מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
1,009 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
ירד ב-800 ₪
פסגות נדל"ן - בן יהודה מאיר
פסגות נדל"ן - בן יהודה מאיר
₪ 8,900
עגנון
גג/ פנטהאוז, דרום מערב ותיק, בת ים
5 חדרים • קומה 3 • 210 מ״ר
בלומברג נכסים
בלומברג נכסים
₪ 75,000
הצפון הישן - צפון
גג/ פנטהאוז, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 5 • 265 מ״ר
קבוצת ביאליק
קבוצת ביאליק
₪ 3,900
עוזיאל
גג/ פנטהאוז, יד לבנים, רמת גן
1 חדרים • קומה 4 • 55 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
תיווך PRIME- LOCATION
תיווך PRIME- LOCATION
₪ 7,300
הקישון
גג/ פנטהאוז, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
גיל & לידור נדל"ן
גיל & לידור נדל"ן
₪ 22,000
הלפרין
גג/ פנטהאוז, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 6 • 220 מ״ר
AZIZI Real Estate
AZIZI Real Estate
₪ 104,999
גג/ פנטהאוז
גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו
8 חדרים • קומה 5 • 524 מ״ר
אילון דרעי נדל"ן
אילון דרעי נדל"ן
₪ 7,500
שדרות העצמאות
בית פרטי/ קוטג', בת ים
4 חדרים • קומה קרקע • 185 מ״ר
בסטהום נכסים
₪ 18,000
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
גג/ פנטהאוז, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 7 • 280 מ״ר
בראון גרופ
בראון גרופ
₪ 24,000
פרופ' יובל נאמן
גג/ פנטהאוז, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 13 • 200 מ״ר
קבוצת לוזון
קבוצת לוזון
₪ 13,000
יוחנן הסנדלר
גג/ פנטהאוז, דרום חדש, פארק הים, בת ים
4 חדרים • קומה 32 • 156 מ״ר
זיו רייס נכסים
זיו רייס נכסים
₪ 25,000
הרימון
בית פרטי/ קוטג', תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה קרקע • 262 מ״ר
קבוצת הצפון הישן
קבוצת הצפון הישן
₪ 10,500
מקס ריינהרט
דירת גן, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
צ.א ברזילי נכסים
צ.א ברזילי נכסים
₪ 6,800
שד"ל 1
בית פרטי/ קוטג', גרין ועם, חולון
4 חדרים • קומה קרקע • 135 מ״ר
אלעד נדל"ן
אלעד נדל"ן
₪ 5,750
סוקולוב 70
גג/ פנטהאוז, מרכז, קרית עבודה, חולון
5 חדרים • קומה 3 • 190 מ״ר
We Home
We Home
₪ 6,500
מרחביה
דירת גן, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
ירד ב-500 ₪
VERED
VERED
₪ 3,500
שדרות חכמי ישראל
דירת גן, שפירא, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
חגית נדלן
חגית נדלן
₪ 15,300
יפה ירקוני 5
גג/ פנטהאוז, דרום חדש, פארק הים, בת ים
6 חדרים • קומה 28 • 260 מ״ר
סיון קול נדל"ן
סיון קול נדל"ן
₪ 9,000
אבן סינא
דירת גן, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 140 מ״ר
מני אדטו ניהול ותיווך נדל"ן
מני אדטו ניהול ותיווך נדל"ן
₪ 3,900
שלום עליכם
דירת גן, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
MSA PROPERTIES TLV-LA
MSA PROPERTIES TLV-LA
₪ 16,980
לב תל אביב, לב העיר צפון
גג/ פנטהאוז, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 6 • 135 מ״ר
הראל נכסים
הראל נכסים
₪ 12,000
הקונגרס
דירת גן, נווה שאנן, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה קרקע • 191 מ״ר
נדל"ן נוף ים
נדל"ן נוף ים
₪ 16,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
5.5 חדרים • קומה 7 • 170 מ״ר
ירד ב-2,000 ₪
גל
גל
₪ 14,500
קרית קריניצי
בית פרטי/ קוטג', קרית קריניצי, רמת גן
7 חדרים • קומה קרקע • 430 מ״ר
1
16
17
18
19
20
21
22
39
עמוד 19 מתוך 39
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה