נכס עם ממ״ד
2,350,000 ₪

כרמל

נכס עם ממ״ד

דירה, אפרידר, אשקלון

4חדרים
קומה6/9
112מ״ר

**אופציית החלפה על כל הנכסים במשרדנו** כל הקודם זוכה - מי שמכיר יודע למכירה באחד מהפרויקטים האיכותיים והיוקרתיים באשקלון בחוף דלילה רחוב הכרמל מרחק הליכה של 2 דקות לים דירת 4 חדרים 112 מר קומה 6 חזית לים פינוי מיידי לרציניים בלבד פרטים נוספים ותיאום בנייד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
20,982 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54644062פורסם ב11/02/26