מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (8)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (8)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בדרום
2,975 תוצאות
עמית מהרבני
₪ 2,800
דוד וולפסון
דירה, מרכז אזרחי, באר שבע
4 חדרים • קומה 1 • 85 מ״ר
אללוף נדל"ן
אללוף נדל"ן
₪ 5,000
בן גוריון
דירה, בן גוריון, אשקלון
5 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
ONE NADLAN
ONE NADLAN
₪ 4,800
קרן היסוד 24
דירה, רובע ד', אשדוד
4 חדרים • קומה 7 • 100 מ״ר
₪ 3,800
הגבורה 30
דירה, צה"ל, קרית גת
4 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
₪ 15,000
דרך האתרוג 57
בית פרטי/ קוטג', אשלים, אשלים
6 חדרים • קומה קרקע • 230 מ״ר
₪ 3,800
שדרות מלכי ישראל 159
דירה, הקוממיות, קרית גת
3 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
₪ 7,100
נחל סער 36
בית פרטי/ קוטג', פארק הנחל, באר שבע
7 חדרים • קומה קרקע • 345 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
₪ 1,700
חן 17
דירה, יעלים, ערד
2 חדרים • קומה 3 • 52 מ״ר
₪ 4,800
רבי דוד דנינו 3
דירה, הפרחים, קרית גת
4 חדרים • קומה 14 • 112 מ״ר
₪ 3,700
זית 59
בית פרטי/ קוטג', שדי אברהם, שדי אברהם
3 חדרים • קומה קרקע • 115 מ״ר
₪ 5,000
חזון עובדיה 18
דירה, אגמים מזרח, אשקלון
5 חדרים • קומה 3 • 148 מ״ר
₪ 3,000
סן דייגו 9
דירה, קיבוץ גלויות, קרית מלאכי
3 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
₪ 3,500
שיזף 19
דירה, חלמיש, ערד
4 חדרים • קומה 6 • 98 מ״ר
₪ 2,900
גיורא יוספטל 14
דירה, ז'בוטינסקי, אשקלון
2 חדרים • קומה 1 • 48 מ״ר
₪ 3,000
המעפילים 22
דירה, רובע ב', אשדוד
2.5 חדרים • קומה 4 • 45 מ״ר
₪ 7,000
נחל קדרון 19
גג/ פנטהאוז, פארק הנחל, באר שבע
6 חדרים • קומה 9 • 226 מ״ר
ירד ב-100 ₪
₪ 2,200
טשרניחובסקי 9
דירה, בן גוריון, אשקלון
2.5 חדרים • קומה 1 • 50 מ״ר
₪ 4,300
חיטה 4
דירה, הבוסתנים, שדרות
4 חדרים • קומה 4 • 123 מ״ר
₪ 3,300
סמטת העלייה 6
דירה, בני עי''ש, בני עי"ש
2 חדרים • קומה קרקע • 90 מ״ר
₪ 3,500
גוש עציון 4
דירת גן, שכונה ג', באר שבע
3 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
₪ 5,800
בית אל 4
דירה, שכונה ט', באר שבע
4 חדרים • קומה 21 • 138 מ״ר
₪ 4,150
ההגנה 9
דירת גן, רובע א', אשדוד
2.5 חדרים • קומה קרקע • 75 מ״ר
₪ 8,500
נחל נעמן 17
דירת גן, כרמי גת, קרית גת
5 חדרים • קומה קרקע • 333 מ״ר
דרור נכסים
דרור נכסים
₪ 7,500
התמר
דו משפחתי, אפרידר, אשקלון
4 חדרים • קומה קרקע • 370 מ״ר
ברכת הנדל'ן
ברכת הנדל'ן
₪ 7,000
הרב מרדכי אליהו 10
דירת גן, כרמי הנדיב, אחוזת רוטנר, קרית מלאכי
4 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
אור שוחט נדל"ן במרחב הכפרי
אור שוחט נדל"ן במרחב הכפרי
₪ 10,000
השחף
בית פרטי/ קוטג', מישר
6 חדרים • קומה קרקע • 844 מ״ר
LevelUP
LevelUP
₪ 2,500
דירה
דירה, דימונה
3.5 חדרים • קומה 1 • 62 מ״ר
שון לנדל"ן
₪ 4,200
שקמים ואגמים
דירה, שקמים ואגמים, אשקלון
3 חדרים • קומה 8 • 100 מ״ר
קבוצת לחמי TERRY נדל"ן
קבוצת לחמי TERRY נדל"ן
₪ 2,699
גבעתי 3
דירה, אפרידר, אשקלון
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
נ.ש נדל"ן
נ.ש נדל"ן
₪ 4,800
נחל גוב 18
דירה, פארק הנחל, באר שבע
5 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
שובה נדלן
שובה נדלן
₪ 2,500
שני אליהו
דירה, גולדה, אשקלון
2 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
תיווך הבית
תיווך הבית
₪ 2,100
אליהו הנביא 12
דירה, הנביאים, קרית גת
1.5 חדרים • קומה 1 • 30 מ״ר
ALL IN
ALL IN
₪ 2,400
דרך דוד בן גוריון 1045
דירה, דימונה
3 חדרים • קומה 2 • 54 מ״ר
בלעדי
ALL IN
ALL IN
₪ 2,400
דירה
דירה, דימונה
3 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
בלעדי
PRESALE פריסייל
PRESALE פריסייל
₪ 1,900
דירה
דירה, ערד
2 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
א.ג.נ נדל"ן
א.ג.נ נדל"ן
לא צוין מחיר
מרינה
גג/ פנטהאוז, מרינה, אשדוד
5 חדרים • קומה 8 • 400 מ״ר
שאשה נכסים
שאשה נכסים
₪ 2,000
אלעזר בן יאיר 27
דירה, יעלים, ערד
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
נדל"ן בזמן
נדל"ן בזמן
₪ 2,700
אליהו הנביא
דירה, שכונה ד', באר שבע
4 חדרים • קומה 1 • 57 מ״ר
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 4,200
דירה
דירה, אילת
2 חדרים • קומה 5 • 45 מ״ר
נאור נכסים
נאור נכסים
₪ 8,500
הדקל
דירה, רובע א', אשדוד
5 חדרים • קומה 23 • 217 מ״ר
ירד ב-250 ₪
תיווך ניו יורק
תיווך ניו יורק
₪ 8,250
גן יבנה מערב
בית פרטי/ קוטג', גן יבנה מערב, גן יבנה
4 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
תיווך קרני ראם
תיווך קרני ראם
לא צוין מחיר
שדרות ירושלים
דירה, נתיבות
4 חדרים • קומה 2 • 85 מ״ר
תיווך נטשה ערד
תיווך נטשה ערד
₪ 2,200
אלעזר בן יאיר
דירה, ערד
3 חדרים • קומה 2 • 56 מ״ר
1
10
11
12
13
14
15
16
84
עמוד 13 מתוך 84
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן בדרום
התראה
מפה