מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
279 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
אדם גורל נבחרת הנדל"ן שלך
אדם גורל נבחרת הנדל"ן שלך
₪ 14,500
מנדס
דו משפחתי, קרית קריניצי, רמת גן
4 חדרים • קומה קרקע • 280 מ״ר
בלעדי
אדוה תיווך עם חיוך
אדוה תיווך עם חיוך
₪ 14,900
ברדיצ'בסקי
בית פרטי/ קוטג', ארלוזורוב, גבעתיים
4 חדרים • קומה קרקע • 320 מ״ר
נדלן TO GO
נדלן TO GO
₪ 10,000
אפקה
בית פרטי/ קוטג', אפקה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה קרקע • 200 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 700
גרציאני יצחק 8
מחסן, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 8 מ״ר
₪ 1,400
אהוד מנור 15
מחסן, קרית אילון, חולון
1 חדרים • קומה קרקע • 9 מ״ר
₪ 600
אריה דיסנצ'יק 16
מחסן, רביבים, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 6 מ״ר
₪ 7,300
הארז 56
בית פרטי/ קוטג', נווה יהושע, ערמונים, רמת גן
4.5 חדרים • קומה קרקע • 100 מ״ר
₪ 799
אהוד מנור 3
מחסן, דרום חדש, פארק הים, בת ים
1 חדרים • קומה קרקע • 7 מ״ר
אל שיא נכסים
אל שיא נכסים
לא צוין מחיר
אזור תעשיה ג
מחסן, אזור תעשיה ג, חולון
קומה קרקע • 23000 מ״ר
דיפלורה נכסים
דיפלורה נכסים
₪ 18,500
שיכון דן, נווה דן
בית פרטי/ קוטג', שיכון דן, נווה דן, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
ישראהום נכסים
ישראהום נכסים
₪ 29,000
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
בית פרטי/ קוטג', הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
6 חדרים • קומה קרקע • 400 מ״ר
תיווך אליהו הנביא
תיווך אליהו הנביא
₪ 8,000
מלקוש
בית פרטי/ קוטג', עזרא, הארגזים, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה קרקע • 180 מ״ר
דני נדל"ני
₪ 4,800
אלרואי
מרתף/ פרטר, תל יהודה, רמת גן
3 חדרים • קומה קרקע • 58 מ״ר
ניו-קוסט נכסים
ניו-קוסט נכסים
₪ 1,950,000
חיים שרון 1
מגרשים, שאר העיר, חולון
קומה קרקע • 350 מ״ר
אילון דרעי נדל"ן
אילון דרעי נדל"ן
₪ 7,500
שדרות העצמאות
בית פרטי/ קוטג', בת ים
4 חדרים • קומה קרקע • 185 מ״ר
מירב פשר
מירב פשר
₪ 22,000
תדהר
בית פרטי/ קוטג', רמת חן, רמת גן
8 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
₪ 28,000
עמנואל עמירן פוגצ'וב
בית פרטי/ קוטג', גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
7 חדרים • קומה קרקע • 240 מ״ר
רפי נכסים ונדל"ן
רפי נכסים ונדל"ן
₪ 15,000
ארלוזורוב 63
בית פרטי/ קוטג', מרכז, קרית עבודה, חולון
6 חדרים • קומה קרקע • 400 מ״ר
גל הראל ELITA ONE
גל הראל ELITA ONE
₪ 16,900
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', רמת גן
9 חדרים • קומה קרקע • 260 מ״ר
ירד ב-2,000 ₪
בוגרשוב נכסים
בוגרשוב נכסים
₪ 14,900
מוהליבר
בית פרטי/ קוטג', נווה צדק, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה קרקע • 220 מ״ר
גל הראל ELITA ONE
גל הראל ELITA ONE
₪ 19,000
קרית קריניצי
דו משפחתי, קרית קריניצי, רמת גן
8 חדרים • קומה קרקע • 320 מ״ר
קבוצת עמית טל
קבוצת עמית טל
₪ 3,900
הראב"ע
מרתף/ פרטר, שפירא, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
HOME BOUTIQUE
HOME BOUTIQUE
₪ 20,000
תל ברוך
בית פרטי/ קוטג', תל ברוך, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
אנגלו סכסון רמת גן / גבעתיים
אנגלו סכסון רמת גן / גבעתיים
₪ 11,500
דרך בן גוריון
בית פרטי/ קוטג', תל גנים, רמת גן
6 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
2B HOME REALESTATE
2B HOME REALESTATE
₪ 25,000
רמת אביב ג'
בית פרטי/ קוטג', רמת אביב ג', תל אביב יפו
8 חדרים • קומה קרקע • 400 מ״ר
ירד ב-700 ₪
צוק נכסים
צוק נכסים
₪ 13,200
הצדף
בית פרטי/ קוטג', עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
נדלן TO GO
נדלן TO GO
₪ 10,000
אפקה
בית פרטי/ קוטג', אפקה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה קרקע • 200 מ״ר
חדש מקבלן
RS נדל"ן
RS נדל"ן
₪ 25,000
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', תל אביב יפו
8 חדרים • קומה קרקע • 325 מ״ר
1
2
3
4
5
6
7
8
9
עמוד 6 מתוך 9
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה