מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
נשארו עוד
4
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נשארו עוד
4
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
דירות להשכרה באזור תל אביב יפו
3,747 תוצאות
החל מ-
13,778 ₪
שכירות לטווח ארוך!
לסוכנות
הומלי בא לי בית HOMERUN
יש 49 מודעות שמתאימות לחיפוש שלך.
לצפייה
HomeMe by Vered
HomeMe by Vered
₪ 10,200
תל ברוך צפון
דירה, תל ברוך צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 5 • 100 מ״ר
פלד נדל"ן
פלד נדל"ן
₪ 10,800
שלומציון המלכה
דירה, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 100 מ״ר
ירד ב-600 ₪
ניו-סיטי ישראל
ניו-סיטי ישראל
₪ 10,900
מנדלי מוכר ספרים 3
דירה, הצפון הישן - דרום, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 92 מ״ר
משופצת אדריכלית
קרוב לים
חבל לפספס
פרויקט חדש
עזריאלי טאון תל אביב
גג/פנטהאוז, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
5 חדרים • קומה 50
לא צוין מחיר
שכירות לטווח ארוך!
₪ 7,700
ביצרון 4
דירה, ביצרון ורמת ישראל, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 6,000
אשרמן 3
דירה, רמת הטייסים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 1 • 59 מ״ר
₪ 13,800
אליהו חכים 4
דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 4 • 118 מ״ר
₪ 4,800
זרח 6
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
ירד ב-600 ₪
₪ 6,900
אלתרמן 19
דירה, נאות אפקה ב', תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 88 מ״ר
₪ 5,000
בית אל 3
דירה, נווה שרת, תל אביב יפו
2.5 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
₪ 6,800
אריאל 11
דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
₪ 3,200
חובות הלבבות 36
דירה, שפירא, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה 1 • 28 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 3,700
מקווה ישראל 3
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
1.5 חדרים • קומה 1 • 32 מ״ר
₪ 6,500
דרך השלום 111
דירה, רמת הטייסים, תל אביב יפו
4 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 3,800
המסגר 62
דירה, מונטיפיורי, הרכבת, תל אביב יפו
1 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 6,000
דרך ההגנה 134
דירה, נווה ברבור, כפר שלם מערב, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 5 • 70 מ״ר
₪ 6,800
אשרמן 24
דירה, רמת הטייסים, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
₪ 4,400
בושם 54
דירה, לבנה, תל אביב יפו
3 חדרים • קומה 4 • 65 מ״ר
₪ 12,000
מלצ'ט 19
דירה, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו