מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במישור החוף הצפוני
4,776 תוצאות
משרד מכירות נאות גולף קיסריה
₪ 4,200
נאות גולף 1
סטודיו/ לופט, נאות גולף, קיסריה
1 חדרים • קומה 2 • 25 מ״ר
אנגלו-סכסון
אנגלו-סכסון
₪ 14,500
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', חדרה
6 חדרים • קומה קרקע • 260 מ״ר
נדל"ן חכם
נדל"ן חכם
₪ 3,950
דירה
דירה, קרית מוצקין
4 חדרים • קומה 2 • 110 מ״ר
פרויקט במבצע
הרובע
דירת גן, העיר התחתית, ואדי סאליב, חיפה
3 חדרים • קומה 1
לא צוין מחיר
₪ 4,400
שדרות הצבי 5
דירה, כבירים, חיפה
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
4 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
חניה
ירד ב-350 ₪
₪ 3,600
מרגלית 30
דירה, שמבור, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לים
קרוב לים
ירד ב-150 ₪
₪ 2,650
דוד רזיאל 43
דירה, תל עמל, חיפה
2.5 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לים
בניין משופץ
₪ 4,700
שדרות מנחם בגין 1
דירה, גבעת אולגה, חדרה
2 חדרים • קומה 2 • 60 מ״ר
ממ"ד
נוף פתוח לים
חניה
₪ 5,000
מגידו 12
דירה, מרכז הכרמל, חיפה
3 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
בניין משופץ
₪ 3,450
טבריה 13
דירה, מסדה, חיפה
3.5 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
בהזדמנות
₪ 3,800
קרן היסוד 50
דירה, רוממה, חיפה
3 חדרים • קומה 3 • 76 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לים
בניין משופץ
₪ 3,000
יציאת אירופה תש"ז 14
דירה, קרית שפרינצק, חיפה
2.5 חדרים • קומה 4 • 50 מ״ר
נוף פתוח לים
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 1,350
בעל שם טוב 43
דירה, מרכז העיר, קרית אתא
1.5 חדרים • קומה 3 • 38 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,200
שדרות מנחם בגין 10
סטודיו/ לופט, גבעת אולגה, חדרה
1 חדרים • קומה 6 • 30 מ״ר
נוף פתוח לים
חניה
קרוב לים
₪ 2,800
העצמאות 113
דירה, אברמסקי, קרית אתא
3.5 חדרים • קומה 4 • 85 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 4,750
קרן היסוד 33
בית פרטי/ קוטג', מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק
3.5 חדרים • קומה קרקע • 342 מ״ר
4 כיווני אוויר
נכס עורפי
בהזדמנות
₪ 5,700
שדרות הנשיא 31
דירה, רמת התשבי, חיפה
4.5 חדרים • קומה 2 • 120 מ״ר
2 מרפסות
נכס עורפי
בניין משופץ
₪ 4,600
ביאליק 40
דירה, פאר, חדרה
4 חדרים • קומה 6 • 110 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חניה
נכס עורפי
לא צוין מחיר
מלחמת ששת הימים 8
דירה, מרכז העיר, חדרה
4 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר