נכס עם ממ״ד
3,500,000 ₪

אילת

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

5חדרים
קרקע
200מ״ר

מיני וילה למכירה מושלמת למשפחות אפשרות ליחידת דיור 5 חדרים מרווחים בריכה ענקית עם נוף יפה פלוס 2מרפסות גדולות ונוף יפה סלון מרווח בית מאוד ממולץ למשפחות 4 שירותים 3 חדרי רחצה יחידת הורים ענקית ומפנקת איזור מאוד מבוקש למשפחות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
184 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
17,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,750,000 ₪
3,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,996 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72779463פורסם ב24/09/24