מקלט במרחק 63 מ׳
3,590,000 ₪

יצחק שדה

מקלט במרחק 63 מ׳

דירה, קטמונים, ירושלים

4חדרים
קומה3/3
85מ״ר

בקטמונים המתחדשת - דירת השקעה מנצחת בפרויקט פינוי בינוי! ברחוב יצחק שדה, רגע לפני היתר בנייה! מוצעת למכירה דירת 85 מ"ר עם תמורה אדירה - 35 מ"ר תוספת! דירת התמורה 120 מ"ר + מרפסת שמש, מחסן וחניה מושכרת כיום ב-8,600 ש"ח לחודש, עם הבטחה להכנסה זהה גם בתקופת הבנייה הזדרזו לנצל היום את ההזדמנות של המחר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
42,235 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,795,000 ₪
3,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,227 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47381526פורסם ב30/09/25