מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 6,000 ₪
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 6,000 ₪
3,428 תוצאות
מיון לפי
תאריך
מיון
תאריך
מחיר - מהזול ליקר
מחיר - מהיקר לזול
קרוב אליי
ירד ב-500 ₪
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 2,000
צאלים
דירה, נאות רחל, חולון
2 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
POOL NADLAN
POOL NADLAN
₪ 5,700
שיינקין
דירה, שינקין, גבעתיים
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
₪ 4,700
תקוע
דירה, נווה אליעזר וכפר שלם מזרח, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
₪ 4,900
סנפיר 2
דירה, נווה חן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 5,100
מצפה 1
מרתף/ פרטר, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
₪ 600
נחמני 18
חניה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 12 מ״ר
₪ 5,200
עיר שמש 62
דירה, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 63 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 5,400
דרך בן גוריון 61
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
3 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
₪ 4,000
הרב יצחק ידידיה פרנקל 63
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 2 • 25 מ״ר
₪ 5,500
משה שרת 11
דירה, קרית שרת מזרח, חולון
4 חדרים • קומה 1 • 96 מ״ר
ירד ב-150 ₪
₪ 3,000
דרך ההגנה 72
סטודיו/ לופט, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 1 • 22 מ״ר
₪ 5,100
הפורצים 39
דירה, תל גיבורים, חולון
3.5 חדרים • קומה 3 • 82 מ״ר
₪ 500
דרך זאב ז'בוטינסקי 30
חניה, שכונת הראשונים, רמת גן
1 חדרים • קומה קרקע • 20 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
₪ 4,500
לה גווארדיה 14
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 2,300
שרה אהרונסון 37
דירה, אזור הבילויים, רמת גן
4 חדרים • קומה 6 • 90 מ״ר
₪ 700
דרך שלמה 117
חניה, נווה שאנן, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 4 מ״ר
₪ 4,100
עין יהב 10
דירה, ג'סי כהן, חולון
3 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
₪ 2,150
דרך בן גוריון 51
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
3 חדרים • קומה 8 • 50 מ״ר
₪ 5,800
אחד העם 20
דירה, רמת השקמה, רמת גן
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 4,600
מסילת העולים 18
דירה, ג'סי כהן, חולון
2.5 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
₪ 3,800
נסים איסקוב 19
דירה, מכללת תל אביב יפו, דקר, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה קרקע • 54 מ״ר
₪ 400
הרצל 3
חניה, שכונת יהלום, מרכז העיר ב, רמת גן
1 חדרים • קומה קרקע • 8 מ״ר
לא צוין מחיר
פלורנטין 46
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
אינפיניטי נדל"ן