מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
2 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
2 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
4,039 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
אדוה תיווך עם חיוך
אדוה תיווך עם חיוך
₪ 5,500
הרא"ה
דירה, שכונת הלל, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
ירד ב-399 ₪
נאוה בר אושר שיווק ויזמות
נאוה בר אושר שיווק ויזמות
₪ 7,100
רוטשילד 2
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
3 חדרים • קומה 8 • 87 מ״ר
משעול הנדל"ן מבית דירות דוד
משעול הנדל"ן מבית דירות דוד
₪ 3,500
מ"ג 13
דירה, בת ים
2 חדרים • קומה 2 • 35 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
₪ 5,356
כצנלסון 144
דירה, שינקין, גבעתיים
2 חדרים • קומה 2 • 52 מ״ר
₪ 5,500
הרותם 9
בית פרטי/ קוטג', רסקו א', חולון
3 חדרים • קומה קרקע • 90 מ״ר
₪ 5,000
זלמן שז"ר 69
דירה, נווה עופר, תל כביר, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
₪ 6,800
מבצע סיני 2
דירה, רמת יוסף, בת ים
3 חדרים • קומה 7 • 85 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 3,600
ז'בוטינסקי 20
דירה, עצמאות יוספטל, בת ים
2 חדרים • קומה קרקע • 48 מ״ר
₪ 8,300
שאנן 9
דירת גן, שכונת יהלום, מרכז העיר ב, רמת גן
2.5 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
₪ 6,000
שמואל בן עדיה 9
מרתף/ פרטר, עג'מי, גבעת העליה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 75 מ״ר
₪ 8,900
השומר 8
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
₪ 8,600
השופטים 37
דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 84 מ״ר
₪ 3,300
דרך נגבה 46
דירה, נגבה, רמת גן
2 חדרים • קומה 2 • 35 מ״ר
₪ 6,700
הדר 4
דירה, שכונת גפן, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
₪ 3,400
העבודה 11
דירה, ג'סי כהן, חולון
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
₪ 4,925
דרך משה דיין 29
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 5 • 45 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 4,200
אלי כהן 32
דירה, רמת הנשיא, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 62 מ״ר
₪ 7,900
דרך זאב ז'בוטינסקי 28
דירה, שכונת הראשונים, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
₪ 6,000
שטריקר 13
דירה, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
₪ 5,800
עמינדב 22
דירה, ביצרון ורמת ישראל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 8,000
פיקוס 11
דירת גן, נווה גולן, יפו ג', תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 125 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
חדש מקבלן
₪ 8,450
הרב אהרונסון 21
דירה, כרם התימנים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 4,500
דרך אבא הלל 132
דירה, נחלת גנים, רמת גן
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
ירד ב-500 ₪
COMACOM
COMACOM
₪ 11,000
פינסקר
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 70 מ״ר
Shirkani
Shirkani
₪ 6,500
יוסף אהרונוביץ'
דירה, נווה רמז, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
י.ג קפיטל
י.ג קפיטל
₪ 4,000
קדושי קהיר
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
קלר וויליאמס בת ים
קלר וויליאמס בת ים
₪ 7,800
הרב ניסנבאום 37
דירה, בת ים
3 חדרים • קומה 25 • 85 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
LEAD שיווק נדל"ן
WONDERLAND
טל נכסים -מבית קלר וויליאמס צפון מערב ת"א
א.ג.ש נכסים
לביץ נכסים
קלר וויליאמס בת ים
ירד ב-700 ₪
רימקס אושן
רימקס אושן
₪ 4,000
הרקון 7
דירה, בורסה, רמת גן
2 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
תיווך PRIME- LOCATION
תיווך PRIME- LOCATION
₪ 7,800
נחלת בנימין
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
פטל ניסים
פטל ניסים
₪ 7,350
ארלוזורוב 92
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
שפירא נכסים
שפירא נכסים
₪ 6,800
פלורנטין 2
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 6 • 50 מ״ר
Sun Realty
Sun Realty
₪ 14,000
פרישמן
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 21 • 120 מ״ר
חי נכסים
חי נכסים
₪ 4,100
יאנוש קורצ'אק
דירה, בת ים
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
ALMI - אלמי השקעות
ALMI - אלמי השקעות
₪ 5,500
סומקן 28
דירה, יפו ד', גבעת התמרים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
LEAD שיווק נדל"ן
LEAD שיווק נדל"ן
₪ 10,300
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
IN HOUSE TLV
IN HOUSE TLV
₪ 9,300
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 10 • 85 מ״ר
ירד ב-1,000 ₪
שמיאן נדל"ן
שמיאן נדל"ן
₪ 26,000
גג/ פנטהאוז
גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 200 מ״ר
עד המפתח - תיווך ושיווק נדל"ן
עד המפתח - תיווך ושיווק נדל"ן
₪ 5,000
שדרות ששת הימים
דירה, ניר אביב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
קבוצת פלאנק
קבוצת פלאנק
₪ 8,500
ליאונרדו דה וינצ'י 6
דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 6 • 110 מ״ר
נדל"ן איתן
נדל"ן איתן
₪ 4,000
בצלאל
דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
צ.א ברזילי נכסים
צ.א ברזילי נכסים
₪ 4,200
התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 35 מ״ר
Location שיווק נדל"ן
Location שיווק נדל"ן
₪ 3,500
הרא"ה
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
2 חדרים • קומה 2 • 38 מ״ר
M.C נדל"ן
M.C נדל"ן
₪ 7,500
הרב יצחק ידידיה פרנקל 65
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
1
37
38
39
40
41
42
43
119
עמוד 40 מתוך 119
ראשי
נדל״ן להשכרה
תל אביב והסביבה
התראה
מפה