נכס עם ממ״ד
2,590,000 ₪

הנמל

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות רבין, יבנה

4חדרים
קומה7/22
132מ״ר

פריים לוקיישן בשכונה הירוקה עם נוף מרהיב ופתוח לחלוטין בפרויקט היוקרתי והמבוקש של תאומי אביסרור למכירה 4 חדרים מוארת ומתוכננת היטב מטבח משודרג ומקום מוגדר לפינת האוכל,מאסטר הורים וחדרי רחצה משודרגים,רשתות וסורגים,מיזוג מיני מרכזי+עילי בכל חדר, 2 חניות פרטיות כווני אוויר דרום, מזרח. בניין מאובזר ברמה גבוהה עם חדר כושר מועדון דיירים ואופניים - נגישות מלאה לחינוך,פנאי,מסחר בשכונה חובה לראות !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
22
חניות
2
מחיר למ"ר
19,621 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65467419פורסם ב31/01/26