מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 6,000 ₪
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה עד 6,000 ₪
3,449 תוצאות
רימקס Success
₪ 3,700
הרשת 14
דירה, לב העיר, בת ים
2 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
Top ניהול נכסים
Top ניהול נכסים
לא צוין מחיר
דירה
דירה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
שמיאן נדל"ן
שמיאן נדל"ן
לא צוין מחיר
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
קומה 1 • 450 מ״ר
₪ 5,500
דרך נמיר 31
גג/ פנטהאוז, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
₪ 4,500
סוקולוב 54
דירה, מרכז, קרית עבודה, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
₪ 6,000
רש"י 5
דירה, נחלת גנים, רמת גן
2.5 חדרים • קומה 8 • 72 מ״ר
₪ 6,000
שדרות קוגל 27
דירה, אגרובנק, חולון
4 חדרים • קומה 3 • 115 מ״ר
₪ 4,700
בושם 46
דירה, לבנה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
₪ 4,400
החשמונאים 1
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
₪ 4,500
ויטל 2
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 3 • 35 מ״ר
₪ 4,000
כביר 37
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
₪ 3,500
השיירות 8
יחידת דיור, קרית שלום, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
₪ 4,600
הרצל 59
דירה, עצמאות יוספטל, בת ים
3 חדרים • קומה 2 • 79 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 7-44 • 70 מ״ר
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
₪ 3,700
שדרות ירושלים 1
דירה, יד לבנים, רמת גן
2 חדרים • קומה קרקע • 47 מ״ר
₪ 5,900
עמינדב 2
דירה, נגבה, רמת גן
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 6,000
משגב עם 2
דירה, הל"ה, גבעתיים
3.5 חדרים • קומה 2 • 110 מ״ר
₪ 4,150
שלום שבזי 1
דירה, בן גוריון, אזור
3 חדרים • קומה 2 • 97 מ״ר
ירד ב-100 ₪
₪ 3,100
יוסי בן יוסי 10
סטודיו/ לופט, צפון יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 19 מ״ר
₪ 400
סביון 11
חניה, נחלת גנים, רמת גן
קומה קרקע • 20 מ״ר
₪ 4,000
דניאל 71
דירה, לב העיר, בת ים
2 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
₪ 3,600
חיים בן עטר 37
דירת גן, גבעת הרצל, אזור המלאכה יפו, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 28 מ״ר
₪ 4,500
החשמונאים 20
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
₪ 4,200
כצנלסון 121
דירה, פועלי הרכבת, גבעתיים
2 חדרים • קומה 4 • 35 מ״ר
ירד ב-500 ₪
פסגות נדל"ן - בן יהודה מאיר
פסגות נדל"ן - בן יהודה מאיר
₪ 4,500
לוחמי סיני
דירה, יד לבנים, רמת גן
2 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
בלעדי
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 4,500
כצנלסון
דירה, לב העיר, בת ים
2.5 חדרים • קומה 2 • 77 מ״ר
חי נכסים
חי נכסים
₪ 5,000
דרך בן גוריון
דירה, בת ים
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
ירד ב-500 ₪
חי נכסים
חי נכסים
₪ 5,500
עגנון
גג/ פנטהאוז, בת ים
2 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
שפירא נכסים
₪ 6,000
אברבנאל
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 4 • 40 מ״ר
פטל ניסים
פטל ניסים
₪ 5,380
בעל שם טוב 4
דירה, נגבה, רמת גן
3 חדרים • קומה 2 • 73 מ״ר
AG Properties
AG Properties
₪ 6,000
לב תל אביב, לב העיר צפון
דירת גן, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
עזרא נכסים
עזרא נכסים
₪ 4,990
רוטשילד 56
דירה, בת ים
2.5 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
תורג'י נכסים- הבית שלך מתחיל כאן
תורג'י נכסים- הבית שלך מתחיל כאן
₪ 2,950
דרך זאב ז'בוטינסקי 63
דירה, שכונת גפן, רמת גן
1 חדרים • קומה 1 • 30 מ״ר
צ.א ברזילי נכסים
צ.א ברזילי נכסים
₪ 5,900
נגבה
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
Reaching Home
Reaching Home
₪ 5,000
אחרון
דירה, קרית שלום, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
אופק נדל"ן
אופק נדל"ן
₪ 4,000
תל ברוך צפון
יחידת דיור, תל ברוך צפון, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
נאוה בר אושר שיווק ויזמות
נאוה בר אושר שיווק ויזמות
₪ 3,999
הגפן
דירה, בת ים
2 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
רחלי בירון שיווק נדל"ן
רחלי בירון שיווק נדל"ן
₪ 4,500
גוש חלב
דירה, מרכז, קרית עבודה, חולון
2.5 חדרים • קומה 2 • 65 מ״ר
פטל ניסים
פטל ניסים
₪ 4,550
הגדוד העברי 1
דירה, לב העיר, בת ים
4 חדרים • קומה קרקע • 90 מ״ר
כל הנכס
כל הנכס
₪ 4,000
דרך בן גוריון
דירה, עצמאות יוספטל, בת ים
1 חדרים • קומה 3 • 27 מ״ר
רימקס אושן
רימקס אושן
₪ 4,800
יגאל אלון 25
דירה, יד אליהו, תל אביב יפו