מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (3)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (3)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון
2,015 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
פרויקט חדש
מגדלי כוחות הביטחון – שכירות ארוכת טווח פרשקובסקי בבן שמן לוד
לוד
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
פרובונה
פרובונה
₪ 4,700
יפה נוף
יחידת דיור, רמת סמל, נס ציונה
2 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
בית הלוי נדל"ן
בית הלוי נדל"ן
₪ 4,200
שיכוני המזרח
יחידת דיור, שיכוני המזרח, ראשון לציון
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
לוטוס נדלן
לוטוס נדלן
₪ 15,700
ההגנה
בית פרטי/ קוטג', הרצליה הירוקה, נווה עובד, הרצליה
6 חדרים • קומה קרקע • 310 מ״ר
פרויקט חדש
דירה, נופי בן שמן, לוד
5 חדרים
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 24 מ״ר
לא צוין מחיר
₪ 22,000
שבט מנשה 60
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 400 מ״ר
₪ 4,100
הגפן 1
יחידת דיור, אלישיב, אלישיב
2.5 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
₪ 2,950
עמוס הנביא 4
יחידת דיור, שיכוני המזרח, ראשון לציון
1.5 חדרים • קומה קרקע • 27 מ״ר
₪ 4,400
אנפה 47
יחידת דיור, ירחיב, ירחיב
2 חדרים • קומה קרקע • 55 מ״ר
₪ 11,000
גולני 6
בית פרטי/ קוטג', שאר העיר, כפר יונה
6.5 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
₪ 3,300
רמב"ם 23
יחידת דיור, נווה יוסף, קרית עקרון
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
₪ 4,500
שד"ל 3
יחידת דיור, גאולים, כפר סבא
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
₪ 4,300
הגליל 1
יחידת דיור, גבעת כ''ח, גבעת כ"ח
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
₪ 4,500
הגדוד העברי 1
יחידת דיור, גני אילן, קרית אונו
2 חדרים • קומה קרקע • 38 מ״ר
ירד ב-300 ₪
₪ 3,200
הרב אברמסקי 28
יחידת דיור, נחלת שמעון, בני ברק
2 חדרים • קומה 5 • 35 מ״ר
₪ 3,800
ברל כצנלסון 104
יחידת דיור, נווה עמל, הרצליה
1.5 חדרים • קומה קרקע • 35 מ״ר
₪ 9,000
סחלב 7
בית פרטי/ קוטג', אבן גבירול, רחובות
6 חדרים • קומה קרקע • 260 מ״ר
₪ 5,800
בקוע
יחידת דיור, בקוע, בקוע
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
₪ 13,500
המייסדים 48
בית פרטי/ קוטג', מרכז המושבה, אבן יהודה
8 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
₪ 4,500
הרב אברהם מאיר יעקובוביץ 18
יחידת דיור, נחלת יהודה, ראשון לציון
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
₪ 3,800
יסמין 1
יחידת דיור, מתחם 19 - 20 (מתחם הפרחים), הוד השרון
2 חדרים • קומה קרקע • 37 מ״ר
₪ 4,500
נחמיה 9
יחידת דיור, רמת ידין, נתניה
3 חדרים • קומה 1 • 55 מ״ר
₪ 3,700
הדולב 29
יחידת דיור, אבן גבירול, רחובות
2 חדרים • קומה קרקע • 48 מ״ר
₪ 2,700
עזרא 14
יחידת דיור, רמת ידין, נתניה