מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
2,278 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
עומר רייבי - ייעוץ ושיווק נדל"ן
עומר רייבי - ייעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 5,500
יעבץ
דירה, רמת עמידר, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 74 מ״ר
לפאייט LAFAYETTE
לפאייט LAFAYETTE
₪ 5,900
מוריץ דניאל 14
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
תיווך PRIME- LOCATION
תיווך PRIME- LOCATION
₪ 6,200
החלוצים
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
ירד ב-500 ₪
₪ 6,000
ביאליק 109
גג/ פנטהאוז, נווה רמז, חולון
3 חדרים • קומה 4 • 55 מ״ר
3 מרפסות
3 כיווני אוויר
₪ 8,000
הרא"ה 94
דירה, שכונת הלל, רמת גן
3 חדרים • קומה 12 • 82 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
₪ 5,200
זלמן שז"ר 21
דירה, נווה עופר, תל כביר, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 62 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
₪ 5,000
זלמן ארן 16
דירה, נאות רחל, חולון
3 חדרים • קומה 1 • 56 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
₪ 8,000
עטרות 16
דירת גן, תל יהודה, רמת גן
3 חדרים • קומה קרקע • 172 מ״ר
3 כיווני אוויר
חדש מקבלן
ירד ב-300 ₪
₪ 8,300
קהילת ניו יורק 44
דירת גן, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 175 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 5,000
עוזיאל 29
דירה, יד לבנים, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
נכס עורפי
בניין משופץ
₪ 10,500
נחום סוקולוב 34
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
₪ 3,250
רועי קליין 6
סאבלט, קרית קריניצי, רמת גן
3 חדרים • קומה 11 • 85 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לפארק
ירד ב-300 ₪
₪ 7,000
סמטת נחל 5
דירה, בורוכוב, גבעתיים
3 חדרים • קומה 1 • 85 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 4,100
קפלן 2
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
בניין משופץ
גמיש במחיר
₪ 5,900
המערכה 30
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 56 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
₪ 8,500
הרא"ה 90
דירה, שכונת הלל, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
ירד ב-300 ₪
₪ 5,500
ביאליק 1
דירה, לב העיר, בת ים
3 חדרים • קומה 1 • 77 מ״ר
נכס עורפי
קרוב לים
לא צוין מחיר
שבטי ישראל 38
דירה, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 63 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 14,500
בני דן 52
דירה, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 99 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
₪ 5,100
גורי יהודה 4
דירה, יד לבנים, רמת גן
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
נכס עורפי
קרוב לפארק
ירד ב-700 ₪
₪ 16,800
ביאליק 2
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 100 מ״ר
ממ"ד
חניה
₪ 10,000
מל"ן 35
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
₪ 4,750
שדרות דב הוז 15
דירה, נאות רחל, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
AZIZI Real Estate
AZIZI Real Estate
₪ 26,999
עג'מי, גבעת העליה
גג/ פנטהאוז, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 200 מ״ר
2 מרפסות
חניה
הראל נכסים
הראל נכסים
₪ 15,000
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 88 מ״ר
ממ"ד
נכס חדש
בלעדי
תורג'י נכסים- הבית שלך מתחיל כאן
תורג'י נכסים- הבית שלך מתחיל כאן
₪ 6,000
שיינקין
דירה, שינקין, גבעתיים
3 חדרים • קומה קרקע • 58 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
ירד ב-3,200 ₪
DREAM TOWN
DREAM TOWN
₪ 11,700
גאולה 31
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
Relocation משה-אקילוב צעד-חכם!
₪ 5,800
שדרות ששת הימים 2
דירה, ניר אביב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 65 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-300 ₪
Sharlyn Tauman Luxury
Sharlyn Tauman Luxury
₪ 8,200
ז'בוטינסקי
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 84 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
ירד ב-200 ₪
עד המפתח - תיווך ושיווק נדל"ן
עד המפתח - תיווך ושיווק נדל"ן
₪ 5,300
שדרות ששת הימים
דירה, ניר אביב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 75 מ״ר
חניה
בניין משופץ
כפיר
כפיר
₪ 7,200
תוספתא 6
דירה, בבלי, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
בניין משופץ
קרוב לפארק
חזני ניהול ושיווק נדל"ן
חזני ניהול ושיווק נדל"ן
₪ 12,500
תכנית ל', למד
דירה, תכנית ל', למד, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 114 מ״ר
ממ"ד
חניה
אל מסכאן בע"מ
אל מסכאן בע"מ
₪ 7,500
נווה גולן, יפו ג'
דירה, נווה גולן, יפו ג', תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
חדש מקבלן
קרוב לפארק
AG Properties
AG Properties
₪ 12,500
לילינבלום
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 68 מ״ר
ממ"ד
נכס חדש
ישראהום נכסים
ישראהום נכסים
₪ 10,000
הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים
דירה, הגוש הגדול, רמת אביב החדשה, נופי ים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 102 מ״ר
קו ראשון לים
ממ"ד
אודל נכסים
אודל נכסים
₪ 16,000
הירקון
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 100 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-1,500 ₪
Locally TLV
Locally TLV
₪ 15,500
נווה צדק
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 84 מ״ר
2 מרפסות
חדש מקבלן
פוקוס נכסים
פוקוס נכסים
₪ 11,500
משעול יעקב
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
פילו נדל"ן
פילו נדל"ן
₪ 4,900
חיבת ציון
דירה, יד לבנים, רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
מטבח גדול
בהזדמנות
SAGIT GOL
SAGIT GOL
₪ 10,800
מלצ'ט
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
ממ"ד
חניה
רוזיטה realestate
רוזיטה realestate
₪ 13,900
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
ממ"ד
חניה
תווך מנורה
תווך מנורה
₪ 8,250
צפרירים
דירת גן, חברת חשמל, גבעתיים
3 חדרים • קומה קרקע • 170 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-600 ₪
שלי בכור- תיווך נכסי יוקרה
שלי בכור- תיווך נכסי יוקרה
₪ 13,900
הצפון הישן - דרום
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
ממ"ד
חניה
1
3
4
5
6
7
8
9
70
עמוד 6 מתוך 70
ראשי
נדל״ן להשכרה
תל אביב והסביבה
התראה
מפה