מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
7,854 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
נדל"ן יפו
נדל"ן יפו
₪ 21,000
גג/ פנטהאוז
גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 190 מ״ר
עולם הנדל"ן
עולם הנדל"ן
₪ 3,500
שדרות קוגל
דירה, אגרובנק, חולון
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
ישראהום נכסים
ישראהום נכסים
₪ 15,000
רמת אביב ג'
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 4 • 125 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
גג/פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 50
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 4,800
שדרות בר אילן 18
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
2.5 חדרים • קומה 4 • 71 מ״ר
₪ 6,000
כצנלסון 45
דירה, בורוכוב, גבעתיים
2.5 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 5,500
הבשן 5
דירה, רמת עמידר, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 6,900
שדרות וושינגטון 35
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
ירד ב-150 ₪
₪ 5,250
סמטת הראשונים 4
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
3 חדרים • קומה 2 • 66 מ״ר
₪ 8,900
הרב הרצוג 7
דירה, תל גנים, גבעתיים
4 חדרים • קומה 2 • 96 מ״ר
₪ 4,300
יצחק שדה 34
סטודיו/ לופט, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 3 • 30 מ״ר
₪ 6,900
ז'בוטינסקי 138
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
₪ 6,500
קריניצי 98
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
2.5 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
₪ 3,800
תובל 1
דירה, בורסה, רמת גן
2 חדרים • קומה 3 • 42 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 6,900
עמל 10
דירה, שיכון ותיקים, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 85 מ״ר
₪ 5,900
לונץ 14
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה קרקע • 42 מ״ר
₪ 5,500
דרך נמיר 31
גג/ פנטהאוז, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
ירד ב-150 ₪
₪ 5,850
גינוסר 9
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
₪ 5,300
דרך משה דיין 40
דירה, נווה ברבור, כפר שלם מערב, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 2 • 61 מ״ר
₪ 11,500
השניים 23
דירה, בורוכוב, גבעתיים
4 חדרים • קומה 2 • 110 מ״ר
₪ 4,800
הרצל 43
דירה, שכונת יהלום, מרכז העיר ב, רמת גן
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
₪ 1,600
דרך בן גוריון 173
גג/ פנטהאוז, יד לבנים, רמת גן
5 חדרים • קומה 3 • 170 מ״ר
₪ 6,400
הנוטרים 10
דירה, אגרובנק, חולון
5 חדרים • קומה 4 • 100 מ״ר
₪ 4,300
הגדוד העברי 15
דירה, לב העיר, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
ירד ב-100 ₪
עומר רייבי - ייעוץ ושיווק נדל"ן
עומר רייבי - ייעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 2,600
שלם
יחידת דיור, רמת השקמה, רמת גן
1 חדרים • קומה 1 • 20 מ״ר
חי נכסים
חי נכסים
₪ 8,000
דרך בן גוריון
דירה, בת ים
4 חדרים • קומה 2 • 105 מ״ר
רם נכסים
רם נכסים
₪ 5,500
יהושע חנקין
דירה, רסקו א', חולון
3.5 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
Blueground
Blueground
₪ 16,300
נחלת בנימין
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
ריל קפיטל
₪ 12,000
מנדלי מוכר ספרים 1
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 110 מ״ר
קבוצת פלאנק
קבוצת פלאנק
₪ 20,000
אוסוולדו ארניה 18
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 30 • 140 מ״ר
רז נכסי יוקרה
רז נכסי יוקרה
₪ 16,000
יוניצמן
דירה, גלילות, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 5 • 147 מ״ר
יהונתן נכסי יוקרה
יהונתן נכסי יוקרה
₪ 10,000
ניסים אלוני 4
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 12 • 100 מ״ר
טורה נכסים
טורה נכסים
₪ 11,000
דרך מנחם בגין 158
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 34 • 110 מ״ר
רימקס פוקוס
רימקס פוקוס
₪ 15,500
הכנסת 49
גג/ פנטהאוז, שטח 9, גבעתיים
5 חדרים • קומה 9 • 296 מ״ר
ירד ב-500 ₪
רימקס אושן
רימקס אושן
₪ 4,000
כביר 4
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
תיווך יוקרה
תיווך יוקרה
₪ 16,500
כוכב הצפון
דירה, כוכב הצפון, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 6 • 120 מ״ר
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 4,500
מטלון
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
DIROTLV
DIROTLV
₪ 6,500
משגב עם
דירה, קרית שלום, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 92 מ״ר
VALOR נכסים והשקעות בנדל'ן
VALOR נכסים והשקעות בנדל'ן
₪ 1
גני שרונה, קרית הממשלה
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 27 • 132 מ״ר
PRO HOUSE
PRO HOUSE
₪ 13,000
דרך נמיר 116
דופלקס, בבלי, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 6 • 120 מ״ר
ירד ב-1,500 ₪
אליוף גרופ
אליוף גרופ
₪ 15,000
אילת
דירה, נווה צדק, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 18 • 92 מ״ר
Delacasa Real Estate
Delacasa Real Estate
₪ 14,500
הירקון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
cosmos נדל"ן
cosmos נדל"ן
₪ 16,500
אלוף קלמן מגן 7
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 18 • 132 מ״ר
י.ג קפיטל
י.ג קפיטל
₪ 3,900
הלפר 22
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
2 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
1
42
43
44
45
46
47
48
244
עמוד 45 מתוך 244
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה