₪ 5,400
מירון
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
Reaching Home
Reaching Home
₪ 6,000
הצפון הישן - צפון
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
אייל ארליך Tel Aviv Realty
אנגלו סכסון רמת גן / גבעתיים
הומלי בא לי בית HOMERUN
א.ג.ש נכסים
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
Nicks Nadlan
ישראהום נכסים
ישראהום נכסים
₪ 34,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 29 • 205 מ״ר
מייקיז נדל"ן
מייקיז נדל"ן
₪ 21,000
יוסף פעמוני 12
דירה, בבלי, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 10 • 127 מ״ר
Top ניהול נכסים
Top ניהול נכסים
₪ 12,800
דרך מנחם בגין 146
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 27 • 85 מ״ר
הראל נכסים
הראל נכסים
₪ 15,800
אלנבי 112
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
ירד ב-1,600 ₪
שני פרי נדל"ן
שני פרי נדל"ן
₪ 13,600
אוסוולדו ארניה
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 11 • 111 מ״ר
גלובס נכסים
גלובס נכסים
₪ 15,000
כרם התימנים
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 100 מ״ר
ירון נכסים
ירון נכסים
₪ 6,000
הבנים
דירה, שכונת הלל, רמת גן
2 חדרים • קומה 1 • 63 מ״ר
ירד ב-5,400 ₪
Springboard Real Estate
Springboard Real Estate
₪ 11,400
משמר הגבול
בית פרטי/ קוטג', אפקה, תל אביב יפו
7.5 חדרים • קומה קרקע • 700 מ״ר
MSA PROPERTIES TLV-LA
MSA PROPERTIES TLV-LA
₪ 16,500
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 115 מ״ר
קלר וויליאמס בת ים
קלר וויליאמס בת ים
₪ 9,000
הלפר 15
גג/ פנטהאוז, הגבול רוטשילד, בת ים
4 חדרים • קומה 6 • 135 מ״ר
אינפיניטי נדל"ן
אינפיניטי נדל"ן
₪ 5,000
הרצל
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
3 חדרים • קומה 4 • 80 מ״ר
בית טוב
בית טוב
₪ 12,000
הרמן כהן 14
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
ישראהום נכסים
ישראהום נכסים
₪ 13,000
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 12 מ״ר
ירד ב-1,700 ₪
TLV LIVING
TLV LIVING
₪ 8,800
שמואל הנגיד 6
דירה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
קונקורד נכסים
קונקורד נכסים
₪ 7,900
הירקון
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 5 • 105 מ״ר
I.D.O GRUOP
I.D.O GRUOP
₪ 19,450
מאיר יערי
גג/ פנטהאוז, כוכב הצפון, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 7 • 160 מ״ר
1
62
63
64
65
66
67
68
255
עמוד 65 מתוך 255
ראשי
נדל״ן להשכרה
נכסים מרובים בתל אביב והסביבה
התראה
מפה