מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
7,633 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
קונקורד נכסים
קונקורד נכסים
₪ 6,900
מאפו
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
סקורפיון נכסים
סקורפיון נכסים
₪ 5,000
שפירא
דירת גן, שפירא, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
תיווך מעלות
תיווך מעלות
₪ 7,400
רפידים 4
דירת גן, מעוז אביב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 62 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
לא צוין מחיר
דיזנגוף 37
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 96 מ״ר
₪ 4,950
ישראל בן ציון 3
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
3.5 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
₪ 5,350
קדושי בלזן 4
דירה, נאות שושנים, חולון
4 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
ירד ב-100 ₪
₪ 2,800
הרצל 75
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
6 חדרים • קומה 5 • 130 מ״ר
₪ 4,500
שדרות דב הוז 77
דירה, נאות רחל, חולון
2.5 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
₪ 6,500
גנסין 6
דירה, גבעת הרמבם, גבעתיים
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
₪ 3,700
קרן קיימת לישראל 16
דירה, רמת יוסף, בת ים
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
₪ 6,900
לה גווארדיה 51
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
₪ 5,600
וייצמן 68
דירה, גבעת הרמבם, גבעתיים
3 חדרים • קומה 4 • 96 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 8,000
שאנן 9
דירת גן, שכונת יהלום, מרכז העיר ב, רמת גן
2.5 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
₪ 6,800
אשרמן 24
דירה, רמת הטייסים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
₪ 4,400
בושם 54
דירה, לבנה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 65 מ״ר
₪ 4,800
אחימעץ 22
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
ירד ב-350 ₪
₪ 5,650
השר רבינוביץ 29
דירה, אזור תעשיה, בת ים
4 חדרים • קומה 2 • 95 מ״ר
₪ 6,000
סעדיה גאון 18
גג/ פנטהאוז, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 4 • 90 מ״ר
₪ 9,300
יהודית 6
דירה, חרוזים, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
₪ 5,500
ירושלים 2
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
2 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
₪ 12,000
מלצ'ט 19
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
₪ 8,600
הקוממיות 14
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
4 חדרים • קומה 31 • 125 מ״ר
ירד ב-600 ₪
₪ 7,500
שלום אש 19
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7 • 70 מ״ר
שפירא נכסים
שפירא נכסים
₪ 6,800
הרצל
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
שטורעם l מתחם גינדי ת"א
שטורעם l מתחם גינדי ת"א
₪ 9,000
גני שרונה, קרית הממשלה
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 8 • 52 מ״ר
ONE REAL ESTATE
ONE REAL ESTATE
₪ 11,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
פרובונה
פרובונה
₪ 5,000
כינרת
דירה, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 71 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
L&D נכסים
רימקס אקסטרה
קמחי נדל"ן
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
TUSON REAL ESTATE
קונקורד נכסים
תיווך יוקרה
תיווך יוקרה
₪ 16,500
כוכב הצפון
דירה, כוכב הצפון, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 6 • 120 מ״ר
בלומברג נכסים
בלומברג נכסים
₪ 80,000
הצפון הישן - צפון
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 160 מ״ר
ירד ב-300 ₪
גבעות נדל"ן
גבעות נדל"ן
₪ 8,500
הל"ה
דירה, הל"ה, גבעתיים
4.5 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
₪ 14,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
5.5 חדרים • קומה 7 • 142 מ״ר