מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (5)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (5)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון
6,636 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
פרויקט חדש
מגדלי כוחות הביטחון – שכירות ארוכת טווח פרשקובסקי בבן שמן לוד
לוד
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
ענת טופ הום נכסים בע"מ
ענת טופ הום נכסים בע"מ
₪ 7,800
אמנון ליפקין שחק
דירה, נוף הטיילת, נתניה
5 חדרים • קומה 25 • 146 מ״ר
קול הנכס
קול הנכס
₪ 4,650
שלמה בן יוסף
יחידת דיור, השחר, גבעת שמואל
3 חדרים • קומה קרקע • 65 מ״ר
בן הרוש נדל"ן
בן הרוש נדל"ן
₪ 7,200
שדרות בן אב"י
דירה, נוף הטיילת, נתניה
4 חדרים • קומה 4 • 140 מ״ר
פרויקט חדש
דירה, נופי בן שמן, לוד
5 חדרים
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 24 מ״ר
לא צוין מחיר
₪ 4,900
הרב הרצוג 29
דופלקס, הר שלום, בני ברק
5 חדרים • קומה 3 • 100 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
נכס עורפי
₪ 4,800
מקדונלד 8
דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה
3.5 חדרים • קומה 2 • 95 מ״ר
4 כיווני אוויר
קרוב לים
גמיש במחיר
₪ 3,500
חכמי ישראל 4
יחידת דיור, שעריה, פתח תקווה
1 חדרים • קומה קרקע • 24 מ״ר
נכס חדש
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 4,800
האפיק 337
יחידת דיור, בארותיים, בארותיים
2.5 חדרים • קומה קרקע • 67 מ״ר
ממ"ד
חניה
נכס עורפי
₪ 5,500
ברנשטיין 9
דירה, קרול, פתח תקווה
3 חדרים • קומה 2 • 90 מ״ר
3 כיווני אוויר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 11,200
אמנון ליפקין שחק 1
דירה, נוף הטיילת, נתניה
5 חדרים • קומה 27 • 167 מ״ר
3 חדרי מקלחת
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 4,600
רחבת מכלוף מרואני 8
דירה, נאות שקד, נתניה
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
נוף פתוח לפארק
נכס עורפי
קרוב לפארק
₪ 4,800
עפרוני 5
יחידת דיור, שכונה 10, תל מונד
2 חדרים • קומה קרקע • 65 מ״ר
3 כיווני אוויר
נכס חדש
קרוב לפארק
₪ 3,500
שדרות היוגב 88
יחידת דיור, עולש, עולש
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
ייחודי
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 6,900
סוקולוב 91
דירה, מרכז, הרצליה
4 חדרים • קומה 2 • 108 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חניה
בהזדמנות
ירד ב-200 ₪
₪ 4,300
חיים עוזר 17
דירה, לב המושבה / מרכז העיר, פתח תקווה
3 חדרים • קומה 3 • 70 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
מטבח גדול
₪ 4,300
הרב יצחק הלוי מברדיצ'ב 1
דירה, קרית נורדאו, נתניה
3 חדרים • קומה 4 • 60 מ״ר
נוף פתוח לעיר
חבל לפספס
בהזדמנות
₪ 6,300
ברוך שפינוזה 21
דירה, ב' / צפון מערב העיר, רחובות
4 חדרים • קומה 3 • 120 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
מטבח גדול
ירד ב-400 ₪
₪ 4,000
הערבה 14
דירה, שיכוני המזרח, ראשון לציון
3 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
חניה
נכס חדש
בהזדמנות
₪ 2,180
יהושע חנקין 11
דירה, כפר אברהם, פתח תקווה
3.5 חדרים • קומה 3 • 82 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
ירד ב-400 ₪
₪ 4,100
דרך יבנה 42
דירה, ב' / צפון מערב העיר, רחובות
2.5 חדרים • קומה 5 • 50 מ״ר
נוף פתוח לעיר
ייחודי
מומלץ
ירד ב-350 ₪
₪ 5,950
הרצל 208
דירה, א' / צפון מזרח העיר, רחובות
4 חדרים • קומה 4 • 132 מ״ר
2 מרפסות
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 4,300
ד"ר יהושע טהון 15
דירה, צפון מערב מרכז העיר, נתניה
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
קרוב לים
₪ 4,300
מרבד הקסמים 7
דירה, ליבת העיר, יהוד מונוסון
2.5 חדרים • קומה 2 • 55 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
ירד ב-300 ₪
₪ 4,150
שדרות ירושלים 33
דירה, מרכז העיר דרום, נתניה
3 חדרים • קומה 1 • 93 מ״ר
נוף פתוח לעיר
בניין משופץ
בהזדמנות
RM נכסים
RM נכסים
₪ 4,200
סוקולוב
יחידת דיור, רמת השרון
2 חדרים • קומה 1 • 30 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
OK תיווך ושיווק נדלן
OK תיווך ושיווק נדלן
₪ 9,100
י.ל. גורדון
דירה, הרצליה הירוקה, נווה עובד, הרצליה
4 חדרים • קומה 5 • 12 מ״ר
ממ"ד
חניה
HomeMe by Vered
HomeMe by Vered
₪ 16,000
נווה גן
דירה, נווה גן, רמת השרון
5 חדרים • קומה 4 • 135 מ״ר
ממ"ד
חבל לפספס
בלעדי
שטרן נכסים
שטרן נכסים
₪ 4,100
דרך בן גוריון 41
דירה, אבן גבירול, רחובות
4 חדרים • קומה 2 • 78 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
טופ האוס
נדל"ן +
דירות גואטה-משנת 1964 הכי ותיקים, הכי חזקים!
Dayan נכסים
נדלן ראשון
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון "אל-הנכס"
גלוב נכסים
גלוב נכסים
₪ 4,500
דוד פרנקפורטר
דירה, פתח תקווה
3 חדרים • קומה קרקע • 67 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
אירית דדוש - מומחים בנדל"ן
אירית דדוש - מומחים בנדל"ן
₪ 7,900
המלחים
דירה, נווה ים, ראשון לציון
4 חדרים • קומה 8 • 130 מ״ר
חניה
מטבח גדול
NADLAN GROUP
NADLAN GROUP
₪ 10,000
בני ברמן
דופלקס, עיר ימים, נתניה
4 חדרים • קומה 20 • 180 מ״ר
חניה
נכס חדש
ירד ב-400 ₪
מדרי גרופ
מדרי גרופ
₪ 5,800
אביב
דירה, אביב, ראש העין
5 חדרים • קומה 3 • 120 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
HILLS NADLAN
HILLS NADLAN
₪ 9,000
אלי לנדאו
דירה, הרצליה פיתוח, הרצליה
2 חדרים • קומה 9 • 47 מ״ר
קו ראשון לים
חבל לפספס
קשת נדל"ן
קשת נדל"ן
₪ 10,500
חניתה
דופלקס, שיכוני מזרחי, כפר סבא
5 חדרים • קומה 4 • 190 מ״ר
2 מרפסות
חניה
עדי נהרי נדלן
עדי נהרי נדלן
₪ 6,500
מרכז
דירה, מרכז, הרצליה
4.5 חדרים • קומה 1 • 110 מ״ר
חניה
בניין משופץ
בית בעיר נכסים
בית בעיר נכסים
₪ 5,000
דירה
דירה, פתח תקווה
3 חדרים • קומה 12 • 85 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
Dangot Real Estate
Dangot Real Estate
₪ 8,400
ירמיהו הלפרין
דירה, מרכז העיר דרום, נתניה
5 חדרים • קומה 8 • 150 מ״ר
ממ"ד
חניה
עמירם נכסים
עמירם נכסים
₪ 5,350
א' / צפון מזרח העיר
דירה, א' / צפון מזרח העיר, רחובות
3.5 חדרים • קומה 3 • 90 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
תמילה לביא
תמילה לביא
₪ 8,500
אמנון ליפקין שחק
דירה, נתניה
5 חדרים • קומה 13 • 18 מ״ר
ממ"ד
חניה
א. יחיאלי נכסים
א. יחיאלי נכסים
₪ 9,500
דירה
דירה, גבעת שמואל
6 חדרים • קומה 16 • 160 מ״ר
חניה
חדש מקבלן
ירד ב-250 ₪
יונתן יופה
יונתן יופה
₪ 9,250
אח"י משגב 48
דירה, שער הים, ראשון לציון
5 חדרים • קומה 13 • 140 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-600 ₪
חיש נדל"ן
חיש נדל"ן
₪ 10,900
לאה גולדברג
דירה, צפון נס ציונה, נס ציונה
5 חדרים • קומה 8 • 140 מ״ר
ממ"ד
חניה
PTK נכסים
PTK נכסים
₪ 4,900
רוטשילד
דירה, לב המושבה / מרכז העיר, פתח תקווה
3.5 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
בניין משופץ
בהזדמנות
ירד ב-210 ₪
לוטוס נדלן
לוטוס נדלן
₪ 6,990
השרון
דירה, מרכז, הרצליה
3 חדרים • קומה 2 • 80 מ״ר
חניה
בהזדמנות
1
2
3
4
5
6
7
8
190
עמוד 5 מתוך 190
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן במרכז והשרון
התראה
מפה