מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
מחיר
2.5 - 4 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
מחיר
2.5 - 4 חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה בצפון והעמקים
1,557 תוצאות
אגמים יזמות נדל"ן
₪ 5,000
דירת גן
דירת גן, מגדל העמק
4 חדרים • קומה קרקע • 140 מ״ר
חניה
נכס חדש
מטבח גדול
גולדמן נכסים
גולדמן נכסים
₪ 2,200
הרצל 71
יחידת דיור, קרית שמונה
2.5 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
ירד ב-300 ₪
מגדלים נדל"ן
מגדלים נדל"ן
₪ 2,700
ירושלים 53
דירה, עפולה
3 חדרים • קומה 5 • 55 מ״ר
פרויקט חדש
TOP גליל
דירת גן, הר יונה, נצרת עילית / נוף הגליל
3 חדרים • קומה קרקע
לא צוין מחיר
₪ 3,600
רעות 12
דירה, בצוותא, חריש
4 חדרים • קומה 3 • 118 מ״ר
לא צוין מחיר
התומר 16
דירה, נוף גנים, בית שאן
4 חדרים • קומה 3 • 81 מ״ר
₪ 3,600
סמטת צבי לבנון 1
דירה, העיר העתיקה, צפת
3 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 4,200
לוטם 39
דירה, הפרחים, חריש
4 חדרים • קומה 6 • 125 מ״ר
₪ 1,750
לוי אשכול 10
דירה, שיכון ד, טבריה
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
₪ 2,000
יהודה הלוי 1
דירה, דוד רזיאל, קרית שמונה
3.5 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 5,000
השזיף 4
דירת גן, ראש פינה, ראש פינה
3 חדרים • קומה 1 • 260 מ״ר
₪ 2,950
השיקמה 13
דירה, יערת העמק, מגדל העמק
3 חדרים • קומה 4 • 80 מ״ר
₪ 3,600
הניצחון 126
דירה, קרית משה, טבריה
3 חדרים • קומה 2 • 92 מ״ר
לא צוין מחיר
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', חפצי בה
4 חדרים • קומה קרקע • 470 מ״ר
₪ 2,900
עטרה 2
דירה, הר יונה, נצרת עילית / נוף הגליל
3.5 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
₪ 2,600
שעל 1
דירה, שעל, שעל
3 חדרים • קומה 1 • 355 מ״ר
₪ 2,900
רבי עקיבא 126
דירת גן, נוף כינרת, טבריה
3.5 חדרים • קומה קרקע • 100 מ״ר
₪ 4,800
עמנואל מורנו 10
דירה, לב העמק, עפולה
4 חדרים • קומה 5 • 153 מ״ר
ירד ב-150 ₪
₪ 3,000
השבעה 204
דירה, בן גוריון כנען, צפת
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 3,600
הולנד 10
דירה, מרכז העיר, עפולה
4 חדרים • קומה 6 • 100 מ״ר
₪ 5,200
מבצע עובדה 1
דירת גן, טבריה המושבה, טבריה
4 חדרים • קומה 1 • 195 מ״ר
₪ 3,500
הדקל 304
יחידת דיור, עין יעקב, עין יעקב
3 חדרים • קומה 1 • 280 מ״ר
₪ 3,000
שלמה המלך 11
דירה, אחוזת כנרת, טבריה
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
₪ 2,900
גולני 101
דירה, קרית שמואל, טבריה
3 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
נוף פתוח לעיר
נכס חדש
intact
intact
₪ 4,100
אורן 23
דירה, החורש, חריש
4 חדרים • קומה 3 • 108 מ״ר
תיווך מעלות
תיווך מעלות
₪ 2,500
קרן היסוד 113
דירה, שכונה ותיקה - מרכז העיר, מעלות תרשיחא
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
בלעדי
SK נדלן
SK נדלן
₪ 2,950
מעלה הכרמים
דירה, כרמיאל
3 חדרים • קומה 3 • 86 מ״ר
הבית שלי
הבית שלי
₪ 2,800
יעקב קינמון
יחידת דיור, דרום עפולה, עפולה
2.5 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
בשירי נדל"ן
רימקס חריש
SOLE GROUP
רימקס חלוצים תגלית כרמיאל ומשגב
שחר נג'תי - נווה נדל"ן
RE/MAX 770 עפולה
ירד ב-150 ₪
Richouse ריצ'האוס
Richouse ריצ'האוס
₪ 3,800
לילך
דירה, הר יונה, נצרת עילית / נוף הגליל
4 חדרים • קומה 3 • 95 מ״ר
Gregory Nadlan
Gregory Nadlan
₪ 3,600
דירה
דירה, מעלות תרשיחא
3 חדרים • קומה 2 • 100 מ״ר
ירד ב-100 ₪
GAG4U
GAG4U
₪ 2,500
העלייה
דירה, פנחס ספיר, מגדל העמק
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
Richouse ריצ'האוס
Richouse ריצ'האוס
₪ 3,500
חרמון
דירה, צפונית / רסקו, נצרת עילית / נוף הגליל
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
AM נכסים והשקעות
AM נכסים והשקעות
₪ 2,600
השומר
דירה, שיכון עובדים, טבריה
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
תיווך קבסה
תיווך קבסה
₪ 3,200
שלמה המלך
יחידת דיור, יצחק רבין, מעלות תרשיחא
3 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
אדל נכסים פתרונות נדל"ן
אדל נכסים פתרונות נדל"ן
₪ 3,799
יצחק שמיר 125
דירה, עפולה הצעירה, עפולה
4 חדרים • קומה 5 • 115 מ״ר
טריו נכסים
טריו נכסים
₪ 3,500
ירושלים
דירה, דרום עפולה, עפולה
4 חדרים • קומה 5 • 120 מ״ר
שדרת המתווכות
שדרת המתווכות
₪ 3,200
אחוזת בית
דירה, קרית שמואל, טבריה
3 חדרים • קומה קרקע • 100 מ״ר
אירוס נדל"ן
אירוס נדל"ן
₪ 3,850
דירה
דירה, כפר ורדים
3 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
Shlush נדל"ן
Shlush נדל"ן
₪ 2,700
יחידת דיור
יחידת דיור, עין יעקב
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
אמיר נכסים
אמיר נכסים
₪ 5,000
נוף הבשן 65
דופלקס, נוף הכנרת, צפת
4 חדרים • קומה 1 • 133 מ״ר
שדרת המתווכות
שדרת המתווכות
₪ 2,300
לוי אשכול
דירה, טבריה
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
איילת פרחי
איילת פרחי
₪ 4,000
יחידת דיור
יחידת דיור, משמר הירדן
3 חדרים • קומה קרקע • 140 מ״ר
אדל נכסים
אדל נכסים
₪ 4,850
אסתר המלכה
גג/ פנטהאוז, האצטדיון, טבריה
3 חדרים • קומה 8 • 100 מ״ר
אלי נכסים-תיווך ישיר
אלי נכסים-תיווך ישיר