מקלט במרחק 589 מ׳
4,050,000 ₪

ירושלים

מקלט במרחק 589 מ׳

דירה

4חדרים
קומה2/4
107מ״ר

בלב רחביה ברחוב עזה המבוקש, דירת 4 חדרים מרווחת ומהממת. לדירה שתי מרפסות קסומות,מעלית, הסקה ומזגנים. קירבה לתחבורה ציבורית, בתי קפה ומסעדות, בתי כנסת ועוד ועוד...

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
37,850 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,025,000 ₪
4,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,410 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79305414פורסם ב02/04/25