מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בתל אביב והסביבה
8,423 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
וינוגרד פרויקטים
וינוגרד פרויקטים
₪ 8,000
תמר
דירה, קרית אילון, חולון
4 חדרים • קומה 4 • 114 מ״ר
אליטל נדל"ן ELITAL
אליטל נדל"ן ELITAL
₪ 7,200
פועלי הרכבת
דירה, פועלי הרכבת, גבעתיים
4 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
Re/max Total רי/מקס טוטאל
Re/max Total רי/מקס טוטאל
₪ 4,250
הרב קפאח 3
דירה, גרין ועם, חולון
3 חדרים • קומה 3 • 68 מ״ר
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
גג/פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 50
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 4,000
אנילביץ' 13
דירה, לב העיר, בת ים
2.5 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
ירד ב-250 ₪
₪ 9,750
הלסינקי 1
דירה, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 91 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 7,800
סמטת גזית 3
דירה, בורוכוב, גבעתיים
4 חדרים • קומה 2 • 97 מ״ר
₪ 3,500
סמטת בית השואבה 20
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 1 • 20 מ״ר
₪ 5,100
המעגל 50
דירה, שכונת חשמונאים, מרכז העיר א, רמת גן
2 חדרים • קומה קרקע • 65 מ״ר
₪ 1,000
בן יהודה 151
מחסן, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
קומה קרקע • 5 מ״ר
₪ 650
ביאליק 64
חניה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן
2 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 4,950
דרך ההגנה 100
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 7,500
רענן 17
דירה, פלורנטין, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 5,200
איגר עקיבא 20
דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
₪ 3,500
דיזנגוף 300
דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 2 • 18 מ״ר
₪ 280
עמינדב 20
חניה, ביצרון ורמת ישראל, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה קרקע • 7 מ״ר
₪ 4,300
שמריהו לוין 27
דירה, רסקו ב', חולון
2 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 6,500
טרומן 8
דירה, נגבה, רמת גן
4 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
₪ 6,800
אריאל 11
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
₪ 13,500
יוסף קארו 27
גג/ פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 6 • 150 מ״ר
₪ 4,000
ראב"ד 18
דירה, שפירא, תל אביב יפו
2 חדרים • קומה 3 • 35 מ״ר
₪ 5,450
קהילת לודז' 46
דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
₪ 5,000
השומרון 6
דירה, רמת הנשיא, בת ים
3 חדרים • קומה 1 • 86 מ״ר
₪ 5,000
אח"י דקר 15
דירה, נווה שרת, תל אביב יפו