מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
1 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
1 - 3 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בדרום
2,273 תוצאות
נדל"ן בזמן
₪ 2,200
דרך המשחררים
דירה, באר שבע
2.5 חדרים • קומה 2 • 48 מ״ר
עומר יזמות
עומר יזמות
₪ 2,150
אלכסנדר ינאי 17
יחידת דיור, שכונה ד', באר שבע
1 חדרים • קומה 1 • 32 מ״ר
בלעדי
ALL IN
ALL IN
₪ 2,500
דירה
דירה, דימונה
3 חדרים • קומה 6 • 76 מ״ר
₪ 2,600
אברהם שופט 84
יחידת דיור, רמות, באר שבע
1.5 חדרים • קומה קרקע • 35 מ״ר
₪ 3,600
נווה חוף 4
יחידת דיור, אפרידר, אשקלון
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
ירד ב-250 ₪
₪ 3,600
חטיבת הנגב 18
דירה, רובע ג', אשדוד
2 חדרים • קומה 4 • 55 מ״ר
₪ 3,000
ביכורי ענבים 52
יחידת דיור, ברנע, אשקלון
2 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 1,700
מור 17
יחידת דיור, רותם, ערד
1 חדרים • קומה קרקע • 35 מ״ר
₪ 4,200
נחל נעמן 7
גג/ פנטהאוז, כרמי גת, קרית גת
3 חדרים • קומה 5 • 83 מ״ר
₪ 2,600
דרך דוד בן גוריון 104
דירה, שכונה לדוגמה, דימונה
3 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
ירד ב-450 ₪
₪ 2,500
אברהם אבינו 15
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
₪ 2,150
אילות 6
דירה, צופית תחתית, אילת
2 חדרים • קומה 2 • 35 מ״ר
₪ 6,000
הנמל 40
דירה, נאות רבין, יבנה
3 חדרים • קומה 4 • 110 מ״ר
₪ 2,100
שאול המלך 127
יחידת דיור, שכונה י"א, באר שבע
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
₪ 3,750
נחל ניצנה 28
בית פרטי/ קוטג', גוונים, מצפה רמון
3 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
₪ 2,700
לואי פסטר 2
יחידת דיור, רובע ט"ו, אשדוד
1 חדרים • קומה קרקע • 25 מ״ר
₪ 2,900
אפרים צור 52
דירה, שקמים ואגמים, אשקלון
3 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
ירד ב-100 ₪
₪ 2,550
רחבת מבצע קדם 7
דירה, שכונה ו', באר שבע
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 6,000
הזית 54
בית פרטי/ קוטג', כוכב מיכאל, כוכב מיכאל
3 חדרים • קומה קרקע • 90 מ״ר
₪ 4,000
נחל נעמן 11
דירה, כרמי גת, קרית גת
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 1,850
בני אור 32
יחידת דיור, שכונה ב', באר שבע
1.5 חדרים • קומה 1 • 35 מ״ר
₪ 2,200
קפריסין 26
דירה, שכונה ה', באר שבע
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
₪ 3,000
שאר ישוב 5
דירה, שכונה ה', באר שבע
3 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
נדל"ן בזמן
נדל"ן בזמן
₪ 2,500
דרך השלום
דירה, שכונה ג', באר שבע
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
תיווך ישראל
תיווך ישראל
₪ 1,900
שבי ציון
סטודיו/ לופט, רובע ב', אשדוד
3 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
גרין השקעות ונכסים
גרין השקעות ונכסים
₪ 2,200
הוברמן 4
יחידת דיור, באר שבע
2.5 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
חולדרוב נכסים
חולדרוב נכסים
₪ 2,500
הבעל שם טוב 8
דירה, חב"ד, קרית מלאכי
3 חדרים • קומה 3 • 62 מ״ר
דנהנדל"ן
₪ 2,700
קרן היסוד
דירה, גן הורדים, אשקלון
2 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
ירד ב-300 ₪
נאור נכסים
נאור נכסים
₪ 4,700