מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
סוג הנכס
סוג הנכס (3)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
סוג הנכס
סוג הנכס (3)
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון
2,013 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
פרויקט חדש
מגדלי כוחות הביטחון – שכירות ארוכת טווח פרשקובסקי בבן שמן לוד
לוד
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
מיליון "1,000,000" נכסים
מיליון "1,000,000" נכסים
₪ 4,000
אלוני הבשן
יחידת דיור, נווה דקלים, ראשון לציון
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
שדות נכסים
שדות נכסים
₪ 26,000
קרית יערים
בית פרטי/ קוטג', קרית יערים, רמת השרון
6 חדרים • קומה קרקע • 500 מ״ר
ד.ו.ר נכסים
ד.ו.ר נכסים
₪ 20,900
רש"י
בית פרטי/ קוטג', רעננה
5 חדרים • קומה קרקע • 340 מ״ר
פרויקט חדש
דירה, נופי בן שמן, לוד
5 חדרים
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 18 מ״ר
לא צוין מחיר
₪ 3,600
לוין אפשטיין 38
יחידת דיור, ב' / צפון מערב העיר, רחובות
1 חדרים • קומה 2 • 40 מ״ר
₪ 3,200
הגר"א 23
יחידת דיור, רמת חן ובן ציון, נתניה
1 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
₪ 4,500
מרום גולן 11
יחידת דיור, נווה דקלים, ראשון לציון
4 חדרים • קומה קרקע • 80 מ״ר
₪ 3,900
מוליק איל 3
יחידת דיור, נחלת יהודה, ראשון לציון
2 חדרים • קומה קרקע • 55 מ״ר
₪ 11,500
אלמוגן 21
בית פרטי/ קוטג', בני דרור, בני דרור
4 חדרים • קומה קרקע • 990 מ״ר
₪ 10,000
ויצמן 17
בית פרטי/ קוטג', למפרט, כפר סבא
3 חדרים • קומה קרקע • 79 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 4,000
אלקלעי 7
בית פרטי/ קוטג', נאות הרצל, נתניה
2 חדרים • קומה קרקע • 120 מ״ר
₪ 5,000
שלמה המלך 6
בית פרטי/ קוטג', רמת אליהו, ראשון לציון
2.5 חדרים • קומה קרקע • 160 מ״ר
₪ 3,400
המעפילים 18
יחידת דיור, קרית אליעזר פרי, פתח תקווה
1 חדרים • קומה 1 • 30 מ״ר
₪ 12,500
התחייה 5
דו משפחתי, דניה, רחובות
5 חדרים • קומה קרקע • 252 מ״ר
₪ 3,150
צפת 9
יחידת דיור, הר שלום, בני ברק
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
₪ 15,500
ברקן 4
בית פרטי/ קוטג', 212 מזרח, אבן יהודה
6 חדרים • קומה קרקע • 300 מ״ר
ירד ב-1,000 ₪
₪ 10,000
הזית 14
בית פרטי/ קוטג', לפיד, לפיד
4 חדרים • קומה קרקע • 340 מ״ר
₪ 4,150
שמואל יבניאלי 21
יחידת דיור, שעריה, פתח תקווה
2 חדרים • קומה קרקע • 38 מ״ר
₪ 4,000
דליה 30
יחידת דיור, שאר העיר, קדימה צורן
2 חדרים • קומה קרקע • 40 מ״ר
₪ 4,000
הנוטרים 28
יחידת דיור, שיכוני המזרח, ראשון לציון
1.5 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
₪ 4,000
ד"ר בקמן 1
יחידת דיור, צפון מערב מרכז העיר, נתניה
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
₪ 3,900
הרב קוק 33
יחידת דיור, המרכז השקט / מרכז העיר, פתח תקווה
2 חדרים • קומה 1 • 45 מ״ר
₪ 3,500
סמטת הירדן 3
יחידת דיור, אזור תעסוקה O-park, אור יהודה
1 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
₪ 4,400
החבל 51
יחידת דיור, גבעולים, שוהם
2 חדרים • קומה קרקע • 50 מ״ר
House & More Real Estate
House & More Real Estate
₪ 29,000
הרצליה פיתוח
בית פרטי/ קוטג', הרצליה פיתוח, הרצליה
7 חדרים • קומה קרקע • 600 מ״ר
כל הנכס
כל הנכס
₪ 10,000
נווה ים
בית פרטי/ קוטג', נווה ים, ראשון לציון
6 חדרים • קומה קרקע • 250 מ״ר
תיווך זוהר
תיווך זוהר
₪ 5,500
שבזי
בית פרטי/ קוטג', שבזי, ראש העין
2.5 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
Realty Executives Ra'anana
Realty Executives Ra'anana
₪ 4,500
קזן
יחידת דיור, מרכז דרום, רעננה
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
פיור נדל"ן
₪ 6,000
הרימון
יחידת דיור, זיתן, זיתן
4 חדרים • קומה קרקע • 85 מ״ר
REMAX EXCLUSIVE-הרצליה פיתוח
REMAX EXCLUSIVE-הרצליה פיתוח
₪ 27,000
בית פרטי/ קוטג'
בית פרטי/ קוטג', הרצליה
6.5 חדרים • קומה קרקע • 330 מ״ר
ארגמן נכסים
ארגמן נכסים
₪ 10,000
נאות יצחק רבין
בית פרטי/ קוטג', נאות יצחק רבין, מזכרת בתיה
6 חדרים • קומה קרקע • 200 מ״ר