מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
נשארו עוד
3
מחיר
4.5 - 6+ חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נשארו עוד
3
מחיר
4.5 - 6+ חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במיקומים שנבחרו
24 תוצאות
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 8,200
קרית שמונה 34
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 6 • 220 מ״ר
אליאסי ודרך המלך נכסים
אליאסי ודרך המלך נכסים
לא צוין מחיר
נורית
בית פרטי/ קוטג', קרית אילון, חולון
6 חדרים • קומה קרקע • 420 מ״ר
At HOME
At HOME
₪ 12,250
האלוף אהרון יריב
גג/ פנטהאוז, קרית אילון, חולון
6 חדרים • קומה 8 • 240 מ״ר
₪ 7,900
קרית שמונה 7
דירה, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 3 • 130 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
בניין משופץ
ירד ב-300 ₪
₪ 7,300
אלופי צה"ל 63
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
4.5 חדרים • קומה 3 • 200 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 9,900
קרית שמונה 26
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
7 חדרים • קומה 5 • 265 מ״ר
3 חדרי מקלחת
3 כיווני אוויר
₪ 7,500
יגאל ידין 12
דירה, קרית אילון, חולון
5 חדרים • קומה 3 • 130 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 7,500
יריחו 29
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 5 • 210 מ״ר
₪ 7,800
דוד אלעזר 30
דירה, קרית אילון, חולון
5 חדרים • קומה 7 • 126 מ״ר
₪ 8,400
המרגנית 22
דירה, קרית אילון, חולון
5 חדרים • קומה 11 • 125 מ״ר
₪ 12,900
רפאל איתן 3
דירת גן, קרית אילון, חולון
5 חדרים • קומה קרקע • 385 מ״ר
₪ 14,000
הדס 4
דירת גן, קרית אילון, חולון
6 חדרים • קומה קרקע • 400 מ״ר
₪ 7,500
בית לחם 15
דירה, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 3 • 92 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • 147 מ״ר
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
לא צוין מחיר
אמיר דרורי 2
דירה, קרית אילון, חולון
4.5 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
₪ 7,900
צפת 12
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 5 • 180 מ״ר
בלעדי
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 8,200
קרית שמונה 34
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 6 • 220 מ״ר
רם נכסים
רם נכסים
₪ 25,000
ראובן ברקת
גג/ פנטהאוז, קרית אילון, חולון
5 חדרים • קומה 25 • 530 מ״ר
אליאסי ודרך המלך נכסים
אליאסי ודרך המלך נכסים
₪ 7,400
מפרץ שלמה
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 6 • 210 מ״ר
אליאסי ודרך המלך נכסים
אליאסי ודרך המלך נכסים
לא צוין מחיר
נורית
בית פרטי/ קוטג', קרית אילון, חולון
6 חדרים • קומה קרקע • 420 מ״ר
רם נכסים
רם נכסים
₪ 6,100
צפת 6
דירה, קרית שרת מערב, חולון
5 חדרים • קומה 4 • 110 מ״ר
ריל קפיטל
ריל קפיטל
₪ 7,800
שער ציון 15
גג/ פנטהאוז, קרית שרת מערב, חולון
4.5 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
רם נכסים
רם נכסים
₪ 12,250
האלוף אהרון יריב
דירה, קרית אילון, חולון
6.5 חדרים • קומה 8 • 150 מ״ר
תרשיש ברוקר נדל"ן
תרשיש ברוקר נדל"ן