מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
2.5 - 3.5 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
2.5 - 3.5 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
3,229 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
עמינדב ניהול ויזום בעמ
עמינדב ניהול ויזום בעמ
₪ 6,800
צהלון, שיכוני חסכון
דירה, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
חדש מקבלן
בניין משופץ
בהזדמנות
אפטאון נכסים
אפטאון נכסים
₪ 12,000
דירה
דירה, רמת גן
3 חדרים • קומה 38 • 84 מ״ר
Reaching Home
Reaching Home
₪ 17,500
זרובבל
דירת גן, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 145 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
₪ 11,800
נחשון 3
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לים
₪ 11,000
דיזנגוף 50
סאבלט, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 11 • 80 מ״ר
נוף פתוח לים
קרוב לים
₪ 12,000
פינסקר 7
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
2 מרפסות
חדש מקבלן
₪ 4,100
סוקולוב 102
דירה, רסקו א', חולון
2.5 חדרים • קומה 2 • 42 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
ירד ב-1,000 ₪
₪ 4,400
דרך השלום 85
דירה, תל חיים, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 63 מ״ר
3 כיווני אוויר
בהזדמנות
₪ 7,200
התע"ש 10
דירה, הל"ה, גבעתיים
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 6,800
ההסתדרות 13
דירה, תל גנים, גבעתיים
3.5 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
נוף פתוח לפארק
חניה
₪ 5,800
שיינקין 80
דירה, שינקין, גבעתיים
2.5 חדרים • קומה 4 • 71 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
₪ 7,800
הרא"ה 153
דירה, עליות, רמת גן
3 חדרים • קומה 6 • 80 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
₪ 6,700
המבדיל 5
דירה, שכונת גפן, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 96 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
₪ 5,450
זמנהוף 15
דירה, לב העיר, בת ים
3.5 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
נוף פתוח לעיר
קרוב לים
₪ 1,850
ראול ולנברג 2
דירה, נווה רמז, חולון
3.5 חדרים • קומה 2 • 96 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
ירד ב-150 ₪
₪ 5,850
גינוסר 9
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
₪ 5,700
חד נס 42
דירה, נגבה, רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 95 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 8,500
ארלוזורוב 61
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
ירד ב-900 ₪
₪ 8,900
בני משה 10
דירה, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 82 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
ירד ב-500 ₪
₪ 8,000
דרך מנחם בגין 144
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 11 • 78 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לעיר
₪ 4,700
הרב מיימון 3
דירה, באבוב, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
₪ 7,000
עמישב 42
דירה, רמת הטייסים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
₪ 4,900
אוהלי יעקב 1
דירה, נווה עופר, תל כביר, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
קמחי נדל"ן
קמחי נדל"ן
₪ 13,000
הקונגרס
גג/ פנטהאוז, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 133 מ״ר
Eternity Real Estate
Eternity Real Estate
₪ 10,500
בן יהודה 31
דופלקס, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 79 מ״ר
Delacasa Real Estate
Delacasa Real Estate
₪ 25,000
עג'מי, גבעת העליה
גג/ פנטהאוז, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 190 מ״ר
רפי נכסים - הכתובת להחלפת כתובת!
רפי נכסים - הכתובת להחלפת כתובת!
₪ 4,700
המרי
דירה, שינקין, גבעתיים
2.5 חדרים • קומה 2 • 68 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
לפאייט LAFAYETTE
רימקס אקסטרה
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
רפי נכסים - הכתובת להחלפת כתובת!
אייל ארליך Tel Aviv Realty
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 15,000
כרם התימנים
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו