מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במישור החוף הצפוני
1,910 תוצאות
מירב שרביט נדל"ן
₪ 4,150
שדרות ודג'ווד
גג/ פנטהאוז, מרכז הכרמל, חיפה
4.5 חדרים • קומה 4 • 125 מ״ר
בלעדי
קבוצת RN נדל"ן
קבוצת RN נדל"ן
₪ 3,500
תענך
דירה, נווה יוסף, חיפה
4 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
ירד ב-400 ₪
Link
Link
₪ 2,500
ארלוזורוב
דירה, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 45 מ״ר
פרויקט במבצע
הרובע
דירת גן, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה
3 חדרים • קומה 1
לא צוין מחיר
ירד ב-200 ₪
₪ 5,800
הקלעים 10
דירה, בת גלים, חיפה
4 חדרים • קומה 3 • 98 מ״ר
₪ 6,500
שונית 4
דירה, רמת חביב / רמת הנשיא, חיפה
5 חדרים • קומה 17 • 130 מ״ר
₪ 6,500
שונית 4
דירה, רמת חביב / רמת הנשיא, חיפה
5 חדרים • קומה 17 • 130 מ״ר
₪ 3,500
ישעיהו 18
דירה, כרמל צרפתי, חיפה
3 חדרים • קומה 4 • 65 מ״ר
פרויקטים חדשים באזור
לכל הפרויקטים
פרויקט במבצע
הרובע
חיפה
דירות להשכרה!
למה כדאי לקנות נכסים יד1
₪ 1,700
בן יהודה 24
דירה, הרצליה, חיפה
2 חדרים • קומה קרקע • 25 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 2,200
יוסף וינר 10
דירה, תל עמל, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
₪ 3,000
בר גיורא 10
דירה, הדר עליון, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
₪ 3,100
יצחק רובינשטיין 32
יחידת דיור, הוד הכרמל, דניה, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
ירד ב-700 ₪
₪ 5,200
ארתור הנטקה 41
דירה, אחוזה, חיפה
4.5 חדרים • קומה 1 • 120 מ״ר
₪ 2,300
הירדן 50
דירה, תל עמל, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 60 מ״ר
ירד ב-200 ₪
₪ 3,700
מגידו 1
דירה, מרכז הכרמל, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 3,500
שדרות ג'יימס דה רוטשילד 10
דירה, קרית אליעזר, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
₪ 5,000
גת 4
דירה, אחוזה, חיפה
4.5 חדרים • קומה 1 • 140 מ״ר
₪ 3,500
מלצ'ט 8
דירה, הדר מרכז, חיפה
4 חדרים • קומה 4 • 80 מ״ר
₪ 3,250
קל"ח 5
דירה, בת גלים, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
קרוב לים
גמיש במחיר
₪ 2,750
ירושלים 4
דירה, הדר מרכז, חיפה
2.5 חדרים • קומה 2 • 68 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 6,500
סמולנסקין 22
דירה, אחוזה, חיפה
3 חדרים • קומה 5 • 85 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 4,250
כיכר היינריך היינה 21
דירה, מרכז הכרמל, חיפה
3 חדרים • קומה 3 • 120 מ״ר
₪ 2,500
העלייה השנייה 17
יחידת דיור, בת גלים, חיפה
2 חדרים • קומה 1 • 35 מ״ר
₪ 3,700
שושנת הכרמל 67
דירה, כרמל מערבי, חיפה
2 חדרים • קומה 2 • 45 מ״ר
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
ספיר פרימיום נכסים-חברת ניהול
₪ 2,000
תענך 30
דירה, נווה יוסף, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
KeyHouse
KeyHouse
₪ 2,500
שדרות טרומפלדור
כללי, זיו, חיפה
1 חדרים • קומה 1 • 20 מ״ר
קפיטל נכסים
קפיטל נכסים
₪ 2,200
דרך יפו 86
דירה, שער פלמר, תחנת רכבת השמונה, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
פתרונות נדל"ן
פתרונות נדל"ן
₪ 2,700
דירה
דירה, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
RAZ נכסים
₪ 3,700
לונץ
כללי, שוק תלפיות, חיפה
1 חדרים • קומה קרקע • 20 מ״ר
נחום נדל"ן
נחום נדל"ן
₪ 2,300
בן יהודה 48
דירה, חיפה
2.5 חדרים • קומה 3 • 55 מ״ר
Nisanov נדל"ן
Nisanov נדל"ן
₪ 1,800
החשמל 53
דירה, נווה פז, חיפה
1.5 חדרים • קומה 1 • 30 מ״ר
ירד ב-200 ₪
ללא דמי תיווך
ללא דמי תיווך
₪ 2,700
דירה
דירה, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 60 מ״ר
השקעות מניבות
השקעות מניבות
₪ 2,700
הירדן 39
יחידת דיור, תל עמל, חיפה
2 חדרים • קומה 3 • 40 מ״ר
ירד ב-100 ₪
נכסים S.H
נכסים S.H
₪ 2,600
לונץ
דירה, שוק תלפיות, חיפה
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
ירד ב-300 ₪
נובל אסטייטס בע'מ
נובל אסטייטס בע'מ
₪ 3,200
מעלה השיחרור 21
דירה, חיפה
3 חדרים • קומה 4 • 70 מ״ר
מרום נדל"ן
מרום נדל"ן
₪ 3,900