מקלט במרחק 83 מ׳
2,650,000 ₪

צמח צדק

מקלט במרחק 83 מ׳

דירה, חב"ד, נווה אורנים, לוד

7חדרים
קומה2/4
150מ״ר

דירת 7.5 חד כ150 מר 2 מרפסות אחת מקורה והשניה סוכה קומה שניה ללא עמודים (כמו קומה וחצי) 2 אמבטיות 3 שרותים 2 סלונים 2 מטבחים 2 חדרי כביסה כיווני אוויר מעולים בלב שכנת חבד בקרבת הרכבת החדשה,מרחק הליכה מחולקת ל2 יחידות נפרדות עם כניסה נפרדת לכל דירה ניתן לגור ביחידה אחת ולהשכיר את השניה ולשלם בעזרתה את המשכנתא ניתן לחבר כיחידה אחת גדולה שתי הדירות מעולות מושכרות ומניבות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59537502פורסם ב26/05/25