מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 6,000 ₪
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 6,000 ₪
3,458 תוצאות
לפאייט LAFAYETTE
₪ 5,900
מוריץ דניאל 14
דירה, נווה אביבים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
אייל קונפינו שיווק וייעוץ נדל"ן
אייל קונפינו שיווק וייעוץ נדל"ן
₪ 4,200
כינרת
דירה, לב העיר, בת ים
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
M.C נדל"ן
M.C נדל"ן
₪ 6,000
מטלון
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
₪ 3,200
האורגים 12
דירה, אזור תעשיה ג, חולון
2 חדרים • קומה קרקע
₪ 5,100
שדרות ירושלים 148
דירה, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
₪ 5,400
הלוחמים 15
דירה, גרין ועם, חולון
3.5 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
₪ 5,100
מבוא הרימון 6
דירה, שכונת גפן, רמת גן
1.5 חדרים • קומה 2 • 28 מ״ר
₪ 5,500
שלמה שילר 22
דירה, קרית שלום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 600
יוסף קארו 15
חניה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 13 מ״ר
₪ 5,550
קלישר 8
דירה, אגרובנק, חולון
2 חדרים • קומה 1 • 67 מ״ר
₪ 5,450
קריניצי 83
דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
3.5 חדרים • קומה 1 • 85 מ״ר
₪ 4,200
תמר 25
יחידת דיור, קרית אילון, חולון
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
₪ 5,600
מורדי הגטאות 10
דירה, שכונת גפן, רמת גן
2 חדרים • קומה 3 • 61 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
₪ 4,100
זאב ז'בוטינסקי 4
דירה, אגרובנק, חולון
2.5 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
₪ 2,750
דרך בן גוריון 131
מרתף/ פרטר, בן גוריון, אזור
1 חדרים • קומה קרקע • 35 מ״ר
ירד ב-600 ₪
₪ 5,900
חוני המעגל 2
דירה, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
₪ 5,800
שיינקין 25
דירה, שינקין, גבעתיים
3.5 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
₪ 5,500
עין גב 5
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 3,250
אילת 15
דירה, רמת יוסף, בת ים
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 5,600
ההגנה 18
דירה, אגרובנק, חולון
3 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 5,600
אוהלי יעקב 6
דירה, נווה עופר, תל כביר, תל אביב יפו
3.5 חדרים • קומה 8 • 70 מ״ר
₪ 2,600
קרן קיימת לישראל 10
דירה, רמת יוסף, בת ים
1 חדרים • קומה 2 • 12 מ״ר
₪ 3,200
ביאליק 86
דירה, שכונת גפן, רמת גן
1.5 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
רימקס אקסטרה
רימקס אקסטרה
₪ 4,900
הטייסים
דירה, תל גיבורים, חולון
3.5 חדרים • קומה 3 • 84 מ״ר
Rightwayhome
Rightwayhome
₪ 3,500
הרבי מרוז'ין 10
יחידת דיור, נווה רם, שיכון מזרחי, רמת גן
2 חדרים • קומה 2 • 30 מ״ר
פוקוס נכסים
פוקוס נכסים
₪ 3,950
הירקון
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
גרדנס סיטי נכסים
גרדנס סיטי נכסים
₪ 5,500
ד"ר שמואל אברהם פוזננסקי
דירה, תל חיים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 76 מ״ר
M.C נדל"ן
₪ 5,500
מירון
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 57 מ״ר
REFINDER
REFINDER
₪ 5,300
מעפילי אגוז 12
דירה, נווה חן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
wondercity
wondercity
₪ 3,200
תשבי
מרתף/ פרטר, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 25 מ״ר
סקורפיון נכסים
סקורפיון נכסים
₪ 5,500
הפטמן
דירה, בת ים
3.5 חדרים • קומה 5 • 115 מ״ר
אליטל נדל"ן ELITAL
אליטל נדל"ן ELITAL
₪ 5,200
המפנה
דירה, ארלוזורוב, גבעתיים
2.5 חדרים • קומה קרקע • 67 מ״ר
אמיגה נדל"ן
אמיגה נדל"ן
₪ 4,650
יצחק שדה
סטודיו/ לופט, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
אודל נכסים
אודל נכסים
₪ 4,300
הר הצופים
דירה, קרית שרת מזרח, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
י.ג קפיטל
י.ג קפיטל
₪ 3,750
בלפור 38
דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים
1 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
רם נכסים
רם נכסים
לא צוין מחיר
הרצוג
דירה, רסקו א', חולון
3.5 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
חדש מקבלן
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
הבניין חברה לשיווק נדל"ן
₪ 5,999
מירון 1
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 75 מ״ר
ירד ב-200 ₪
ISRA-HOME
ISRA-HOME
₪ 4,000
הגבול רוטשילד
דירה, הגבול רוטשילד, בת ים
2 חדרים • קומה קרקע • 28 מ״ר
רם נכסים
רם נכסים
₪ 5,800
שאול הדדי
דירה, רמת יוסף, בת ים
3 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 4,900
הרב רובינשטיין 23
דירה, יפו ד', גבעת התמרים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
ירד ב-500 ₪
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
תיווך יד אליהו 50 שנות ניסיון
₪ 6,000
נגבה 32
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
משעול הנדל"ן מבית דירות דוד
משעול הנדל"ן מבית דירות דוד
₪ 4,400
החשמונאים 44
דירה, לב העיר, בת ים
3 חדרים • קומה 4 • 85 מ״ר
M.C נדל"ן
M.C נדל"ן
₪ 5,500
מירון 3
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 54 מ״ר
1
18
19
20
21
22
23
24
100
עמוד 21 מתוך 100
ראשי
נדל״ן להשכרה
תל אביב והסביבה
התראה
מפה