מקלט במרחק 189 מ׳
3,900,000 ₪

בבלי

מקלט במרחק 189 מ׳

דירה, תל אביב יפו

3חדרים
קומה4/5
85מ״ר

למכירה בבלעדיות חדשה דירת 3 חדרים גדולה בלב שכונת בבלי הדירה 85 מ"ר מרווחת מאורת בחלק הטוב של השכונה , סלון מרווח מאוד , מטבח ענק , מבואה עם מקום לפינת אוכל בנוסף יש שני חדרי שינה גדולים , חדר אמבטיה, שירותים בנפרד ומרפסת שירות. ניתן להפוך בקלות ל 4 חד בניין סופר שמור, חניה מעלית קומה גבוהה. יש רצינות למכור וכניסה גמישה. יש מקלט!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
45,882 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,950,000 ₪
3,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,024 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88108973פורסם ב14/02/26