מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
7,913 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
קונקורד נכסים
קונקורד נכסים
₪ 9,200
יהודה הלוי
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
Sunset נכסים
Sunset נכסים
₪ 12,500
שדרות העצמאות 1
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
4 חדרים • קומה 10 • 130 מ״ר
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 15,500
הצפון החדש - כיכר המדינה
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 102 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
בסטהום נכסים
בסטהום נכסים
₪ 18,000
גג/ פנטהאוז
גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 7 • 280 מ״ר
רינה לדין השקעות נדל"ן
רינה לדין השקעות נדל"ן
₪ 11,300
נחום סוקולוב
גג/ פנטהאוז, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 85 מ״ר
HOME SELL
HOME SELL
₪ 10,500
שדרות לוי אשכול
דירה, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 4 • 122 מ״ר
אבי&דן נכסים
אבי&דן נכסים
₪ 3,200
שדרות יהודית
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 27 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
קבוצת עמית טל
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
RS נדל"ן
770 Commercial Real Estate
Properties-il tel aviv
אבן שהם נכסים
נדל"ן הים התיכון
נדל"ן הים התיכון
₪ 12,500
עג'מי, גבעת העליה
דירת גן, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 145 מ״ר
תיווך חזות העיר
תיווך חזות העיר
לא צוין מחיר
הרי הגלעד 9
דירה, תל בנימין, רמת גן
4 חדרים • קומה 10 • 120 מ״ר
טאיס נתנאל
טאיס נתנאל
₪ 3,500
הרצל 61
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 1 • 25 מ״ר
Edit נכסים והשקעות
Edit נכסים והשקעות
₪ 10,000
אזורי חן, גימל החדשה
דירה, אזורי חן, גימל החדשה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 7 • 120 מ״ר
סילביה - נדלן יפואי
סילביה - נדלן יפואי
₪ 9,800
צהלון, שיכוני חסכון
דירת גן, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
קרן אדלן
קרן אדלן
₪ 11,500
החשמונאים 96
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 9 • 98 מ״ר
ירד ב-1,700 ₪
Locally TLV
Locally TLV
₪ 14,300
עמוס
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
24/7 נכסים
24/7 נכסים
₪ 13,500
שרעבי
דירת גן, נווה צדק, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
רוטפוס זה נכס
רוטפוס זה נכס
₪ 13,500
אמיר גלבוע
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 138 מ״ר
תיווך ארז
תיווך ארז
₪ 8,600
גרשום
דירה, נווה רם, שיכון מזרחי, רמת גן
4.5 חדרים • קומה 5 • 118 מ״ר
תיווך משמיים
תיווך משמיים
₪ 4,500
וייצמן
דירה, עמידר, בת ים
2 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
Alpha Real Estate
Alpha Real Estate
₪ 15,000
יוסף פעמוני
דירה, בבלי, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 13 • 95 מ״ר
הילה נכסים
הילה נכסים
₪ 16,000
משה ברזאני
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 4 • 136 מ״ר
Reuveny Real Estate
Reuveny Real Estate
₪ 15,500
הדר יוסף
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 11 • 150 מ״ר
ירד ב-400 ₪
תיווך אפעל
תיווך אפעל
₪ 6,400
חיים לבנון 82
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 80 מ״ר
מיקי גולן- נכסים
מיקי גולן- נכסים
₪ 13,500
מאיר יערי
דירה, כוכב הצפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 98 מ״ר
1
222
223
224
225
226
227
228
247
עמוד 225 מתוך 247
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה