מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במישור החוף הצפוני
4,413 תוצאות
יוניסטייט - UNISTATE
₪ 4,700
דירה
דירה, כפר ראש הנקרה
4 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
בלעדי
אנגלו סכסון קריות
אנגלו סכסון קריות
₪ 3,200
המפקד קיש 5
דירה, גבעת הרקפות, גבעת תל חי, קרית אתא
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
RE/MAX Selected
RE/MAX Selected
₪ 2,500
הרצל
דירה, שוק תלפיות, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
פרויקט במבצע
הרובע
דירת גן, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה
3 חדרים • קומה 1
לא צוין מחיר
₪ 3,350
טשרניחובסקי 67
דירה, רמת שאול, חיפה
3 חדרים • קומה 4 • 75 מ״ר
4 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
₪ 3,500
שדרות זלמן שז"ר 53
דירה, עין שרה, נהריה
3 חדרים • קומה 8 • 70 מ״ר
₪ 3,000
דרך הנדיב 103
יחידת דיור, מרכז פרדס חנה, פרדס חנה כרכור
1.5 חדרים • קומה קרקע • 130 מ״ר
₪ 2,300
סירקין 8
דירה, שוק תלפיות, חיפה
1 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
₪ 5,500
חוף השנהב 48
יחידת דיור, הוד הכרמל, דניה, חיפה
2 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
₪ 6,500
שמואלזון 12
דירה, גני אלון, חדרה
4 חדרים • קומה 4 • 12 מ״ר
₪ 3,000
קרן קיימת לישראל 85
דירה, ביאליק דרום, קרית ביאליק
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
₪ 3,700
העלייה השנייה 15
דירה, בת גלים, חיפה
3 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
₪ 3,200
הזית 206
דירה, קנדי, עתלית
2 חדרים • קומה 1 • 65 מ״ר
₪ 4,600
דרך יפו 40
דירה, שער פלמר, תחנת רכבת השמונה, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
₪ 3,300
דרך חנקין 19
דירה, רמות רמז, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
₪ 3,100
המלך יהואש 10
דירה, נווה דוד, חיפה
3 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
₪ 3,500
חנה סנש 7
דירה, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 3,200
דרך עכו חיפה 197
דירה, אביבים, קרית מוצקין
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
₪ 3,100
מקס שטיינמץ 15
דירה, עיר, מרכז העיר, נהריה
3.5 חדרים • קומה 4 • 92 מ״ר
₪ 4,500
רד"ק 10
דירה, המושבה הגרמנית, חיפה
4 חדרים • קומה 2 • 95 מ״ר
₪ 3,600
אורן 28
דירה, רמת בן גוריון, חיפה
4 חדרים • קומה 2 • 110 מ״ר
₪ 6,350
אלמוג 12
דירה, רמת חביב / רמת הנשיא, חיפה
3 חדרים • קומה 10 • 95 מ״ר
₪ 3,300
אופקים 17
דירה, גבעת עמוס, נשר
2 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
₪ 6,500
שונית 4
דירה, רמת חביב / רמת הנשיא, חיפה
5 חדרים • קומה 17 • 130 מ״ר
דניאל שקד
דניאל שקד
₪ 1,800
רבי עקיבא 17
דירה, המיימוני, חיפה
1.5 חדרים • קומה קרקע • 24 מ״ר
ירד ב-200 ₪
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,600
הרב משאש יוסף 7
דירה, נווה יוסף, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
RICH נדל"ן
RICH נדל"ן
₪ 3,200
דירה
דירה, קרית מוצקין
4 חדרים • קומה 3 • 96 מ״ר
לידור אחזקה וניהול נכסים
לידור אחזקה וניהול נכסים
₪ 2,350
שדרות ההסתדרות 12
דירה, קרית ים
2 חדרים • קומה 4 • 45 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
RICH נדל"ן
פרימיום נכסים
RE/MAX Selected
ספיר נדל"ן
easy 2 buy it
Next Level
פרימיום נכסים
פרימיום נכסים
₪ 2,900
המגינים
דירה, עין שרה, נהריה
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
I.G נדל"ן
I.G נדל"ן
₪ 1,900
מסדה
דירה, מסדה, חיפה
1.5 חדרים • קומה 1 • 35 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,400
חטיבת כרמלי 47
דירה, נווה פז, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 45 מ״ר
U נכסים - משדרגים לכם מגורים בע"מ
U נכסים - משדרגים לכם מגורים בע"מ
₪ 6,200
תל מאנה
דירה, חיפה
6 חדרים • קומה 1 • 163 מ״ר
כנרת החזקות
כנרת החזקות
₪ 2,500
הלל
דירה, הדר עליון, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 35 מ״ר
לידור אחזקה וניהול נכסים
לידור אחזקה וניהול נכסים
₪ 2,900
הפלמ"ח 10
דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק
3 חדרים • קומה 4 • 49 מ״ר
ירד ב-350 ₪
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,550
חיבת ציון 15
דירה, לב מוצקין, בנה ביתך, קרית מוצקין
2 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
₪ 4,800
אשכולות
דירה, עמק הכרמל, נשר
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
יד לנדלן
יד לנדלן
₪ 2,600
דירה
דירה, קרית מוצקין
2 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
פסגת הנדל'ן נהריה
פסגת הנדל'ן נהריה
₪ 5,200
דולב
דירה, נהריה
5 חדרים • קומה 12 • 144 מ״ר
REAL INVEST
REAL INVEST
₪ 4,500
חבצלת 12
דירה, גבעת עמוס, נשר
4.5 חדרים • קומה 7 • 90 מ״ר
אדן נדלן
אדן נדלן
₪ 3,900
מרכז העיר, סביניה, הוותיקה
דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק
4 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
חיפה סיטי נדל"ן
חיפה סיטי נדל"ן
₪ 3,800
שמבור
דירה, שמבור, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
אמיר כהן - C נכסים
אמיר כהן - C נכסים
₪ 5,000
דירה
דירה, נהריה
5 חדרים • קומה 13 • 140 מ״ר
EMPIRE נכסים
EMPIRE נכסים
₪ 2,500
הרצל
דירה, עיר, מרכז העיר, נהריה
2 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
יד לנדלן
יד לנדלן
₪ 2,900
פלמ"ח 5
דירה, גבעת הרקפות, גבעת תל חי, קרית אתא
4 חדרים • קומה 3 • 80 מ״ר
1
39
40
41
42
43
44
45
111
עמוד 42 מתוך 111
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן במישור החוף הצפוני
התראה
מפה