מודעות שאהבתי
אין לך עדיין מודעות שאהבת. כדי לשמור מודעות שאהבת, ולשמור נוספות, יש להתחבר לחשבון שלך
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
אישור
עד ל- 6,000 ₪
מחיר
חדרים
חדרים
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
+6
חדש מקבלן (לא גרו בכלל)
חדש (נכס בן עד 10 שנים)
משופץ (שופץ ב-5 שנים האחרונות)
במצב שמור (במצב טוב, לא שופץ)
דרוש שיפוץ (זקוק לעבודת שיפוץ)
קומה
מקומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
עד קומה
מרתף
קרקע
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
גודל דירה (במ״ר)
מ״ר בנוי
תאריך כניסה
כניסה מיידית
חיפוש חופשי
חיפוש
יצירת התראה
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון עד 6,000 ₪
נדל"ן להשכרה במרכז והשרון עד 6,000 ₪
4,225 תוצאות
רחובות
מעונות שהם בית! החל מ-1,890
ירד ב-200 ₪
ר.מ עוז יועצי נדלן
ר.מ עוז יועצי נדלן
₪ 4,600
הרב הרצוג 2
דירה, א' / צפון מזרח העיר, רחובות
3 חדרים • קומה 2 • 105 מ״ר
אנגלו סכסון הרצליה רמה"ש
אנגלו סכסון הרצליה רמה"ש
₪ 5,400
קיבוץ גלויות
דירה, נווה עמל, הרצליה
3 חדרים • קומה 1 • 70 מ״ר
אימפריית הנדל"ן - שגיא ברזילי
אימפריית הנדל"ן - שגיא ברזילי
₪ 4,700
קיראון
דירה, קיראון, קרית אונו
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
₪ 4,600
הגליל 23
דירה, מרכז העיר דרום, נתניה
3.5 חדרים • קומה 1 • 82 מ״ר
לא צוין מחיר
דוד רזיאל 37
דירה, שעריה, פתח תקווה
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
לא צוין מחיר
מגדל ים 6
דירה, אבני חן, מודיעין מכבים רעות
4 חדרים • קומה 14 • 120 מ״ר
₪ 3,800
יצחק בן צבי 9
דירה, משכנות, רמלה
3 חדרים • קומה 2 • 75 מ״ר
₪ 5,000
התפוז 3
דירה, ראשונים, כפר סבא
3 חדרים • קומה 3 • 75 מ״ר
₪ 5,000
הרצל 114
דירה, אברמוביץ', ראשון לציון
3 חדרים • קומה קרקע • 95 מ״ר
₪ 5,000
הרב יצחק שמידמן 19
דירה, הר שלום, בני ברק
3 חדרים • קומה 3 • 50 מ״ר
₪ 1,875
הזיתים 90
דירה, רמת הדקלים, גבעת שמואל
5 חדרים • קומה 7 • 120 מ״ר
₪ 4,200
הנשיא 18
דירה, בית וקאנטרי, גיורא יוספטל, גבעת שמואל
2.5 חדרים • קומה קרקע • 60 מ״ר
ירד ב-400 ₪
₪ 3,600
נתן ברניצקי 39
דירה, רמז, מערב ותיק, ראשון לציון
5 חדרים • קומה 4 • 98 מ״ר
פרויקט חדש
מגדלי כוחות הביטחון – שכירות ארוכת טווח פרשקובסקי בבן שמן לוד
דירה, נופי בן שמן, לוד
5 חדרים
החל מ-
6,300 ₪
סל הטבות שמיועד אך ורק לכם
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
פרויקט חדש
מעונות סטודנטים רחובות
סטודיו/לופט, נווה יהודה, רחובות
1 חדרים • קומה 1-17 • 24 מ״ר
לא צוין מחיר
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
בעל מאפיינים דומים לנכס שחיפשת
₪ 5,500
לוי אשכול 21
דירה, נאות שקד, נתניה
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
₪ 3,900
שמורת נחל דולב 5
יחידת דיור, אגמים, נתניה
2 חדרים • קומה קרקע • 30 מ״ר
₪ 4,500
הרב הרצוג 23
דירה, קרית הרב סלומון, פתח תקווה
2.5 חדרים • קומה 1 • 100 מ״ר
₪ 4,800
יוסף קארו 15
דירה, תקומה / קרית חזני, פתח תקווה
3 חדרים • קומה 2 • 70 מ״ר
₪ 3,900
שיינקין 11
דירה, אברמוביץ', ראשון לציון
2 חדרים • קומה 4 • 45 מ״ר
₪ 2,800
דרך בן גוריון 29
דירה, הר שלום, בני ברק
1.5 חדרים • קומה 1 • 40 מ״ר
₪ 4,950
לוי אשכול 19
דירה, מרמורק, רחובות
2.5 חדרים • קומה 1 • 80 מ״ר
₪ 5,450
רח 601 25
דירה, בני ברק צפון, בני ברק
3 חדרים • קומה 2 • 95 מ״ר
ירד ב-500 ₪
₪ 2,900
דרך הפארק 9
יחידת דיור, קרית רבין, נתניה
1.5 חדרים • קומה 2 • 20 מ״ר
₪ 3,800
האירוס 4
יחידת דיור, מתחם 19 - 20 (מתחם הפרחים), הוד השרון
2 חדרים • קומה קרקע • 70 מ״ר
שבי שניאורסון נדל"ן
שבי שניאורסון נדל"ן
₪ 4,500
שדרות דוד המלך
דירה, חסכון ג, לוד
4 חדרים • קומה 1 • 90 מ״ר
RE/MAX רימקס פלטינום
RE/MAX רימקס פלטינום
₪ 5,000
שיכון רסקו
יחידת דיור, שיכון רסקו, קרית אונו
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
Realty Executives Ra'anana
Realty Executives Ra'anana
₪ 4,500
קזן
יחידת דיור, מרכז דרום, רעננה
2 חדרים • קומה קרקע • 45 מ״ר
גולן נכסים
גולן נכסים
₪ 3,900
ברנר 1
דירה, יוספטל, פתח תקווה
3 חדרים • קומה 3 • 65 מ״ר
משרדי תיווך בכל הארץ
הצג הכל
קלאס נכסים
רימקס בעיר
Landsman
ליטל פיאלה שיווק נדל"ן
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון "אל-הנכס"
PERFECT שיווק נדל"ן
קפלינסקי נכסים-תיווך ויזמות נדל"ן
קפלינסקי נכסים-תיווך ויזמות נדל"ן
₪ 5,500
צה"ל
דירה, קיראון, קרית אונו
4 חדרים • קומה 3 • 115 מ״ר
בית בלב
בית בלב
₪ 5,300
ירושלים
דירה, יד אליעזר, נס ציונה
3 חדרים • קומה 1 • 75 מ״ר
חי רוקח נכסים
חי רוקח נכסים
לא צוין מחיר
דוידזון
דופלקס, ראשון לציון
6 חדרים • קומה 6 • 164 מ״ר
פוגל נכסים
פוגל נכסים
₪ 3,000
צפון מזרח מרכז העיר
דירה, צפון מזרח מרכז העיר, נתניה
2 חדרים • קומה 2 • 50 מ״ר
בלעדי
קבוצת חגאי
קבוצת חגאי
₪ 4,900
גיורא יוספטל 15
דירה, גיורא, רמלה
3.5 חדרים • קומה 7 • 80 מ״ר
Green Home
Green Home
₪ 5,800
שדרות בן צבי
דירה, רמת ידין, נתניה
3 חדרים • קומה 6 • 85 מ״ר
קול הנכס
קול הנכס
₪ 4,000
הנשיא 22
דירה, בית וקאנטרי, גיורא יוספטל, גבעת שמואל
3 חדרים • קומה 4 • 73 מ״ר
אריאל נכסים
אריאל נכסים