מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (7)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במישור החוף הצפוני
4,643 תוצאות
סיטידן - דני זומרשטיין
₪ 3,350
אבא הלל סילבר 51
דירה, יזרעאליה, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
מיכאל דנה יזמות ושיווק נדלן
מיכאל דנה יזמות ושיווק נדלן
₪ 2,800
הארז 5
דירה, כהן, טירת כרמל
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
אנגלו סכסון פרדס חנה כרכור
אנגלו סכסון פרדס חנה כרכור
₪ 12,500
שיכון ממשלתי
בית פרטי/ קוטג', שיכון ממשלתי, פרדס חנה כרכור
6 חדרים • קומה קרקע • 511 מ״ר
פרויקט במבצע
הרובע
דירת גן, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה
3 חדרים • קומה 1
לא צוין מחיר
ירד ב-100 ₪
₪ 1,850
יששכר 8
דירה, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין
1 חדרים • קומה 2 • 27 מ״ר
₪ 5,600
שדרות מנחם בגין 5
דירה, גבעת אולגה, חדרה
3.5 חדרים • קומה 2 • 72 מ״ר
₪ 2,000
וולפסון 40
יחידת דיור, עיר, מרכז העיר, נהריה
1 חדרים • קומה קרקע • 1 מ״ר
₪ 2,750
פיק"א 17
דירה, יוספטל, חדרה
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
₪ 2,500
יצחק בן צבי 10
דירה, ברנדייס, חדרה
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
ירד ב-250 ₪
₪ 2,900
הגיבורים 76
דירה, נווה פז, חיפה
3 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
₪ 3,200
שרת 5
דירה, עמידר, טירת כרמל
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
₪ 2,600
הראשונים 6
דירה, קרית ים ג', קרית ים
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
₪ 3,500
השומר 7
דירה, מרכז העיר, קרית אתא
3 חדרים • קומה 1 • 95 מ״ר
לא צוין מחיר
עץ השדה 5
דירה, אדמית / יערית, שלומי
5 חדרים • קומה 3 • 150 מ״ר
₪ 3,950
דולב 40
יחידת דיור, הצמרות, קיסריה
1 חדרים • קומה 1 • 320 מ״ר
₪ 2,500
הרצל 80
דירה, יל"ג, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 26 מ״ר
ירד ב-450 ₪
₪ 3,300
שדרות וינגייט 17
דירת גן, הדר עליון, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 1055 מ״ר
₪ 5,800
שדרות אבא חושי 3
דירה, אחוזה, חיפה
4 חדרים • קומה 4 • 130 מ״ר
₪ 2,800
מונטיפיורי 17
דירה, הדר עליון, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 76 מ״ר
₪ 6,200
שדרות דוד המלך 60
דירה, אור ים, אור עקיבא
5 חדרים • קומה 2 • 130 מ״ר
₪ 6,500
ליטניס 4
דירה, שמבור, חיפה
4 חדרים • קומה 2 • 114 מ״ר
₪ 2,800
תל חי 7
דירה, הדר מרכז, חיפה
2.5 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
₪ 3,100
המלך אמציהו 9
דירה, נווה דוד, חיפה
3.5 חדרים • קומה 1 • 68 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 7,800
שדרות מוריה 113
דירה, אחוזה, חיפה
5.5 חדרים • קומה 2 • 140 מ״ר
מיתאר
מיתאר
₪ 2,800
ההגנה
דירה, עמידר, נהריה
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
ירד ב-150 ₪
ליאב נכסים
ליאב נכסים
₪ 2,350
לבונטין 13
דירה, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 30 מ״ר
פרוש נדל"ן
פרוש נדל"ן
₪ 2,500
שדרות ורבורג
דירה, קרית חיים מערבית, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
ירד ב-100 ₪
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 1,800
יגור 24
דירה, נווה פז, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 30 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,700
קרן קיימת לישראל 89
דירה, ביאליק דרום, קרית ביאליק
3.5 חדרים • קומה 4 • 85 מ״ר
OR-NADLAN
OR-NADLAN
₪ 2,800
בר גיורא
דירה, הדר עליון, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
פיין נדלן
פיין נדלן
₪ 4,850
חניתה 54
דירה, יזרעאליה, חיפה
4 חדרים • קומה 3 • 85 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,000
הגיבורים 50
דירה, תל עמל, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
In-vest
In-vest
₪ 2,600
החלוץ
דירה, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
לידור אחזקה וניהול נכסים
לידור אחזקה וניהול נכסים
₪ 2,900
הפלמ"ח 10
דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק
3 חדרים • קומה 4 • 49 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,100
תענך 10
דירה, נווה יוסף, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 45 מ״ר
ירד ב-100 ₪
לידור אחזקה וניהול נכסים
לידור אחזקה וניהול נכסים
₪ 3,900
שדרות הנרייטה סולד 23
דירה, קרית ים ג', קרית ים
4 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 1,500
תענך 36
דירה, נווה יוסף, חיפה
1 חדרים • קומה 3 • 30 מ״ר
יאיר נדל"ן
יאיר נדל"ן
₪ 2,000
בן יהודה
דירה, הרצליה, חיפה
1 חדרים • קומה קרקע • 20 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול