מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
3.5 - 5.5 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
3.5 - 5.5 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
3,289 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
ירד ב-250 ₪
טופז נכסים
טופז נכסים
₪ 9,000
נורית הירש
דירה, בת ים
5 חדרים • קומה 22 • 135 מ״ר
M Group - Real Estate
M Group - Real Estate
₪ 15,000
ליאונרדו דה וינצ'י
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 5 • 99 מ״ר
INHOUSE-REAL ESTATE
INHOUSE-REAL ESTATE
₪ 10,500
ארלוזורוב
דירה, שכונת הראשונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 13 • 124 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
גג/פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 50
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 6,400
אדירים 10
דירה, נווה שרת, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 86 מ״ר
3 כיווני אוויר
בניין משופץ
₪ 10,500
יעקב מרידור 4
דירה, תל ברוך צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 108 מ״ר
ממ"ד
חניה
₪ 6,800
ההסתדרות 13
דירה, תל גנים, גבעתיים
3.5 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
נוף פתוח לפארק
חניה
₪ 6,500
המרי 16
דירה, שינקין, גבעתיים
3.5 חדרים • קומה 2 • 96 מ״ר
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 8,600
נורית הירש 9
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
5 חדרים • קומה 6 • 139 מ״ר
ממ"ד
חניה
₪ 1,850
ראול ולנברג 2
דירה, נווה רמז, חולון
3.5 חדרים • קומה 2 • 96 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
ירד ב-1,000 ₪
₪ 8,500
תש"י 1
סאבלט, שכונת הראשונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 4 • 96 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 9,000
דרך בן גוריון 89
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
4 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
ממ"ד
חניה
₪ 10,000
ד"ר אברהם אליהו הרכבי 21
דירה, תל חיים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 5 • 97 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 22,000
ויסוצקי 4
גג/ פנטהאוז, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 7 • 200 מ״ר
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 6,500
הרצל 69
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
3.5 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
₪ 7,200
קרן קיימת לישראל 22
דירה, בורוכוב, גבעתיים
4.5 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
₪ 6,800
הכבאים 11
דירה, נווה יהושע, ערמונים, רמת גן
4 חדרים • קומה 4 • 99 מ״ר
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 8,300
מנחם בגין 17
דירה, קרית אילון, חולון
4 חדרים • קומה 3 • 105 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-400 ₪
₪ 12,500
שדרות שאול המלך 4
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
4.5 חדרים • קומה 3 • 125 מ״ר
ממ"ד
מטבח גדול
₪ 13,500
הסבוראים 7
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 3 • 113 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
ירד ב-1,000 ₪
₪ 11,500
יוחנן הסנדלר 6
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
4 חדרים • קומה 25 • 130 מ״ר
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 3,250
המבוא 7
דירה, שינקין, גבעתיים
4 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
3 כיווני אוויר
מטבח גדול
₪ 7,400
רודין 8
דירה, רמת עמידר, רמת גן
4 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 10,000
הקוממיות 16
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
5 חדרים • קומה 39 • 17 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-200 ₪
קבוצת ביאליק
קבוצת ביאליק
₪ 7,500
אלכסנדר ינאי
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
פנורמה
פנורמה
₪ 13,500
ליאונרדו דה וינצ'י
דירה, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 7 • 100 מ״ר
ממ"ד
חניה
לונגטרם
לונגטרם
₪ 15,000
מבצע קדש
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 9 • 135 מ״ר
ממ"ד
חניה
נדל"ן צפון העיר
נדל"ן צפון העיר
₪ 12,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 118 מ״ר
Jonadlan Real-Estate
₪ 7,100
הרא"ה
דירה, נגבה, רמת גן
4 חדרים • קומה 2 • 115 מ״ר
חניה
קרוב לפארק
קורן נדל"ן
קורן נדל"ן
₪ 14,000
אייזק שטרן
דירה, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 113 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
נדל"ן ELITE
נדל"ן ELITE
₪ 11,500
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 114 מ״ר
ממ"ד
חניה
קרט נכסים
קרט נכסים
₪ 8,600
רמת אביב ג'
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 6 • 85 מ״ר
חניה
בניין משופץ