מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
2 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
2 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
4,048 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
TLV נכסים-תומר חבורה
TLV נכסים-תומר חבורה
₪ 4,900
נווה שרת
דירה, נווה שרת, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 4,250
הרב קפאח 3
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 68 מ״ר
ארז סוכנויות נדל"ן
ארז סוכנויות נדל"ן
₪ 85,000
ארלוזורוב 17
גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 22 • 240 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
₪ 5,500
עין גב 5
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 3,250
אילת 15
דירה, רמת יוסף, בת ים
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 5,600
ההגנה 18
דירה, אגרובנק, חולון
3 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 10,500
אריה פסטרנק 1
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 9 • 86 מ״ר
₪ 6,500
החי"ל 35
בית פרטי/ קוטג', נווה רמז, חולון
3 חדרים • קומה קרקע • 140 מ״ר
₪ 5,700
מלכי צדק 12
דירה, רמת השקמה, רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 6,700
שלומציון המלכה 11
דירה, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
₪ 4,500
מעפילי אגוז 64
דירה, נווה חן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
₪ 4,500
מרדכי אנילביץ' 11
יחידת דיור, יד אליהו, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 45 מ״ר
₪ 5,050
ביאליק 54
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
₪ 7,250
משה שרת 25
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
₪ 4,200
שורשים 13
דירה, עזרא, הארגזים, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 5,200
כצנלסון 82
דירה, לב העיר, בת ים
2.5 חדרים • קומה 1 • 68 מ״ר
₪ 5,500
הרצל 32
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 85 מ״ר
₪ 4,000
כצנלסון 9
דירה, ניצנה, בת ים
2 חדרים • קומה 3 • 30 מ״ר
₪ 5,300
אריה דה מודינה 9
דירה, שפירא, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
₪ 4,800
יוספטל 61
דירה, לב העיר, בת ים
3 חדרים • קומה 4 • 72 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 4,400
טור מלכא 6
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 42 מ״ר
₪ 5,100
זלמן שז"ר 65
דירה, נווה עופר, תל כביר, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
₪ 6,800
דרור 23
סאבלט, צפון יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
תיווך ישיר
תיווך ישיר
₪ 5,300
אליעזר הופיין
דירה, נאות רחל, חולון
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
גת נכסים
גת נכסים
₪ 12,900
מעפילי סלוודור
גג/ פנטהאוז, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 8 • 140 מ״ר
מייקיז נדל"ן
מייקיז נדל"ן
₪ 23,000
המעיין 3
גג/ פנטהאוז, שכונת הראשונים, רמת גן
3 חדרים • קומה 37 • 161 מ״ר
תיווך ירושלמי
תיווך ירושלמי
₪ 5,200
שיינקין
דירה, שינקין, גבעתיים
3 חדרים • קומה 2 • 68 מ״ר
הראל נכסים
₪ 12,500
זלמן שניאור 13
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 8 מ״ר
ירד ב-300 ₪
החלוצים
החלוצים
₪ 5,400
פין 1
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 57 מ״ר
יניב נכסים
יניב נכסים
₪ 6,300
נחלת גנים
דירה, נחלת גנים, רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
IN HOUSE TLV
IN HOUSE TLV
₪ 18,000
גני שרונה, קרית הממשלה
גג/ פנטהאוז, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 36 • 135 מ״ר