מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
2,282 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
Relocation משה-אקילוב צעד-חכם!
Relocation משה-אקילוב צעד-חכם!
₪ 5,800
שדרות ששת הימים 2
דירה, ניר אביב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 65 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-300 ₪
א. שרם
א. שרם
₪ 4,600
סמטת הניסנית
יחידת דיור, קרית אילון, חולון
3 חדרים • קומה קרקע • 90 מ״ר
אפטאון נכסים
אפטאון נכסים
₪ 12,000
דירה
דירה, רמת גן
3 חדרים • קומה 38 • 84 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
₪ 4,000
וולפסון 13
דירה, רסקו א', חולון
3 חדרים • קומה 4 • 74 מ״ר
₪ 4,700
הנביאים 40
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 6,200
סוקולוב 7
דירה, נחלת גנים, רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 4,700
שרה אהרונסון 45
דירה, אזור הבילויים, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 69 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 2,400
בן תרדיון 4
סאבלט, צפון יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
₪ 7,000
חנה סנש 18
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
₪ 7,700
אבא אחימאיר 12
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 70 מ״ר
₪ 5,600
נווה יהושע 21
דירה, נווה יהושע, ערמונים, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
₪ 6,000
ראש פינה 19
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 5,100
גורי יהודה 4
דירה, יד לבנים, רמת גן
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 8,500
השבטים 10
דירה, דרום מזרח, בת ים
3 חדרים • קומה 16 • 85 מ״ר
₪ 5,800
התחייה 5
דירה, נאות שושנים, חולון
3 חדרים • קומה 1 • 78 מ״ר
₪ 6,300
המעגל 11
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 88 מ״ר
₪ 9,500
אריאל שרון 4
דירה, סיטי, גבעתיים
3 חדרים • קומה 44 • 96 מ״ר
₪ 5,800
מפרץ שלמה 62
דירת גן, קרית שרת מזרח, חולון
3 חדרים • קומה קרקע • 115 מ״ר
₪ 7,200
דב גרונר 3
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
₪ 8,000
עלומים 38
דירה, אזור הבילויים, רמת גן
3 חדרים • קומה 7 • 80 מ״ר
₪ 5,000
קהילת פאדובה 17
סאבלט, נאות אפקה א', תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 4,300
הגדוד העברי 15
דירה, לב העיר, בת ים
3 חדרים • קומה 2 • 77 מ״ר
₪ 4,800
השומרון 11
דירה, אגרובנק, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 4,500
שדרות דב הוז
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
תיווך ארז
תיווך ארז
₪ 7,250
ההלכה
דירה, עליות, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 86 מ״ר
MH Real Estate
MH Real Estate
₪ 25,000
לב תל אביב, לב העיר צפון
גג/ פנטהאוז, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 150 מ״ר
ירד ב-200 ₪
בר יזמות והשקעות
בר יזמות והשקעות
₪ 6,500
מאיר בעל הנס
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 62 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
770 Commercial Real Estate
Relocation משה-אקילוב צעד-חכם!
תיווך נינווה
א.ג.ש נכסים
Home Way
ISRA-HOME
הומלי בא לי בית HOMERUN
הומלי בא לי בית HOMERUN
₪ 17,500
פרנקפורט
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 130 מ״ר
תיווך פולג נכסים 1990
תיווך פולג נכסים 1990
₪ 10,500
ראשון לציון
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 110 מ״ר
קבוצת פלאנק
קבוצת פלאנק
₪ 9,000
אוסוולדו ארניה 18
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 73 מ״ר
רימקס אושן
רימקס אושן
₪ 17,000
נחמיה
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 94 מ״ר
M.C נדל"ן
M.C נדל"ן
₪ 10,500
נחלת בנימין
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
כהן ניהול נכסים
כהן ניהול נכסים
₪ 6,999
ארלוזורוב 16
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
3 חדרים • קומה 1 • 93 מ״ר
מור נכסים
מור נכסים
₪ 7,000
עטרות
דירה, תל יהודה, רמת גן
3 חדרים • קומה 1 • 76 מ״ר
Shirkani
Shirkani
₪ 6,500
יוסף אהרונוביץ'
דירה, נווה רמז, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
Blueground
Blueground
₪ 10,800
שמואל יבנאלי 24
דירה, גבעתיים
3 חדרים • קומה 4 • 80 מ״ר
ירד ב-500 ₪
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
רפי קלינה-Rafi Kalina המומחה לבתי יוקרה בישראל
₪ 7,750
אלכסנדר סשה ארגוב
דירה, המשתלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
פתרונות דיור
פתרונות דיור
₪ 8,000
אריק איינשטיין
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
3 חדרים • קומה 5 • 96 מ״ר
שירלי גזית - Rooftop תיווך נכסים
שירלי גזית - Rooftop תיווך נכסים