מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במישור החוף הצפוני
4,561 תוצאות
נדל"ן חיפה
₪ 3,100
ברנר
דירה, רמות רמז, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
תיווך ליאנה
תיווך ליאנה
₪ 5,900
אבן גבירול 9
דירה, מרכז העיר, קרית אתא
4 חדרים • קומה 5 • 125 מ״ר
א.ב בנדל"ן
א.ב בנדל"ן
₪ 3,500
התמר
דירה, כרמל מערבי, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 72 מ״ר
פרויקט במבצע
הרובע
דירת גן, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה
3 חדרים • קומה 1
לא צוין מחיר
₪ 7,000
הנרקיס 20
יחידת דיור, גבעת עדן, זכרון יעקב
3 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
₪ 2,700
שביל הכרם 2
דירה, גבעת כצנלסון, נהריה
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
₪ 2,500
שפרינצק 2
דירה, קרית ים ב', קרית ים
3 חדרים • קומה 1 • 44 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
₪ 4,900
רמב"ם 13
דירה, מרכז העיר, חדרה
5 חדרים • קומה 3 • 150 מ״ר
₪ 3,400
לייב שמעוני 3
דירה, נווה שאנן, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 4,700
אורן 11
דירה, רמת בן גוריון, חיפה
4 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
₪ 3,900
פנחס לבון 25
דירה, קרית ים ד', קרית ים
4 חדרים • קומה 3 • 88 מ״ר
₪ 2,900
דרך יחיעם 41
דירה, יוספטל, נהריה
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 3,100
שפרינצק 25
דירה, גבעת אוסישקין, נהריה
3.5 חדרים • קומה 4 • 86 מ״ר
₪ 8,000
נתיב השיירה
בית פרטי/ קוטג', נתיב השיירה, נתיב השיירה
6 חדרים • קומה קרקע • 175 מ״ר
₪ 1,600
ביל"ו 5
דירה, יל"ג, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
₪ 3,300
ההגנה 54
יחידת דיור, מרכז העיר, עכו
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 2,890
הזית 5
דירה, קרית אליעזר, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 49 מ״ר
₪ 3,500
אמנון ותמר 10
יחידת דיור, רגבה, רגבה
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
₪ 2,700
יהודה המכבי 31
יחידת דיור, טרומפלדור, נהריה
2.5 חדרים • קומה קרקע • 100 מ״ר
₪ 10,000
הצבר 11
בית פרטי/ קוטג', נחליאל, חדרה
6 חדרים • קומה קרקע • 160 מ״ר
₪ 3,850
עצמאות 1
יחידת דיור, מרכז פרדס חנה, פרדס חנה כרכור
1.5 חדרים • קומה 1 • 37 מ״ר
₪ 3,600
הרברט סמואל 17
דירה, רמב"ם, חדרה
2.5 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
₪ 2,600
חניתה 52
דירה, יזרעאליה, חיפה
2 חדרים • קומה -1 • 40 מ״ר
₪ 1,800
בן יהודה 48
דירה, הרצליה, חיפה
1.5 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
ירד ב-100 ₪
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,400
חטיבת כרמלי 49
דירה, נווה פז, חיפה
3 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
נכסים S.H
נכסים S.H
₪ 2,000
ארלוזורוב
דירה, הדר מרכז, חיפה
2 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
אמיר כהן - C נכסים
אמיר כהן - C נכסים
₪ 3,100
דירה
דירה, נהריה
3 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,850
יוסף 18
דירה, הדר מרכז, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
אנגלו-סכסון
₪ 14,500
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', חדרה
6 חדרים • קומה קרקע • 260 מ״ר
ירד ב-200 ₪
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,400
דרך יד לבנים 198
דירה, יזרעאליה, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
פיין נדלן
פיין נדלן
₪ 4,000
דרך הים 68
דירה, כרמל מערבי, חיפה
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
אריך נכסים
אריך נכסים
₪ 2,700
חניתה
דירה, נווה שאנן, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
אדן נדלן
אדן נדלן
₪ 2,450
שדרות ביאליק
דירה, קרית ים א', קרית ים
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
ירד ב-250 ₪
ליאב נכסים
ליאב נכסים
₪ 2,500
חטיבת כרמלי 49
דירה, נווה פז, חיפה
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
תיווך פורטונה
תיווך פורטונה
₪ 5,700
החשמונאים 39
דירה, לב מוצקין, בנה ביתך, קרית מוצקין
4 חדרים • קומה 9 • 112 מ״ר
דירות חוף בע'מ
דירות חוף בע'מ
₪ 6,000
דירה
דירה, חיפה
3 חדרים • קומה 6 • 70 מ״ר
אבראהים נכסים
אבראהים נכסים
₪ 2,500
הרצל 57
דירה, קרית וולפסון, עכו
3 חדרים • קומה 3
יאיר נדל"ן
יאיר נדל"ן
₪ 2,000
הגיבורים
דירה, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 35 מ״ר
ISN נדל"ן
ISN נדל"ן
₪ 3,600
טשרניחובסקי
דירה, רמת שאול, חיפה
3.5 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
AP - עמית לנכס
AP - עמית לנכס
₪ 3,300
גיורא
דירה, צור שלום, קרית ביאליק
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
ירד ב-200 ₪
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,400
דרך יד לבנים 198
דירה, יזרעאליה, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
RAZ נכסים
RAZ נכסים
₪ 3,600
ארלוזורוב
דירה, הדר עליון, חיפה
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
נינה שלו נכסים
נינה שלו נכסים
₪ 2,700
שדרות אליהו גולומב
דירה, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
אירית מלכה נדל"ן
אירית מלכה נדל"ן
₪ 10,000
דו משפחתי
דו משפחתי, חדרה
7 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
1
96
97
98
99
100
101
102
116
עמוד 99 מתוך 116
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן במישור החוף הצפוני
התראה
מפה