נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

ראובן

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', העיר העתיקה, רמב"ם, דרום, באר שבע

9חדרים
קרקע
300מ״ר

למכירה נכס ייחודי שיוצא למכירה בשכונה דרום בניה מאבן ירושלמית בנוי 300 מטר מגרש 270 מטר יחידה דיור 50 מטר 2 חדרים וסלון מפלס תחתון קיים שתי חדרים ממד וחדר הורים מפלס עליון יש 3 חדרים מטבח משופר יחידת הורים מזגן בכל חדר ובסלון סורגים בכל הבית כל הבית עבר שיפוץ כללי בית גדול ומרווח מאוד מתאים למשפחה גדולה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
300 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42666585פורסם ב24/04/25