מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
7,824 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
תיווך יוקרה
תיווך יוקרה
₪ 10,500
ארלוזורוב 82
דירה, שכונת הראשונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 18 • 120 מ״ר
L&D נכסים
L&D נכסים
₪ 6,800
מנדס
דירה, קרית קריניצי, רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 125 מ״ר
Harova - Real Estate
Harova - Real Estate
₪ 8,200
שריד
דירה, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 68 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
לביץ נכסים
לביץ נכסים
₪ 35,000
הצפון הישן - דרום
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 153 מ״ר
Delacasa Real Estate
Delacasa Real Estate
₪ 15,500
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
₪ 12,000
המשתלה
דירת גן, המשתלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 260 מ״ר
ירד ב-1,100 ₪
ISRA-HOME
ISRA-HOME
₪ 8,900
דרום מערב ותיק
גג/ פנטהאוז, דרום מערב ותיק, בת ים
5.5 חדרים • קומה 3 • 240 מ״ר
רז נכסי יוקרה
₪ 70,000
יוניצמן 4
גג/ פנטהאוז, גלילות, תל אביב יפו
5.5 חדרים • קומה 11 • 400 מ״ר
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 16,000
אזורי חן, גימל החדשה
דירה, אזורי חן, גימל החדשה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 5 • 134 מ״ר
L&D נכסים
L&D נכסים
₪ 20,000
אוסוולדו ארניה 6
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 25 • 135 מ״ר
נאות שירן
נאות שירן
₪ 35,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 15 • 98 מ״ר
בלעדי
נהיר GO נדלן
נהיר GO נדלן
₪ 13,000
לוין קיפניס
דירה, המשתלה, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 4 • 124 מ״ר
ירד ב-2,500 ₪
תיווך נינווה
תיווך נינווה
₪ 18,500
טאגור
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 8 • 185 מ״ר
נכסים בשנקין
נכסים בשנקין
₪ 10,500
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
לנדלורד סרויסס
לנדלורד סרויסס
₪ 5,700
מוצא
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
Delacasa Real Estate
Delacasa Real Estate
₪ 36,000
רציף הרברט סמואל
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 12 • 108 מ״ר
גורמן נכסים והשקעות
גורמן נכסים והשקעות
₪ 28,000
רציף הרברט סמואל
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 15 • 100 מ״ר
ירד ב-200 ₪
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
₪ 4,800
סנפיר 3
דירה, נווה חן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
קבוצת פלאנק
קבוצת פלאנק
₪ 13,500
אוסוולדו ארניה 6
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 10 • 110 מ״ר
בית הנדל"ן
בית הנדל"ן
₪ 8,400
בנימין
דירה, רמת גן
4 חדרים • קומה 5 • 130 מ״ר
A.Y.nadlan
A.Y.nadlan
₪ 7,500
יהושע רבינוביץ
דירה, בן גוריון, חולון
5 חדרים • קומה 7 • 102 מ״ר
תורג'י נכסים- הבית שלך מתחיל כאן
תורג'י נכסים- הבית שלך מתחיל כאן
₪ 5,000
מרום נווה, רמת יצחק
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
3.5 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
אותנטיקה נדל"ן
אותנטיקה נדל"ן
₪ 11,000
שלמה המלך 30
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 90 מ״ר
1
179
180
181
182
183
184
185
247
עמוד 182 מתוך 247
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בתל אביב והסביבה
התראה
מפה