מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 8,500 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 8,500 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 8,500 ₪
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 8,500 ₪
5,315 תוצאות
We Home
₪ 6,500
מרחביה
דירת גן, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
ג.נ. נכסים
ג.נ. נכסים
₪ 1,200
פרישמן 4
חניה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
קומה קרקע • 18 מ״ר
ה' באייר נדל"ן
ה' באייר נדל"ן
₪ 4,200
חובבי ציון 39
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
₪ 7,800
ההלכה 8
דירה, עליות, רמת גן
3 חדרים • קומה 6 • 81 מ״ר
ממ"ד
חניה
חדש מקבלן
₪ 8,500
נחשון 11
בית פרטי/ קוטג', תל גיבורים, חולון
4 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
בהזדמנות
₪ 5,700
אז"ר 5
דירה, אגרובנק, חולון
4 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
3 מרפסות
נוף פתוח לפארק
חניה
₪ 8,500
אהוד מנור 32
דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים
5 חדרים • קומה 13 • 146 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
חדש מקבלן
ירד ב-400 ₪
₪ 7,500
בר אילן 9
גג/ פנטהאוז, נווה רמז, חולון
4 חדרים • קומה 3 • 105 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
בניין משופץ
₪ 5,400
קהילת לבוב 12
סאבלט, הדר יוסף, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 78 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
₪ 4,700
ביאליק 60
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
3 כיווני אוויר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 3,800
לוינסקי 70
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 25 מ״ר
נכס עורפי
משופצת אדריכלית
בניין משופץ
₪ 6,100
כצנלסון 127
דירה, פועלי הרכבת, גבעתיים
2.5 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
2 מרפסות
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
₪ 3,999
ירושלים 149
יחידת דיור, גני אזור, אזור
2 חדרים • קומה 2 • 48 מ״ר
נוף פתוח לפארק
חבל לפספס
בהזדמנות
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
₪ 5,000
טרומפלדור 8
דירה, אגרובנק, חולון
2.5 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
בניין משופץ
₪ 4,500
י"א באדר 13
דירה, נאות רחל, חולון
2.5 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
2 מרפסות
נכס עורפי
בניין משופץ
₪ 4,900
הרא"ה 199
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
2 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,950
שיינקין 11
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 2 • 30 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,800
מנחם ארבר 24
דירה, נווה עופר, תל כביר, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 51 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,700
הבנים 6
דירה, שכונת הלל, רמת גן
2.5 חדרים • קומה 2 • 62 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-500 ₪
₪ 6,000
סמטת גזית 8
דירה, בורוכוב, גבעתיים
3 חדרים • קומה 1 • 82 מ״ר
2 מרפסות
נוף פתוח לעיר
נכס עורפי
₪ 3,200
צלילי חנינא 9
דירה, ניר אביב, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
2 מרפסות
ממ"ד
נכס עורפי
₪ 8,000
דפנה 36
דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
3 חדרי מקלחת
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
₪ 4,500
מנחם 8
דירה, קרית בורוכוב, רמת גן
2.5 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
וסרמן נכסים
וסרמן נכסים
₪ 3,750
מבצע סיני
דירה, בת ים
2 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
בניין משופץ
קרוב לפארק
בהזדמנות
קבוצת ביאליק
קבוצת ביאליק
₪ 8,000
מאיר בעל הנס
דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן
4 חדרים • קומה 8 • 110 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
אבן שהם נכסים
אבן שהם נכסים
₪ 5,500
הרב קוסובסקי
דירה, בבלי, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 45 מ״ר
בניין משופץ
קרוב לפארק
בהזדמנות
One step TLV
One step TLV
₪ 7,000
פלורנטין 11
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 6 • 62 מ״ר
חניה
נכס חדש
בהזדמנות
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
Nicks Nadlan
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
ONE REAL ESTATE
בארי נדל"ן
הומלי בא לי בית HOMERUN
אבן שהם נכסים
ירד ב-800 ₪
ללא דמי תיווך
ללא דמי תיווך
₪ 5,200
אילת
דירה, חולון
3.5 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
ממ"ד
מטבח גדול
בניין משופץ
דניה - URBANIX
דניה - URBANIX
₪ 7,000
לאן ב' 6
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
רימקס פוקוס
רימקס פוקוס
₪ 7,200
הרא"ה 90
דירה, שכונת הלל, רמת גן
3 חדרים • קומה 4 • 11 מ״ר
ממ"ד
חניה
חדש מקבלן
ירד ב-200 ₪
שפירא נכסים
שפירא נכסים
₪ 7,000
פלורנטין
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 56 מ״ר
ממ"ד
נכס חדש
בהזדמנות
בלעדי
רימקס פוקוס
רימקס פוקוס
₪ 4,800
מעפילי אגוז 69
דירה, נווה חן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
קרוב לפארק
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-700 ₪
next space real estate
next space real estate
₪ 7,200
הקישון
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
קבוצת ביאליק
קבוצת ביאליק
₪ 8,000
הבנים
דירה, שכונת הלל, רמת גן
4 חדרים • קומה 5 • 103 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
₪ 5,800
הקונגרס 33
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 6 • 110 מ״ר
נכס חדש
מטבח גדול
קרוב לפארק
דניה - URBANIX
דניה - URBANIX
₪ 7,000
ז'בוטינסקי 65
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
2 מרפסות
חבל לפספס
בהזדמנות
אליטל נדל"ן ELITAL
אליטל נדל"ן ELITAL
₪ 7,250
רוחמה
דירה, תל יהודה, רמת גן
3 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס חדש
ירד ב-750 ₪
ליטוינסקי נכסים
ליטוינסקי נכסים
₪ 6,500
הירקון 132
גג/ פנטהאוז, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה 4 • 80 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
א.אקספרס
א.אקספרס
₪ 7,100
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 73 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-500 ₪
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
₪ 6,499
הכרמל 54
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
קרוב לים
קרוב לפארק
בהזדמנות
רימקס פוקוס
רימקס פוקוס
₪ 5,300
שדרות חכמי ישראל 100
דירת גן, שפירא, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
אור בבית
אור בבית
₪ 7,800
דירה
דירה, בת ים
4 חדרים • קומה 3 • 125 מ״ר
ממ"ד
חניה
חדש מקבלן
אליטל נדל"ן ELITAL
אליטל נדל"ן ELITAL
₪ 5,500
משמר הירדן
דירה, נווה רם, שיכון מזרחי, רמת גן
3.5 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
מטבח גדול
בניין משופץ
קרוב לפארק
1
2
3
4
5
6
7
8
139
עמוד 5 מתוך 139
ראשי
נדל״ן להשכרה
תל אביב והסביבה
התראה
מפה