נכס עם ממ״ד
1,480,000 ₪

קרית מנחם בגין

נכס עם ממ״ד

דירה, נתיבות

5חדרים
קומה4/4
130מ״ר

למכירה דירת 5 חדרים שהוסבה ל4 לטובת הגדלת החלל הציבורי ניתן להחזיר חזרה בית מרווח ושמור חלל ציבורי ענק מטבח מסודר מרפסת סוכה מלאה! יחידת הורים עם תוספת מרפסת מקלחת שירותים וחדר ארונות! פרויקט בוטיק סמוך למרכז מסחרי, מוסדורת חינוך, בתי כנסת ועוד צביון נעים ושקט חניה פרטית פינוי גמיש !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
11,384 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?740,000 ₪
1,480,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,804 ‏₪
סה״כ הלוואה‏740,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79966071פורסם ב03/02/26