מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
3.5 - 6+ חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
3.5 - 6+ חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
3,463 תוצאות
רפי כהן יועץ נדלן
₪ 19,000
צפרירים
דירה, חברת חשמל, גבעתיים
6 חדרים • קומה 1 • 250 מ״ר
PRO HOUSE
PRO HOUSE
₪ 13,000
עג'מי, גבעת העליה
דופלקס, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 1 • 140 מ״ר
IN HOUSE TLV
IN HOUSE TLV
₪ 15,000
אוסוולדו ארניה
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 14 • 131 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
גג/פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 50
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 11,800
אוסקר שינדלר 6
דופלקס, הגבול רוטשילד, בת ים
4 חדרים • קומה 7 • 160 מ״ר
₪ 6,850
קהילת ניו יורק 46
דירת גן, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה קרקע • 93 מ״ר
₪ 6,500
הרא"ה 21
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 120 מ״ר
₪ 10,700
שדרות יהודית 14
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
₪ 2,200
הנביאים 73
דירה, הנביאים, בת ים
4 חדרים • קומה 4 • 145 מ״ר
₪ 5,500
אלופי צה"ל 16
דירה, רסקו ב', חולון
3.5 חדרים • קומה 3 • 85 מ״ר
₪ 7,000
פנחס רוטנברג 11
דירה, נגבה, רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
₪ 6,900
תרצה 20
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
3.5 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
₪ 4,000
יד המעביר 3
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 84 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 8,500
מנדלי מוכר ספרים 8
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 1 • 85 מ״ר
ירד ב-1,000 ₪
₪ 14,000
אורי צבי גרינברג 11
דירה, אזורי חן, גימל החדשה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 7 • 146 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 6,200
שדרות קוגל 29
דירה, אגרובנק, חולון
4 חדרים • קומה 1 • 120 מ״ר
₪ 6,300
בית חורון 8
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
3.5 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
₪ 6,500
הקונגרס 3
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 7,450
חד נס 31
גג/ פנטהאוז, נגבה, רמת גן
4.5 חדרים • קומה 3 • 160 מ״ר
₪ 10,500
הרב אהרונסון 17
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 11,500
לוין קיפניס 1
דירה, המשתלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
₪ 8,300
החשמונאים 21
דירת גן, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
₪ 4,800
אליהו קראוזה 16
דירה, אגרובנק, חולון
3.5 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
₪ 10,700
הרא"ה 265
גג/ פנטהאוז, נגבה, רמת גן
4.5 חדרים • קומה 3 • 170 מ״ר
ירד ב-500 ₪
My New Home
My New Home
₪ 8,000
הפריגטה 5
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
5 חדרים • קומה 1 • 135 מ״ר
אנדאלק נכסים
אנדאלק נכסים
₪ 5,800
הרב יצחק הלוי 18
דירה, גרין ועם, חולון
4 חדרים • קומה 4 • 85 מ״ר
ירד ב-200 ₪
Location שיווק נדל"ן
Location שיווק נדל"ן
₪ 5,900
יוחנן
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
3.5 חדרים • קומה קרקע • 85 מ״ר
Tlv List
Tlv List
₪ 12,900
דירה
דירה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 104 מ״ר
INHOUSE-REAL ESTATE
ירד ב-20,000 ₪
Reaching Home
Reaching Home
₪ 80,000
שער ציון 7
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 4 • 160 מ״ר
תיווך האצל
תיווך האצל
₪ 9,500
שלמון
בית פרטי/ קוטג', התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
קבוצת פלאנק
קבוצת פלאנק
₪ 9,000
דרום חדש, פארק הים
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
5 חדרים • קומה 16 • 140 מ״ר
ירד ב-500 ₪
Home Market
Home Market
₪ 10,000
חסידי האומות
דירה, מכללת תל אביב יפו, דקר, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 7 • 111 מ״ר
הומלי בא לי בית HOMERUN
הומלי בא לי בית HOMERUN
₪ 12,400
דירה
דירה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 120 מ״ר
גרייטלנד תיווך בתל ברוך צפון ונווה גן
גרייטלנד תיווך בתל ברוך צפון ונווה גן
₪ 30,000
תל ברוך
בית פרטי/ קוטג', תל ברוך, תל אביב יפו
7.5 חדרים • קומה קרקע • 466 מ״ר
נדלן TO GO
נדלן TO GO
₪ 17,000
רוממה
דירת גן, נאות אפקה ב', תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 150 מ״ר
ירד ב-500 ₪
INHOUSE-REAL ESTATE
INHOUSE-REAL ESTATE
₪ 10,500
ארלוזורוב 82
דירה, שכונת הראשונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 25 • 124 מ״ר
אחוזת הנדל"ן
אחוזת הנדל"ן
₪ 17,500
ישה חפץ
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 2 • 140 מ״ר
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
₪ 16,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
גג/ פנטהאוז, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 7 • 165 מ״ר
מור ודור נדל"ן שיווק נכסי יוקרה
מור ודור נדל"ן שיווק נכסי יוקרה
₪ 22,000
רמת החייל
בית פרטי/ קוטג', רמת החייל, תל אביב יפו
7 חדרים • קומה קרקע • 550 מ״ר
בלומברג נכסים
בלומברג נכסים
₪ 80,000
הצפון הישן - צפון
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 160 מ״ר
תיווך יוקרה
תיווך יוקרה
₪ 12,000
בורוכוב
דירה, בורוכוב, גבעתיים
5 חדרים • קומה 6 • 120 מ״ר
TLV נכסים-תומר חבורה
TLV נכסים-תומר חבורה
₪ 6,500
בית אל
דירה, נווה שרת, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 90 מ״ר
רז נכסי יוקרה
רז נכסי יוקרה
₪ 28,000
יצחק בשביס זינגר
בית פרטי/ קוטג', הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
6 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
הומלי בא לי בית HOMERUN
הומלי בא לי בית HOMERUN
₪ 9,500
אורי צבי גרינברג 4
דירה, אזורי חן, גימל החדשה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 120 מ״ר
1
37
38
39
40
41
42
43
118
עמוד 40 מתוך 118
ראשי
נדל״ן להשכרה
תל אביב והסביבה
התראה
מפה