מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה בדרום עד 6,000 ₪
נדל"ן להשכרה בדרום עד 6,000 ₪
3,299 תוצאות
M.R Moti Real Estate
₪ 3,300
דירה
דירה, אילת
1 חדרים • קומה 1 • 1 מ״ר
דנהנדל"ן
דנהנדל"ן
₪ 3,300
דבורה הנביאה
דירה, גבעת ציון, אשקלון
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
תיווך גדרה
תיווך גדרה
₪ 6,000
יששכר
בית פרטי/ קוטג', כפר אוריאל, גדרה
3 חדרים • קומה קרקע • 460 מ״ר
₪ 4,700
היינן 16
דירה, עיר היין, אשקלון
4 חדרים • קומה 1 • 120 מ״ר
₪ 3,000
מבוא הדודאים 4
דירה, רובע ח', אשדוד
2 חדרים • קומה 2 • 58 מ״ר
₪ 3,500
רמב"ם 24
דירה, העיר העתיקה, רמב"ם, דרום, באר שבע
3 חדרים • קומה 3 • 87 מ״ר
₪ 2,000
בורלא 43
דירה, שכונה ה', באר שבע
2 חדרים • קומה קרקע • 35 מ״ר
₪ 3,800
שדרות מונטיפיורי 16
דירה, ברנע, אשקלון
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
₪ 2,600
סנהדרין 85
דירה, שכונה ד', באר שבע
4 חדרים • קומה 3 • 97 מ״ר
₪ 2,100
גיורא יוספטל 9
יחידת דיור, שקמים ואגמים, אשקלון
2 חדרים • קומה 2 • 25 מ״ר
₪ 2,800
בת חן 16
יחידת דיור, גבעת ציון וגבעת הפרחים, אשקלון
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 3,500
אשכול 132
יחידת דיור, שקף, שקף
2 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 5,800
דקר 2
דירה, מצפה ים, אילת
3 חדרים • קומה 8 • 100 מ״ר
לא צוין מחיר
שדרות ירושלים 99
בית פרטי/ קוטג', בבא סאלי, נתיבות
2 חדרים • קומה קרקע • 460 מ״ר
₪ 2,800
גיורא יוספטל 24
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
ירד ב-150 ₪
₪ 1,850
סנהדרין 32
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
₪ 3,000
גולני 9
דירה, צה"ל, קרית גת
3 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
₪ 3,250
ישפה 1
דירה, רובע י"ז, אשדוד
2 חדרים • קומה 5 • 50 מ״ר
₪ 2,500
רבי עקיבא 56
דירה, שכונה ד', באר שבע
2.5 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
₪ 4,500
מבוא החרמון 2
גג/ פנטהאוז, גליקסון, קרית גת
4 חדרים • קומה 8 • 110 מ״ר
ירד ב-600 ₪
₪ 4,400
אלמוגים 25
דירה, המאפיה, מרכז העיר, אילת
2.5 חדרים • קומה קרקע • 72 מ״ר
₪ 3,500
כרכום 13
סאבלט, גבעות בר, גבעות בר
3 חדרים • קומה 2 • 1 מ״ר
לא צוין מחיר
הרב שלמה עדני 11
דירה, נאות לון, באר שבע
2.5 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
בלעדי
PRESALE פריסייל
PRESALE פריסייל
₪ 2,800
שמעון
דירה, טללים, ערד
3 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
ברכת הנדל'ן
ברכת הנדל'ן
₪ 2,600
וייצמן
דירה, וייצמן, קרית מלאכי
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
תיווך באר שבע
תיווך באר שבע
₪ 1,750
יד ושם 24
דירה, באר שבע
1 חדרים • קומה 1 • 30 מ״ר
תיווך הבית
תיווך הבית
₪ 3,200
רחבת גדעון בן יואש
דירה, מלכי ישראל, קרית גת
4.5 חדרים • קומה 4 • 90 מ״ר
שרון נדלן
₪ 3,600
שדרות וייצמן 17
דירה, וייצמן, קרית מלאכי
5 חדרים • קומה 4 • 110 מ״ר
חלימי נדל"ן
חלימי נדל"ן
₪ 5,000
היינן
דירה, עיר היין, אשקלון
5 חדרים • קומה 3 • 140 מ״ר
אבירם חורי RAY נכסים
אבירם חורי RAY נכסים
₪ 3,900
הנרקיס
דירה, נאות אשכול, יבנה
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
אימפקט נכסים ונדל"ן
אימפקט נכסים ונדל"ן
₪ 4,200
עיר היין
דירה, עיר היין, אשקלון
3 חדרים • קומה 1 • 89 מ״ר
גבריאל דוק תיווך נדלן ויזמות
גבריאל דוק תיווך נדלן ויזמות
₪ 5,200
דירה
דירה, אילת
3 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
ירד ב-200 ₪
תיווך ישראל
תיווך ישראל
₪ 2,800
נתן אלבז
דירה, רובע ו', אשדוד
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
רימקס אדוונס
רימקס אדוונס
₪ 3,200
שדרות מנחם בגין
דירה, קיבוץ גלויות, קרית מלאכי
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
ירד ב-50 ₪
נדל"ן בזמן
נדל"ן בזמן
₪ 1,950
שמעון בר גיורא
דירה, שכונה ד', באר שבע
2 חדרים • קומה 1 • 47 מ״ר
בלעדי
Remax Beer Sheva
Remax Beer Sheva
₪ 6,000
נחל גוב 6
דירת גן, פארק הנחל, באר שבע
5 חדרים • קומה קרקע • 180 מ״ר
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 3,200
יחידת דיור
יחידת דיור, אילת
2 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
ירד ב-300 ₪
פנורמה 770
פנורמה 770
₪ 5,500
אפרים צור 10
גג/ פנטהאוז, שקמים ואגמים, אשקלון
4 חדרים • קומה 4 • 300 מ״ר
קבוצת לחמי TERRY נדל"ן
קבוצת לחמי TERRY נדל"ן
₪ 4,500
בלפור 17
דירה, ברנע, אשקלון
5 חדרים • קומה 3 • 152 מ״ר
בלעדי
ALL IN
ALL IN
₪ 2,500
רחבת הלח"י
דירה, דימונה
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
נדל"ן בזמן
נדל"ן בזמן
₪ 5,000
נחל קדרון
דירה, פארק הנחל, באר שבע
5 חדרים • קומה 2 • 122 מ״ר
אנלימיטד נכסים והשקעות
אנלימיטד נכסים והשקעות
₪ 5,600
משעול קטלינה
דירה, חוף צפוני, אילת
4 חדרים • קומה 1 • 109 מ״ר
ש.י.א נכסים
ש.י.א נכסים
₪ 2,200
מוריה
יחידת דיור, שכונה א', באר שבע
2 חדרים • קומה 3 • 35 מ״ר
1
18
19
20
21
22
23
24
98
עמוד 21 מתוך 98
ראשי
נדל״ן להשכרה
דרום
התראה
מפה