מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 4,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 4,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה בדרום עד 4,000 ₪
נדל"ן להשכרה בדרום עד 4,000 ₪
2,417 תוצאות
One נכסים
₪ 2,000
סנהדרין
דירה, שכונה ד', באר שבע
2 חדרים • קומה 1 • 35 מ״ר
ללא דמי תיווך
ללא דמי תיווך
₪ 3,000
אלעזר בן יאיר 6
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
י.ש בתים אופקים
י.ש בתים אופקים
₪ 100
סטודיו/ לופט
סטודיו/ לופט, אופקים
3 חדרים • קומה 1 • 900 מ״ר
₪ 2,100
גיורא יוספטל 9
יחידת דיור, שקמים ואגמים, אשקלון
2 חדרים • קומה 2 • 25 מ״ר
₪ 2,800
בת חן 16
יחידת דיור, גבעת ציון וגבעת הפרחים, אשקלון
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 3,500
אשכול 132
יחידת דיור, שקף, שקף
2 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
לא צוין מחיר
שדרות ירושלים 99
בית פרטי/ קוטג', בבא סאלי, נתיבות
2 חדרים • קומה קרקע • 460 מ״ר
₪ 2,800
גיורא יוספטל 24
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
ירד ב-150 ₪
₪ 1,850
סנהדרין 32
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
₪ 3,000
גולני 9
דירה, צה"ל, קרית גת
3 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
₪ 3,250
ישפה 1
דירה, רובע י"ז, אשדוד
2 חדרים • קומה 5 • 50 מ״ר
₪ 2,500
רבי עקיבא 56
דירה, שכונה ד', באר שבע
2.5 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
₪ 3,500
כרכום 13
סאבלט, גבעות בר, גבעות בר
3 חדרים • קומה 2 • 1 מ״ר
לא צוין מחיר
הרב שלמה עדני 11
דירה, נאות לון, באר שבע
2.5 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 2,600
יוסף קארו 4
דירה, חכמי ישראל, דימונה
3 חדרים • קומה 2 • 78 מ״ר
₪ 3,600
החבצלת 10
יחידת דיור, נאות אשכול, יבנה
2 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 4,000
סיני 613
דירה, ערבה, אילת
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
₪ 3,800
ענבל 15
יחידת דיור, נווה אילן - צבאי, יבנה
1.5 חדרים • קומה קרקע • 55 מ״ר
₪ 2,300
שמואל הנביא 8
דירה, הנביאים, קרית גת
2.5 חדרים • קומה 3 • 41 מ״ר
₪ 2,850
נחל מישר 9
דירה, צוקי רמון, מצפה רמון
3 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
₪ 3,300
יהודית 5
דו משפחתי, גבעת ציון וגבעת הפרחים, אשקלון
2.5 חדרים • קומה קרקע • 41 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,000
קרקל 3
בית פרטי/ קוטג', כרמית, מיתר / כרמית
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 3,400
נעמי שמר 7
יחידת דיור, ברנע, אשקלון
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
בלעדי
PRESALE פריסייל
PRESALE פריסייל
₪ 2,800
שמעון
דירה, טללים, ערד
3 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
ירד ב-200 ₪
תיווך ישראל
תיווך ישראל
₪ 2,800
נתן אלבז
דירה, רובע ו', אשדוד
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
י.א תיווך נכסים
י.א תיווך נכסים
₪ 2,350
התלמוד 65
דירה, שכונה ד', באר שבע
3 חדרים • קומה 1 • 68 מ״ר
רימקס אדוונס
רימקס אדוונס
₪ 3,200
שדרות מנחם בגין
דירה, קיבוץ גלויות, קרית מלאכי
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
תיווך הבית
₪ 3,190
שדרות גת 30
דירה, הנביאים, קרית גת
4.5 חדרים • קומה 3 • 110 מ״ר
גלאקסי נכסים
גלאקסי נכסים
₪ 2,000
התלמוד 55
יחידת דיור, שכונה ד', באר שבע
2 חדרים • קומה 3 • 45 מ״ר
אנגלו - סכסון אשקלון
אנגלו - סכסון אשקלון
₪ 3,100
נווה ים
דירה, נווה ים, אשקלון
3 חדרים • קומה 7 • 80 מ״ר
א בית נדל"ן ויזמות
א בית נדל"ן ויזמות
₪ 3,500
מוריה 50
דירה, שכונה א', באר שבע
5 חדרים • קומה 3 • 99 מ״ר
המוקד לפיננסים בישראל
המוקד לפיננסים בישראל
₪ 4,000
רמות
בית פרטי/ קוטג', רמות, באר שבע
3 חדרים • קומה קרקע • 130 מ״ר
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 3,200
יחידת דיור
יחידת דיור, אילת
2 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
ירד ב-500 ₪
דור נדל"ן
דור נדל"ן
₪ 2,000
אלעזר בן יאיר
דירה, באר שבע
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
עמי מימון יזום והשקעות בע"מ
עמי מימון יזום והשקעות בע"מ
₪ 2,650
רחבת יותם
דירה, שכונה ו', באר שבע
3 חדרים • קומה 3 • 85 מ״ר
בלעדי
Remax Beer Sheva
Remax Beer Sheva
₪ 2,300
הצבי
דירה, באר שבע
2 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
בלעדי
ALL IN
ALL IN
₪ 2,500
רחבת הלח"י
דירה, דימונה
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
Soleil ייעוץ ושיווק נדל"ן
₪ 3,000
יחידת דיור
יחידת דיור, אילת
2 חדרים • קומה 4 • 35 מ״ר
ארץ עיר
ארץ עיר
₪ 2,200
יצחק אבינו
דירה, שכונה ד', באר שבע
2 חדרים • קומה 2 • 35 מ״ר
תיווך נדל"ן בית באילת
תיווך נדל"ן בית באילת
₪ 3,600
יחידת דיור
יחידת דיור, אילת
2 חדרים • קומה 4 • 35 מ״ר
One נכסים
One נכסים
₪ 3,000
דירה
דירה, באר שבע
3 חדרים • קומה 2 • 78 מ״ר
D.OR GROUP יזמות | נדל"ן | השקעות
D.OR GROUP יזמות | נדל"ן | השקעות
₪ 2,500
סטודיו/ לופט
סטודיו/ לופט, נתיבות
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
ירד ב-500 ₪
דרור נכסים
דרור נכסים
₪ 3,500
גבעת ציון וגבעת הפרחים
יחידת דיור, גבעת ציון וגבעת הפרחים, אשקלון
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
1
13
14
15
16
17
18
19
72
עמוד 16 מתוך 72
ראשי
נדל״ן להשכרה
דרום
התראה
מפה