מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (6)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון
1,264 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
שרביט נכסים
שרביט נכסים
₪ 18,500
רסקו ב'
בית פרטי/ קוטג', רסקו ב', הוד השרון
7 חדרים • קומה קרקע • 767 מ״ר
REMAX MAXIMUM
REMAX MAXIMUM
₪ 12,000
מאיר עמית
דירת גן, רמת חן ובן ציון, נתניה
6 חדרים • קומה קרקע • 320 מ״ר
קציר נכסים
קציר נכסים
₪ 15,000
מתחם 11
דו משפחתי, מתחם 11, הוד השרון
5 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 24 מ״ר
לא צוין מחיר
₪ 13,000
החלוץ 13
דירת גן, מורשה, רמת השרון
5 חדרים • קומה 1 • 220 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 8,800
גיבורי עציון 21
דירת גן, נווה עמל, הרצליה
4 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
נכס עורפי
קרוב לפארק
בהזדמנות
₪ 10,500
מרדכי אנילביץ' 13
דירת גן, רמת אפרים, נתניה
6.5 חדרים • קומה 1 • 310 מ״ר
2 מרפסות
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 35,000
אבנר 3
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
9 חדרים • קומה קרקע • 600 מ״ר
4 חדרי מקלחת
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 115,000
גלי תכלת 37
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 550 מ״ר
2 מרפסות
4 חדרי מקלחת
חניה
₪ 27,500
דגניה 24
בית פרטי/ קוטג', קרית אליהו גולומב, רעננה
6 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
בניין משופץ
₪ 5,600
בר יוחאי 13
בית פרטי/ קוטג', מורשה, רמת השרון
2.5 חדרים • קומה קרקע • 95 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 7,500
עין חי 35
בית פרטי/ קוטג', כפר מל"ל
3 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
3 כיווני אוויר
חניה
בהזדמנות
₪ 15,000
יוסף לוין 14
בית פרטי/ קוטג', נווה עוז, פתח תקווה
5 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
3 מרפסות
3 כיווני אוויר
חניה
ירד ב-1,500 ₪
₪ 9,500
רמב"ם 68
בית פרטי/ קוטג', שעריים, רחובות
4.5 חדרים • קומה קרקע • 360 מ״ר
4 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
חניה
ירד ב-650 ₪
₪ 12,750
היערה 19
בית פרטי/ קוטג', צורן, קדימה צורן
6.5 חדרים • קומה קרקע • 330 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
חניה
ירד ב-200 ₪
₪ 6,500
שרת 2
דירת גן, צפון מזרח מרכז העיר, נתניה
4 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
2 מרפסות
3 כיווני אוויר
בהזדמנות
לא צוין מחיר
ברנר 50
בית פרטי/ קוטג', קרית אלון, פתח תקווה
4 חדרים • קומה קרקע • 650 מ״ר
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לעיר
חניה
₪ 15,000
נוף שדות 28
בית פרטי/ קוטג', חיבת ציון, חיבת ציון
7 חדרים • קומה קרקע • 350 מ״ר
3 מרפסות
3 כיווני אוויר
חניה
₪ 12,500
הלל 3
דירת גן, מרכז, הרצליה
4 חדרים • קומה קרקע • 200 מ״ר
ממ"ד
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 29,600
הנשיא יצחק בן צבי 157
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
8 חדרים • קומה קרקע • 450 מ״ר
4 חדרי מקלחת
4 כיווני אוויר
חניה
₪ 11,000
גרניט 18
דו משפחתי, גבעת הסלעים, ראש העין
5.5 חדרים • קומה קרקע • 168 מ״ר
ממ"ד
3 כיווני אוויר
נוף פתוח לפארק
₪ 14,900
יורדי הסירה 23
בית פרטי/ קוטג', נווה עוז, פתח תקווה
7 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
2 מרפסות
3 חדרי מקלחת
4 כיווני אוויר
₪ 12,900
נהר הירדן 27
דירת גן, עבר הירדן, קרית אונו
6 חדרים • קומה קרקע • 170 מ״ר
ממ"ד
חניה
בהזדמנות
₪ 12,000
אשל 9
דו משפחתי, נאות יצחק רבין, מזכרת בתיה
6 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
3 מרפסות
4 חדרי מקלחת
חניה
פנינה קופל-נדל"ן בסטייל
פנינה קופל-נדל"ן בסטייל
₪ 6,000
גבעת אוויה
דו משפחתי, גבעת אוויה, יהוד מונוסון
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
בניין משופץ
חבל לפספס
בהזדמנות
סאן סביון
סאן סביון
₪ 36,900
גני יהודה
בית פרטי/ קוטג', גני יהודה, סביון
7 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
3 מרפסות
ממ"ד
חניה
שרוני נדל"ן
שרוני נדל"ן
₪ 14,000
רקפת
בית פרטי/ קוטג', רמתיים, הוד השרון
5 חדרים • קומה קרקע • 220 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-400 ₪
קול הנכס
קול הנכס
₪ 3,800
הנשיא
דירת גן, בית וקאנטרי, גיורא יוספטל, גבעת שמואל
3 חדרים • קומה קרקע • 56 מ״ר
חבל לפספס
בהזדמנות
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
Landsman
סינתיה נכסים
דירות גואטה-משנת 1964 הכי ותיקים, הכי חזקים!
Homeinisrael
שיין נדלן
Keren Elimelech-בית בשרון
Larianne Anaiz Madicchi
Larianne Anaiz Madicchi
₪ 65,000
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 700 מ״ר
2 מרפסות
חניה
רפי נכסים ונדל"ן
רפי נכסים ונדל"ן
₪ 16,000
ליאוניד קנטורוביץ
בית פרטי/ קוטג', קרית חתני פרס נובל, ראשון לציון
6 חדרים • קומה קרקע • 330 מ״ר
חניה
גמיש במחיר
עמליה נכסים
עמליה נכסים
₪ 25,000
דוד המלך
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
5 חדרים • קומה קרקע • 450 מ״ר
2 מרפסות
חניה
שמר נכסים
שמר נכסים
₪ 15,200
נווה מגן
בית פרטי/ קוטג', נווה מגן, רמת השרון
5 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
מטבח גדול
בניין משופץ
ירד ב-1,900 ₪
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון "אל-הנכס"
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון "אל-הנכס"
₪ 35,000
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', סביון
6 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
3 מרפסות
חניה
אילתם נכסים
אילתם נכסים
₪ 58,000
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 424 מ״ר
ממ"ד
בהזדמנות
ירד ב-1,001 ₪
קרולין נכסים
קרולין נכסים
₪ 17,999
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
6 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
2 מרפסות
חניה
YK נדלן
YK נדלן
₪ 26,500
מנדלי מוכר ספרים
בית פרטי/ קוטג', מרכז דרום, רעננה
4 חדרים • קומה קרקע • 220 מ״ר
ממ"ד
חניה
שירה אוריון
שירה אוריון
₪ 30,000
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
6 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
2 מרפסות
חניה
ירד ב-3,100 ₪
בלזם נכסים
בלזם נכסים
₪ 26,900
כפר שמריהו
בית פרטי/ קוטג', כפר שמריהו, כפר שמריהו
6.5 חדרים • קומה קרקע • 1500 מ״ר
2 מרפסות
חניה
אבי ויסברוד תיווך ברוח אחרת
אבי ויסברוד תיווך ברוח אחרת
₪ 15,000
רוטשילד
בית פרטי/ קוטג', קדימה צורן
5 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
2 מרפסות
חניה
HILLS NADLAN
HILLS NADLAN
₪ 19,500
אריק איינשטיין
דירת גן, הרצליה ב', הרצליה
5 חדרים • קומה קרקע • 268 מ״ר
ממ"ד
חניה
TH נכסים
TH נכסים
₪ 17,000
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', גני עם
5 חדרים • קומה קרקע • 2000 מ״ר
2 מרפסות
חניה
רימון נדל"ן
רימון נדל"ן
₪ 30,000
מרכז דרום
בית פרטי/ קוטג', מרכז דרום, רעננה
7 חדרים • קומה קרקע • 340 מ״ר
ממ"ד
חניה
אופק נדל"ן
אופק נדל"ן
₪ 14,500
נווה גן
דירת גן, נווה גן, רמת השרון
5 חדרים • קומה קרקע • 150 מ״ר
ממ"ד
חניה
ירד ב-1,000 ₪
כפיר חביב
כפיר חביב
₪ 39,000
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 512 מ״ר
2 מרפסות
חניה
1
2
3
4
5
6
7
8
44
עמוד 2 מתוך 44
ראשי
נדל״ן להשכרה
נדל"ן במרכז והשרון
התראה
מפה