מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
2.5 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
2.5 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
2,777 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
ארמון שיווק ויזמות נדל"ן בע"מ
ארמון שיווק ויזמות נדל"ן בע"מ
₪ 4,750
בר יהודה
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
2.5 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
רימקס אושן
רימקס אושן
₪ 6,500
מדרש פנחס 1
דירת גן, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 65 מ״ר
קונקורד נכסים
קונקורד נכסים
₪ 7,350
עמנואל הרומי
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
הומלי בא לי בית HOMERUN
הומלי בא לי בית HOMERUN
₪ 6,900
מאפו
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
Reaching Home
Reaching Home
₪ 6,000
הצפון הישן - צפון
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
MY HOME
MY HOME
₪ 7,500
יצחק שדה 8
דירה, דרום מערב ותיק, בת ים
3 חדרים • קומה 20 • 104 מ״ר
עזרא נכסים
עזרא נכסים
₪ 7,200
יפה ירקוני 5
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
3 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
Relocation משה-אקילוב צעד-חכם!
770 Commercial Real Estate
רוזיו נכסים
רימקס Success
מורן & אהרון נדל"ן
INHOUSE-REAL ESTATE
Real Unique
Real Unique
₪ 45,000
נווה צדק
דופלקס, נווה צדק, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 200 מ״ר
ג.נ. נכסים
ג.נ. נכסים
₪ 4,750
קמואל 71
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
ירד ב-200 ₪
מרכז הנדלן בת-ים
מרכז הנדלן בת-ים
₪ 7,800
קורדוברו
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
פנצי נכסים
פנצי נכסים
₪ 4,000
הרב קפאח
דירה, גרין ועם, חולון
2.5 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
בלעדי
קנובלר נכסים
קנובלר נכסים
₪ 11,000
ניסים אלוני 5
דירה, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 102 מ״ר
מי קאסה mi-casa
מי קאסה mi-casa
₪ 4,200
שפרינצק 5
דירה, רסקו א', חולון
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
ALTOS
ALTOS
₪ 15,000
גרציאני יצחק
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 25 • 113 מ״ר
TUSON REAL ESTATE
TUSON REAL ESTATE
₪ 20,000
הצפון החדש - כיכר המדינה
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 172 מ״ר
רם נדל"ן
רם נדל"ן
₪ 16,000
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 12 • 120 מ״ר
ירד ב-2,500 ₪
זירו מתווכים- בזירו עמלה
זירו מתווכים- בזירו עמלה
₪ 18,500
רציף הרברט סמואל
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 20 • 100 מ״ר
SIGNATURE By Meital Amrami
SIGNATURE By Meital Amrami
₪ 9,500
הסוללים 3
דירה, ביצרון ורמת ישראל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 25 • 73 מ״ר
פאר תיווך נכסים
פאר תיווך נכסים
₪ 72,000
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 20 • 192 מ״ר
מי קאסה mi-casa
מי קאסה mi-casa
₪ 4,700
עמק יזרעאל 15
דירה, רסקו א', חולון
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
עולם הנדל"ן
עולם הנדל"ן
₪ 4,200
ירושלים
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
2.5 חדרים • קומה קרקע • 67 מ״ר
ירד ב-190 ₪
מרכז הנדלן בת-ים
מרכז הנדלן בת-ים
₪ 3,800
כ"ט בנובמבר 46
דירה, דרום מזרח, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
תיווך רמת אביב
תיווך רמת אביב
₪ 7,300
אבא אחימאיר
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 68 מ״ר
1
69
70
71
72
73
74
75
80
עמוד 72 מתוך 80
ראשי
נדל״ן להשכרה
תל אביב והסביבה
התראה
מפה